Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Jei bus atsistatydinusių, gal į jų vietas norės neužsirašiusios į parolimpines? Užbaigimo terminas savaitė ar dvi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Delicious: 06 vasario 2014 - 10:02
QUOTE(Delicious @ 2014 02 06, 10:02)
Jei bus atsistatydinusių, gal į jų vietas norės neužsirašiusios į parolimpines? Užbaigimo terminas savaitė ar dvi smile.gif


Detaliau strateguosim, jei kas tikrai atsistatydins. Prieš akis dar ilga kaip šimtmečiai diena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 02 06, 10:04)
Detaliau strateguosim, jei kas tikrai atsistatydins. Prieš akis dar ilga kaip šimtmečiai diena smile.gif


Tu teisi, neužmuškim lenktyninės dvasios besiruošiančioms finišuot šiandien biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 06, 01:33)
sayonara + Foggy

smile.gif tikėjausi bent vienos tokios interpretacijos  bigsmile.gif



QUOTE(Iks @ 2014 02 06, 01:36)
Foggy, ar teisingas buvo Tavo spėjimas? bigsmile.gif



neee, suklaidino mane kai kurios detales ax.gif buciau zinojusi, kad sayonaros, buciau turbut i krumus pabejus hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Foggy @ 2014 02 06, 10:28)
neee, suklaidino mane kai kurios detales  ax.gif  buciau zinojusi, kad sayonaros, buciau turbut i krumus pabejus  hihihi.gif


cha! biggrin.gif
Atsakyti
Kokie super koliažai, net įkvėpė smile.gif puoliau daryt, pagalvojau, juk negražu būtų nepratęsti to žmogaus, kuris siuntė foto atžvilgiu.
taigi ...+R.i.R.
user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Amaya. @ 2014 02 06, 12:58)
Kokie super koliažai, net įkvėpė smile.gif puoliau daryt, pagalvojau, juk negražu būtų nepratęsti to žmogaus, kuris siuntė foto atžvilgiu.
taigi  ...+R.i.R.


saunuole,kad atnesei net 3 variantus smile.gif
man labiausiai patiko antras, tik as buciau pastymus dureles su spyna zemiau, kad sutaptu su pirmosios foto duru lygiu smile.gif
Atsakyti
ech, turejau foto jau 2sav tongue.gif Bet as tikejausi, kad suruosiu ta, kuria is pat pradziu sugalvojau (vizija ai min).
Gavusia foto be galo apsidziaugiau - total my style - spalvos, nuotaika ir t.t. Tad net nekoregavau jos nei kiek, tik pabaigoje bedra tona, kad itin nesiskirtu (nors ir to planuose nebuvo, bet manoji buvo siek tiek kitokiu tonaciju, del oranziniu/rausvu atspindziu bute). Is karto turejau vizija, tebeturiu ja, tikiuosi kai dienos pailges, gims dar viena skoliazhas, kazkada. Foto guli matomoje vietoje, desktope, tad pamirst be sansu biggrin.gif

Beje, visiskai nenumanau kieno foto. Turejau itarimu, bet terminui priartejus, koliazham pagausejus - itarimai issklaidyti, nei viena forumiete apie kuria galvojau. heh.

Vat mano variantas. Nors, kaip ir minejau, pradine ideja buvo siek tiek kitokia - sis variantas netoli jos as well.

Maggie + ?
user posted image
Atsakyti
Maggie, plius ERIKAMAJA smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 06 vasario 2014 - 13:06
QUOTE(Iks @ 2014 02 06, 14:05)
Maggie, plius ERIKAMAJA smile.gif

o geras biggrin.gif nebuciau pagalvojus blush2.gif
Atsakyti
oi, pražioplinau RIR pasirodymą smile.gif
Ten SBO pirmoji foto smile.gif
Oho, kaip gausiai pratęsei wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 06 vasario 2014 - 13:44
QUOTE(vienintelė @ 2014 02 05, 15:40)
sayonara man vienareikšmiškai pirmas, o kad pirma zirzes nuotrauka nebuciau nė pagalvojusi. Kol kas mano favoritinis ax.gif

drinks_cheers.gif
QUOTE(sayonara @ 2014 02 05, 12:02)
mamagute, o kas Tave meta į 1927-uosius metus? nėriniai, lempa, arkinis langas?
klausiu, nes pačiai net į galvą nešovė, kad kažkoks kitoks laikmetis ten galimai atsispindi. man tai - foto arba iš vestuvių, arba iš krikštynų, tokių motyvų vestuvių fotografų saituose nemažai matoma, todėl nepajutau laikmečių skirtumo ax.gif

ir mane meta i 19kazkuriuos, bet foto nei kiek neprimine siuolaikiniu krikstynu ar veseles. grynai is karto tokia sevovine - gal netgi visuma senovine (kompozicija, "italpinimas"), nes bandant iziureti detales, galbut ir isaisketu, kad 21 amzius.
gal tau jau vestkrikstparanoja hehe biggrin.gif
Atsakyti