Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Dalyja @ 2014 02 06, 22:09)
Sveikinimai su laukus mažiosios princesytės♥!!  4u.gif
Nemėginai daryt kūdikio iki 14 d. FS?

Dareme sia fotosesija, tik ne as pati, o uzsakiau Saules Pieva 4u.gif Siandien gavau foto, nerealiai grazu wub.gif

Aciu uz sveikinimus 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika~ @ 2014 02 06, 17:36)
Atnesu kaip zadejau koliaza, kai pamaciau foto, tai iskarto pamaciau mintyse pratesima ir pavyko realizuoti taip kaip norejau)

Numanau, kad tai SeaGirl foto. Ar atspejau?

? + Veronika~

Rudeninis pasimegavimas!
user posted image

O jeeeee thumbup.gif Faina, patinka pratesimas thumbup.gif As galvoju, kad mano foto buvo super lengva, pati mintyse turejau nn pratesimu biggrin.gif Liuks 4u.gif



Ar dar liko nepratestu??? g.gif
Atsakyti
Foggy, papasakok man, kokias mano foto pratęsimo versijas turėjai?
nes aš buvau įsitikinus, kad jų yra smile.gif

labas rytas.

Ka, aš iš principo sekmadienį laisva, jeigu būsiu gyva po šeštadienio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 06, 23:57)
Foggy, papasakok man, kokias mano foto pratęsimo versijas turėjai?
nes aš buvau įsitikinus, kad jų yra smile.gif

labas rytas.




man pati pirma mintis, kai gavau nuotrauka, buvo besisukanti ratu mergina/mergaite ilgais plaukais, merginos su plaukais judesi fotografuoti ax.gif

kita mintis buvo veido/ranku atspindys vandenyje, dar kad ir medziai kazkur i ta pati vaizda isipainiotu, bet pas mus viskas smarkiai uzsale ir uzklota didziuliu sniego sluoksniu, vandens gamtoje siuo metu neimanoma rasti ax.gif bandziau namuose su rankom, akim, tekanciu vandeniu kazka konstruoti, bet nieko nesigavo...


o kokias versijas tu turejai? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Foggy: 07 vasario 2014 - 09:04
QUOTE(Foggy @ 2014 02 07, 08:46)
man pati pirma mintis, kai gavau nuotrauka, buvo besisukanti ratu mergina/mergaite ilgais plaukais, merginos su plaukais judesi fotografuoti  ax.gif

kita mintis buvo veido/ranku atspindys vandenyje, dar kad ir medziai kazkur i ta pati vaizda isipainiotu, bet pas mus viskas smarkiai uzsale ir uzklota didziuliu sniego sluoksniu, vandens gamtoje siuo metu neimanoma rasti  ax.gif  bandziau namuose su rankom, akim, tekanciu vandeniu kazka konstrupti, bet nieko nesigavo...
o kokias versijas tu turejai?  ax.gif


aš labai konkrečių nevysčiau ir neišvardinčiau, bet kai rinkau foto, norėjau nekonkrečią duoti, kad gavęs žmogus galėtų į daug pusių vystyti. matau, kad tikrai buvo kelios versijos, faina smile.gif



p.s. VILNIETĖMS

A. Macijausko paroda. Vėl skelbiu atvirukizmą: kas nueis ir atneš įrodymą bei atsiliepimų, atsiųsiu gražų atviruką smile.gif

Dar viena paroda Vilniuje

p.p.s. kur Opšra dingus? schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 07 vasario 2014 - 09:04
PAROLIMPINIS EPILOGAS

Deja, R.I.R. ir Delicious liko be savųjų foto pratęsimų.
Suprantu, kad visi pavargę ir dar nespėję lengviau atsipūsti, pasimėgauti laisve nuo visokių įsipareigojimų.
Vis tik labai kviečiu pademonstruoti socialinį, bendruomeninį jautrumą ir užbaigti parolimpinį projektą be nuostolių, nė vieno nepaliekant už borto.
Tad laukiu savanorių, kurie imtųsi pratęsti tai, kas nepratęsta smile.gif
Kandidatūras siųskite į AŽ, kad būtų išlaikyta intriga smile.gif Jų laukiu iki sekmadienio (imtinai) smile.gif
Negaliu šįkart pasiūlyti itin prabangaus termino, projektas ir taip užtęstas lyg amžinosios statybos wink.gif Tad turės užtekti 2 savaičių, iki vasario 23 d.
Iš anksto AČIŪ tiems, kas parodys iniciatyvą 4u.gif
Ir po virtuaų medalį VISOMS, kurios per speigą ar gruodą, per vidinius ar išorinius stabdžius, su daina ar aimana lūpose, bet įveikė parolimpines kalvarijas smile.gif Jūs šaunuolės, drąsuolės, stipruolės ir vikruolės smile.gif

