Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Delicious @ 2014 02 14, 00:46)
Labai patiko netikėtai (man) atrasto prancūzų fotomenininko darbai: Alain Laboile

aš irgi seniai jį seku facebooke 4u.gif
Atsakyti
Gal kam bus įdomu panagrinėti vieną iš garsių karo fotografų Don McCullin

user posted image

user posted image

user posted image

Labai patiko šis dokumentinis filmas, fotografo pasakojimai, daug jo nuotraukų įdėta, žodžiu, rekomenduoju:

ČIA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 14 vasario 2014 - 11:51
QUOTE(gotte @ 2014 02 13, 19:14)
Ačiū visoms pakomentavusioms 4u.gif

nenori isigyti kita juostinuka? as irgi vargau su zenitu, man sunku buvo fokusuoti, kol galiausiai isigijau kita (taipogi manual; turiu dar canon af, bet ji naudoju siaip, ne menams hehe - gaunasi zyyymiai dazniau) ir labai dziaugiausi. jie nera brangus, o fotkinimas ne tai, kad palengveja, tiesiog negrybauja ir nedaro sposu (zenitai megsta pajuokauti), ko pasekoje fotkinimas yra tikras malonumas. vien paciam nusistayt viska sunku, o kai dar fokusas prastas (as manau, kad zenitas su tuo turi problemele), tai tikrai toks fotkinimas tampa issukiu.
p.s. tau gerai sekasi su juosta, tokios jausmingos, gyvos foto - visai kitoks stilius negu su juosta. ir man tie tik vaikai labai skaniai susiziurejo. tau juosta tinka. tik nevark su zenitu, trust me.
QUOTE(Delicious @ 2014 02 14, 09:08)
Atsiprašau, jei kartojuosi  mirksiukas.gif

nieko tokio, gera prisimint, nors ir ne viena cia ko gero kelis metus ji followina smile.gif
QUOTE(Sea Girl @ 2014 02 13, 09:56)
Kalbant apie juosta...

nebandei manualo ieskoti nete? siaip ir pas mane nebuvo jokio, tai man SM padejo labai smile.gif kartais per meetus su vyno taure pas mane, merginos paaskindavo ir parodydavo. siaip as iki siol (oo, praejo jau keli metai) nezinau nieko apie ta skaneri, va tik nuskenuot jau moku ir tiek ziniu, bet kiekvienam yra visokie settingai, pvz nuimti dulkes, arba kiekviena foto skenuoti paciam pazymint, koki atspalvi nori gauti (melsva, gelsva ir t.t). koki skeneri isiijai? pagalvojau, kad laikas ir man paieskoti anualo. pas mane kazkoks epson lyg ir.
ir dar - nezinau kaip jus, nu bet as taaaip nemegstu skenuot - nemazai laiko suryja, toks ilgas procesas, plius skaneri siaip laikau spintoj, issitraukiu tik tada, kai reik, tai irgi procesa suletina biggrin.gif nes tingiu.
jetau kaip seniai nefotkinau doh.gif

kaip nuotaikelos? biggrin.gif meilos dziena sian gi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 02 14, 11:56)
nenori isigyti kita juostinuka?

Ieškau jau, nikono, kad tiktų mano objektyvai nuo skaitmenos. Bet kaip tyčia, kai pradedi ieškoti kažko savo malonumui, būtinai atsiranda kažkas, ką būtinai tą mėnesį reikės prikti doh.gif
Va dabar padangų naujų reikia mašinai + techninę praeiti, vaikui lovytę nupirkom, be to projektą neatlygintiną darau su dviem nėštukėm (nėštumas + gimdymas + vaikutis po gimdymo - ale dokumentika), tai tam irgi reikia lėšų doh.gif prisiguodžiau lotuliukas.gif doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2014 02 14, 01:46)
Labai patiko netikėtai (man) atrasto prancūzų fotomenininko darbai: Alain Laboile


Man jis ir patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 02 14, 11:56)
nebandei manualo ieskoti nete? siaip ir pas mane nebuvo jokio, tai man SM padejo labai smile.gif kartais per meetus su vyno taure pas mane, merginos paaskindavo ir parodydavo. siaip as iki siol (oo, praejo jau keli metai) nezinau nieko apie ta skaneri, va tik nuskenuot jau moku ir tiek ziniu, bet kiekvienam yra visokie settingai, pvz nuimti dulkes, arba kiekviena foto skenuoti paciam pazymint, koki atspalvi nori gauti (melsva, gelsva ir t.t). koki skeneri isiijai? pagalvojau, kad laikas ir man paieskoti anualo. pas mane kazkoks epson lyg ir.
ir dar - nezinau kaip jus, nu bet as taaaip nemegstu skenuot - nemazai laiko suryja, toks ilgas procesas, plius skaneri siaip laikau spintoj, issitraukiu tik tada, kai reik, tai irgi procesa suletina biggrin.gif nes tingiu.
jetau kaip seniai nefotkinau doh.gif


Jooooo... skanavau vakar. Kaip skanuot jau suradau, bet... doh.gif PVz. ta foto kur idejau vaika vonioje man nuskanavo melsvai zalia blink.gif g.gif Paskui kita juosta, spalvos ok. O siaip ant visu foto siuklsiu siuklyciu doh.gif jau puciau, valiau, tiek skanerio stikla tiek juostas nupuciau, bet vistiek... O kai kurios didziosios siuksles paziurejau kad kartojasi tokios pat ant nuotrauku jei papuola i ta pati to padekliuko "slot'a"... paskui gerai isziurejau, kad matau pora dideliu akim iziurimu dulkiu prikibusiu is kitos stiklo puses t.y. viduje...nu as ten is ju juk neiskrapstysiu doh.gif Zodziu sh... skaneri pirkau jau pries gerus 2 men. kazin ar beiseis grazinti, siandien skambinsiu i parduotuve... nes ryskiai matau problemu su paciu skaneriu t.y. tas siuklsytes is vidaus puses sad.gif o laiko atimaaaa kiek...bet cia jau kita kalba, jei skanuotu kokybiskai nesiskusciau...
Atsakyti
sapnuojam
kartais - košmarus


user posted image
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 02 14, 11:42)
aš irgi seniai jį seku facebooke 4u.gif


geras kiek fainų kadrų http://lab.carbonmad...jects/5110742#1 o tie vaikai laukinukai atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Ką radau! bigsmile.gif
Parodėlė smile.gif
O čia straipsniukas apie ją.
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 02 16, 00:03)


aha, mačiau ir aš, būčiau temoje skelbus smile.gif

o į Macijauską nuri nors nuėjot?
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 16, 11:07)
o į Macijauską nuri nors nuėjot?

(Dar) ne.
Bet planuose numatyta ax.gif
Ir ne tik dėl atviruko biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif sveiki visi

Noreciau isiliet i Jusu gretas ax.gif Bet visu pirma noriu ismokti fotografuoti biggrin.gif
Taip kad Jusu teismui, mano pirmieji namu darbai:

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti