Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Na ka, atnesu ir as koliaza.. smile.gif Rezultatu neesu patenkinta, bet labai nenorejau likti skoloj blush2.gif
Iks + gizzy
user posted image

Gavau as si karta net 3 nuotraukas, visos patiko, is pradziu labai apsidziaugiau, pagalvojau, kad bus is ko rinktis ir tikrai nebus sunku sugalvoti pratesima smile.gif Bet kai pradejau rimciau apie tai galvoti, pradejau labai metytis nuo vienos nuotraukos prie kitos, neapsispresdama kuria pratesti doh.gif Ideju is pradziu lyg ir buvo, bet su igyvendinti nesiseke..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gizzy: 05 vasario 2014 - 23:02
QUOTE(gizzy @ 2014 02 05, 22:53)
Na ka, atnesu ir as koliaza.. smile.gif Rezultatu neesu patenkinta, bet labai nenorejau likti skoloj  blush2.gif
... + gizzy
http://farm8.staticf...2aa805fb6_z.jpg

Gavau as si karta net 3 nuotraukas, visos patiko, is pradziu labai apsidziaugiau, pagalvojau, kad bus is ko rinktis ir tikrai nebus sunku sugalvoti pratesima smile.gif Bet kai pradejau rimciau apie tai galvoti, pradejau labai metytis nuo vienos nuotraukos prie kitos, neapsispresdama kuria pratesti  doh.gif Ideju is pradziu lyg ir buvo, bet su igyvendinti nesiseke..


Sulaukiau savo valandos biggrin.gif
Gizzy, tai MŪSŲ duetas drinks_cheers.gif
Atleisk, jei supainiojau Tave su ta gausa ir apskritai foto. Aš rimtai vėliau gailėjausi jas parinkusi.
Ir po Tavo pasisakymo, kad minčių NULIS kažkaip buvau nusiteikusi, kad pratęsimo nebus. Ir pikta nebuvo. Bet užtat kaip dabar džiaugiuosi. Ir nežinau, gal nesu objektyvi iš to džiaugsmo, bet laikinu visaip kaip smile.gif O gandras tasai šiaip jau į Mielagėnų bažnyčią traukė, ji ten, už posūkio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 05 vasario 2014 - 23:01
QUOTE(Iks @ 2014 02 05, 23:59)
Sulaukiau savo valandos biggrin.gif
Gizzy, tai MŪSŲ duetas drinks_cheers.gif
Atleisk, jei supainiojau Tave su ta gausa ir apskritai foto. Aš rimtai vėliau gailėjausi jas parinkusi.
Ir po Tavo pasisakymo, kad minčių NULIS kažkaip buvau nusiteikusi, kad pratęsimo nebus. Ir pikta nebuvo. Bet užtat kaip dabar džiaugiuosi. Ir nežinau, gal nesu objektyvi iš to džiaugsmo, bet laikinu visaip kaip smile.gif  O gandras tasai šiaip jau į Mielagėnų bažnyčią traukė, ji ten, už posūkio smile.gif


Oi tikrai nebuciau pagalvojus, kad tai tavo foto smile.gif Viskas gerai, nera ko gailetis 4u.gif Kaip man smagu, kad tu taip dziaugiesi biggrin.gif Nors net minties neturejau, kad nepratesiu, tik vis dar tempiau ir tikejausi kazka geriau padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2014 02 05, 23:05)
Oi tikrai nebuciau pagalvojus, kad tai tavo foto smile.gif


...tai kad ten mano "parašas" pakankamai aiškiai užkoduotas: ar žvelgsi į dangaus ir kelio sankirtą, ar pakreipus galvą pažiūrėsi į lapiją abipus kelio, visur X narciziškai puikuojasi biggrin.gif

...

Po Gizzy apsireiškimo ir Veronikos~ garbės žodžio teliko 5 klaustukai (jei Vedda tikrai kapituliuoja, tai tik 4 viso labo). Ne taip jau ir prastai, sakyčiau smile.gif, nes dalyvių buvo tikrai daug, visa svajonių komanda smile.gif
Atsakyti
Atbegu ir as labai smarkiai uzdusus doh.gif

Rezultato tikejausi geresnio, bet jau nieko nepavyko daugiau isspausti, kai darbus pasilieki paskutinei dienai, tai taip ir gaunasi… verysad.gif


Kas nuotraukos autore numanau, bet garsiai nespeliosiu, bijau suklysti blush2.gif


user posted image
…. + Foggy




Vienintele, labai patiko tavo pratesimas 4u.gif
nezinau kodel, bet jau seniai galvojau, kad tu gavai mano nuotrauka pratesti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Foggy: 06 vasario 2014 - 09:25
QUOTE(Iks @ 2014 02 05, 23:48)
garbės žodžio teliko 5 klaustukai (jei Vedda tikrai kapituliuoja, tai tik 4 viso labo). Ne taip jau ir prastai, sakyčiau smile.gif

Bet vistiek nefaina jeigu lieka nepratestu foto....
Atsakyti

sayonara + Foggy

smile.gif tikėjausi bent vienos tokios interpretacijos  bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 06 vasario 2014 - 09:46
Foggy, ar teisingas buvo Tavo spėjimas? bigsmile.gif
Sea girl, sėdėk ramiai smile.gif
Jei liks nepratęstų, ką nors sugalvosim 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 02 06, 09:36)

Sea girl, sėdėk ramiai smile.gif


Nebesisedi.... biggrin.gif jau gult einu... Geros dienos visoms ir ismiegojus tikiuosi rasti pratesima savajai foto tongue.gif


Foggy, man patinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 02 06, 09:38)
Nebesisedi.... biggrin.gif  jau gult einu... Geros dienos visoms ir ismiegojus tikiuosi rasti pratesima savajai foto tongue.gif
Foggy, man patinka 4u.gif


Labanakt. Beveik garantuoju, kad TU rasi smile.gif
Atsakyti
dėl nepratęstų foto- visada atsirasdavo, kas norėtų dar kartelį pabandyt, ir dabar gal atsiras, kas norėtų antrąkart startuot parolompinėse:)

Labas rytas:)
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 02 06, 09:46)
dėl nepratęstų foto- visada atsirasdavo, kas norėtų dar kartelį pabandyt, ir dabar gal atsiras, kas norėtų antrąkart startuot parolompinėse:)

Labas rytas:)


Va ir aš, kaip Ka, turiu dešiniąją ranką biggrin.gif

PAROLIMPINIS POTVARKIS

Kreipiuos į dar neatsiskaičiusias. Jei jau prispaudė bėdos - ką padarysi, nurykit tą karčią piliulę ir mes nurysime už kompaniją smile.gif Bet LABAI PRAŠAU, kas tikrai mato ir jau žino, kad NEBEGALĖS PRATĘSTI net čerez nemogu, PRANEŠKITE apie tai g-a-r-s-i-a-i smile.gif
Vedda - ?
Maggie - ?
RIR - ?
Būtybė - ?
Veronika~ - ?

Laukiu Jūsų su darbais arba atsistatydinimo pareiškimais. Bizūnas seife, tad drąsiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 06 vasario 2014 - 10:01