P.S. Šių pratęsimų autoriai BUS APDOVANOTI smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 07 vasario 2014 - 09:11
Iks kokia Tu šaunuolė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2014 02 07, 09:56)
Iks kokia Tu šaunuolė mirksiukas.gif


kaip miela, ačiū smile.gif

---

Opšra, tikrai, dar dienelė kita ir skelbsime paiešką smile.gif
P.S. Aš nepamiršau savo pažado ir jo nenumuilinau. Tik su tais rankų darbais truputį bėda - rankos vis per trumpos pasitaiko, bet BUS smile.gif

---

Jė!, ir vėl gundymas atvirukais biggrin.gif Ar tik neteks susigundyti, neatspari aš tokiems monams rolleyes.gif

---

Sekmadieninis NDG, deja, kertasi su kt. planais. Bet lauksiu įspūdžių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 07 vasario 2014 - 10:10
QUOTE(sayonara @ 2014 02 07, 09:01)

p.p.s. kur Opšra dingus? schmoll.gif

Pasiilgai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 07, 10:01)

p.p.s. kur Opšra dingus? schmoll.gif


panašu, kad išgąsdinom jaunąją kartą hihihi.gif Tai giliai oloje...

p.s. o, kyštelėjo nosytę bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 07 vasario 2014 - 10:48
QUOTE(Maggie @ 2014 02 06, 12:32)
ech, turejau foto jau 2sav tongue.gif Bet as tikejausi, kad suruosiu ta, kuria is pat pradziu sugalvojau (vizija ai min).
Gavusia foto be galo apsidziaugiau - total my style - spalvos, nuotaika ir t.t. Tad net nekoregavau jos nei kiek, tik pabaigoje bedra tona, kad itin nesiskirtu (nors ir to planuose nebuvo, bet manoji buvo siek tiek kitokiu tonaciju, del oranziniu/rausvu atspindziu bute). Is karto turejau vizija, tebeturiu ja, tikiuosi kai dienos pailges, gims dar viena skoliazhas, kazkada. Foto guli matomoje vietoje, desktope, tad pamirst be sansu biggrin.gif

Beje, visiskai nenumanau kieno foto. Turejau itarimu, bet terminui priartejus, koliazham pagausejus - itarimai issklaidyti, nei viena forumiete apie kuria galvojau. heh.

Vat mano variantas. Nors, kaip ir minejau, pradine ideja buvo siek tiek kitokia - sis variantas netoli jos as well.

Maggie + ?
user posted image

Ačiū, Maggie,ir aš labai apsidžiaugiau suradus pratęsimą, vakar jau užmačiau telefone:) Tik šiandien grįžus apžiūrėjau iš arčiau. Man patinka, išvis man patinka žmonės nuotraukoje, gražūs žmonės tik pagražina jas. Aš tiesa pasakius tikėjausi nuogybių biggrin.gif , ale manau kai dienos prailgės sulauksiu ir jų. Juokauju, džiaugiuosi, kad koliažas yra ir yra iki sutartos datos.
P.S SPALVIŠKAI - taip gera ant dūšios smile.gif

Nenoriu pasirodyt sena bambekle, noriu pasirodyt jauna bambekle biggrin.gif , bet nepateisinu neužbaigtų žaidimų ir visai nesavarbu, koliažai, Kalėdiniai mainai, parolimpinės ar kas kita. Kraujas iš nosies, turi būt atsakingas iki galo biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikamaja: 07 vasario 2014 - 20:10
QUOTE(erikamaja @ 2014 02 07, 20:09)
Nenoriu pasirodyt sena bambekle, noriu pasirodyt jauna bambekle biggrin.gif , bet nepateisinu neužbaigtų žaidimų ir visai nesavarbu, koliažai,  Kalėdiniai mainai, parolimpinės ar kas kita. Kraujas iš nosies, turi būt atsakingas iki galo biggrin.gif

Ir as jauna bambekle visiskai pritariu drinks_cheers.gif Tuo laaaabiau, kad laiko buvo vajeezus tu mano kiek daug, na negi neimanoma nieko sugalvot... Nesuprantu ax.gif
Labai nesmagu toms likusioms ant ledo turetu buti 4u.gif
Jeigu nesat tikros, kad susitvarkysit, tai tada geriau isvis nedalyvauti cool.gif


Iks, tu saunuoliu saunuole. Dirbi kaip bitute cia biggrin.gif As mielai pasirasyciau pratesti merginu foto, bet sikart pasuosiu, nes 2 sav. laiko man mazoka...aisku priklauso kokia foto, bet kadangi nezinau kokia foto, tai nezinau ar man uzteks laiko...
Atsakyti