Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(je t'aime @ 2014 02 10, 13:33)
paroda t o b u l a, vakar ir šiandien mąsčiau mąsčiau, galvojau galvojau, kad jeigu suspėsiu, dar kartą lankysiu biggrin.gif gaila, kad ir Say (būčiau ataugusias kasas pakedenus, tai gal ir į svečius pakvietimo būčiau sulaukus laugh.gif) ir Ka nepamačiau, o bet tačiau buvo smagu susipažinti su tomis, kurių nepažinojau. Afre, ačiū labai labai už įamžinimą!


jau kurį laiką kaupiuosi kviestis į svečius smile.gif pasiilgau smile.gif
bet nesveikata man buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 10, 08:35)

vau kaip nerealiai bigsmile.gif ačiū
Atsakyti
1 namų darbas (2 dublis)

user posted image

user posted image

user posted image

Lauksiu vertinimų blush2.gif
Atsakyti
wow kokie skanus doh.gif kaip uzsimaniaaauu biggrin.gif as uzshaitau biggrin.gif nors noretusi siek tiek sviesiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarele @ 2014 02 10, 21:34)
1 namų darbas (2 dublis)

Uzskaitau ir as smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2014 02 09, 18:00)
Atnesu neiveiktos parolimpines nuotraukos pratesima smile.gif
Ich + ...


Tokia linksmai vasariška, visiškas kontrastas šlapdribai už lango smile.gif

QUOTE(Opšra @ 2014 02 10, 00:21)
O kur parodos įspūdžiai?.. ax.gif

Oi, įspūdžiai labai geri. Afrė buvo fiksuotoja-įamžintoja, net savo skūra dėl to rizikavo - piktos tetos-sargės draudė fotografuoti ne telefonais. Naudinga ir įdomu buvo je t'aime komentarų apie kompoziciją pasiklausyti. Ir smagu buvo susipažinti su mamagute. Užskaityta, jau visai noriu kur kiton parodon nupėdinti su kompanija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 02 10, 22:05)
as uzshaitau biggrin.gif

Ačiū 4u.gif

QUOTE(gizzy @ 2014 02 10, 23:33)
Uzskaitau ir as  smile.gif

Ačiū už užskaitymą.

Ar bus trečias TAIP? ax.gif
Atsakyti
Vasarėle,

Pastaba ateičiai: erdvę stenkis išnaudoti tikslingai, kad neliktų per daug visiškai neinformatyvaus ploto; šiuo atveju - daugiau apačios, mažiau viršaus ir fotografuoti gal reikėjo kiek atsitraukus, kad objektui nebūtų taip ankšta kadre. Bet: fokusas +, užduotis įvykdyta. Imk trečiąjį TAIP ir sėkmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 11 vasario 2014 - 10:20
QUOTE(Iks @ 2014 02 11, 11:19)
Vasarėle,

Pastaba ateičiai: erdvę stenkis išnaudoti tikslingai, kad neliktų per daug visiškai neinformatyvaus ploto; šiuo atveju - daugiau apačios, mažiau viršaus ir fotografuoti gal reikėjo kiek atsitraukus, kad objektui nebūtų taip ankšta kadre. Bet: fokusas +, užduotis įvykdyta. Imk trečiąjį TAIP ir sėkmės.


Ačiū biggrin.gif Ateityje stengsiuosi atsižvelgti į pastabas
Atsakyti
Labai aciu visoms, pakomentavusioms mano keliones foto 4u.gif

Iks, tau ypatingai aciu uz tokius gausius ir issamius komentarus 4u.gif Pastabos labai taiklios ir vertingos. Jauciau ir pati, kad kazko stinga vienoj ar kitoj man lyg ir patinkancioj ir del to atrinktoj i albuma foto, tik nezinojau, ko ax.gif Visada smarkiai abejoju, ka galima Flickr rodyti is tu kelioniniu foto - absoliuti dauguma ju vertingos kaip keliones dokumentas ar aplankytos salies atspindys, o ne savaime kaip foto. Ir del to, kad akis vis dar neislavinta, ir del to, kad prioritetas vis delto kelione, o ne fotografavimas - truksta laiko, truksta salygu susikaupti, pagalvoti, surasti geriausia rakursa... nors tai ne pasiteisinimas, zinoma ax.gif smile.gif

say, ir tau aciu uz uzskaityta (?) namu darba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 02 12, 11:45)
Labai aciu visoms, pakomentavusioms mano keliones foto  4u.gif

Iks, tau ypatingai aciu uz tokius gausius ir issamius komentarus  4u.gif Pastabos labai taiklios ir vertingos. Jauciau ir pati, kad kazko stinga vienoj ar kitoj man lyg ir patinkancioj ir del to atrinktoj i albuma foto, tik nezinojau, ko  ax.gif Visada smarkiai abejoju, ka galima Flickr rodyti is tu kelioniniu foto - absoliuti dauguma ju vertingos kaip keliones dokumentas ar aplankytos salies atspindys, o ne savaime kaip foto. Ir del to, kad akis vis dar neislavinta, ir del to, kad prioritetas vis delto kelione, o ne fotografavimas - truksta laiko, truksta salygu susikaupti, pagalvoti, surasti geriausia rakursa... nors tai ne pasiteisinimas, zinoma  ax.gif  smile.gif

say, ir tau aciu uz uzskaityta (?) namu darba  mirksiukas.gif

Jurzole, esu įsitikinusi, kad fotografija neturėtų apnuodyti mėgavimosi kelione. Tad teisintis neturi niekam, nei sau, nei kitiems. Dokumentinis liudijimas. prisiminimas irgi gerai, tarp jų pasitaikantys mažiau dokumentiniai ir apeliuojantys į kažką daugiau kadrai - dovana Tau, priimk ją ir džiaukis. P.S. Man Tavo albumą buvo tikrai įdomu pasklaidyti, juolab, kad tose teritorijose nelabai daug vilčių turiu kada nors atsirasti pati, ačiū, kad neakivaizdžiai "pavedžiojai" ir aprodei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 02 12, 12:20)
Jurzole, esu įsitikinusi, kad fotografija neturėtų apnuodyti mėgavimosi kelione. Tad teisintis neturi niekam, nei sau, nei kitiems. Dokumentinis liudijimas. prisiminimas irgi gerai, tarp jų pasitaikantys mažiau dokumentiniai ir apeliuojantys  į kažką daugiau kadrai - dovana Tau, priimk ją ir džiaukis.

Aciu, Iks smile.gif Pasirasau po kiekvienu zodziu drinks_cheers.gif Keliavimas ir fotografija mano atveju yra dvi tos pacios aistros dalys, ju atskirti niekaip neina, ir viena kitai jos netrukdo. O jei jau iskyla konfliktas, tai beveik visada nugali keliones ir pazinimo poreikis - ne karta yra buve, kad fotoaparatas buvo tiesiog grieztai padetas i sali, kad netrukdytu megautis tos konkrecios akimirkos groziu. Fotografines abejones, jei galima jas taip pavadinti, prasideda tik grizus, kai imu delioti ir rusiuoti nuotraukas. Visada juk norisi kazko daugiau... ax.gif Bet tai nekliudo dziaugtis kuo, ka jau turiu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 12 vasario 2014 - 12:35