Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2014 02 06, 14:41)
oi, pražioplinau RIR pasirodymą smile.gif
Ten SBO pirmoji foto smile.gif
Oho, kaip gausiai pratęsei wink.gif

Taip, ten Sbo ax.gif R.i.R labai patiko, garbe man, net trys variantai thumbup.gif
Man irgi labiau su spyna patiko variantai. O su knygomis ir puodeliu gal galima butu isaiskinimo, smalsu labai 4u.gif kas noreta pasakyti...

Iks, Tu teisi, neikeltas mano koliazas, nes as apie kitka galvojau ax.gif O kaip ikelti i ten? Galima pagalbos?
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2014 02 06, 15:29)
Iks, Tu teisi, neikeltas mano koliazas, nes as apie kitka galvojau ax.gif  O kaip ikelti i ten? Galima pagalbos?


atsidarai tą foto flickr'e, nukopini duomenis iš adresų langelio (užkrito, kaip anas vadinasi smile.gif), nuneši į koliažų temą ir dedi nukopinimą tarp laužtinių skliaustų (tokių: [ ]) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2014 02 06, 16:29)
Taip, ten Sbo ax.gif R.i.R labai patiko, garbe man, net trys variantai thumbup.gif
Man irgi labiau su spyna patiko variantai. O su knygomis ir puodeliu gal galima butu isaiskinimo, smalsu labai 4u.gif  kas noreta pasakyti...

Norėjau foto padaryti su mintimi - o kas už pravertų durų. Foto įsivaizdavau tik su gražia šviesa ir durimis, rėminančiomis nuotrauką, lyg žvilgsnis pro pravertas duris. Bet vaizdui to neužteko, tad stengiausi išlaikyti mintį - įrėminimą, šviesą ir sukurtį paveikslą, kviečianti "užeiti pro duris vidun" - puodeliui expreso ir knygai smile.gif

QUOTE(Iks @ 2014 02 06, 16:57)
atsidarai tą foto flickr'e, nukopini duomenis iš adresų langelio (užkrito, kaip anas vadinasi smile.gif), nuneši į koliažų temą ir dedi nukopinimą tarp laužtinių skliaustų (tokių: [ ]) smile.gif

man kažkodėl pirmą kartą nepavyksta, nors laužtinius skliaustus darau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 02 06, 15:24)


ir mane meta i 19kazkuriuos, bet foto nei kiek neprimine siuolaikiniu krikstynu ar veseles. grynai is karto tokia sevovine - gal netgi visuma senovine (kompozicija, "italpinimas")




taip, Maggie, taip drinks_cheers.gif . Jei vaidenasi, tai bent jau ne man vienai biggrin.gif
Atsakyti
Atnesu kaip zadejau koliaza, kai pamaciau foto, tai iskarto pamaciau mintyse pratesima ir pavyko realizuoti taip kaip norejau)

Numanau, kad tai SeaGirl foto. Ar atspejau?

? + Veronika~

Rudeninis pasimegavimas!
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veronika~: 06 vasario 2014 - 17:37
QUOTE(Veronika~ @ 2014 02 06, 18:36)
Atnesu kaip zadejau koliaza, kai pamaciau foto, tai iskarto pamaciau mintyse pratesima ir pavyko realizuoti taip kaip norejau)

Numanau, kad tai SeaGirl foto. Ar atspejau?

? + Veronika~

Rudeninis pasimegavimas!



oo, si berniuka atpazistu ax.gif atsikelus viena forumiete labai apsidziaugs bigsmile.gif
Atsakyti
Taip, ten sea girl foto:-)
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 02 06, 16:57)
atsidarai tą foto flickr'e, nukopini duomenis iš adresų langelio (užkrito, kaip anas vadinasi smile.gif), nuneši į koliažų temą ir dedi nukopinimą tarp laužtinių skliaustų (tokių: [ ]) smile.gif

Aciu, idejau 4u.gif
Atsakyti
Bus norinciu si sekmadieni, apie 12 valanda lankyti V. Luckaus paroda? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2014 02 05, 22:22)

Iks, aciu uz sveikinimus 4u.gif

Sveikinimai su laukus mažiosios princesytės♥!! 4u.gif
Nemėginai daryt kūdikio iki 14 d. FS?
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 02 06, 20:47)
Bus norinciu si sekmadieni, apie 12 valanda lankyti V. Luckaus paroda?  rolleyes.gif

ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 02 06, 21:47)
Bus norinciu si sekmadieni, apie 12 valanda lankyti V. Luckaus paroda?  rolleyes.gif


nu bet tai kaip doh.gif jei man laisvas savaitgalis, tai Tu nesirodai vln,jei as uzimta, tai butinai ketini atvaziuoti lotuliukas.gif
Atsakyti