Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

nuostabūs pratęsimai! laugh.gif ypač patiko sayonaros II variantas ir vienintelės pratęsimas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 02 05, 21:05)
Nuraminai, kad ne mano vienos.... o tai truputi liudnuma apemus buvo, galvojau gal  mano vienos cia tokia netikus fotke biggrin.gif

Mano foto irgi nepratesta smile.gif

Iks, aciu uz sveikinimus 4u.gif As dejau koliaza i flickr, ar cia ne apie tai? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2014 02 05, 21:22)
As dejau koliaza i flickr, ar cia ne apie tai? ax.gif


ČIA neįdėjai arba aš visai apakau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 05 vasario 2014 - 21:31
man neina ikelti nuotraukos i grupe g.gif nukopinu ir peitinu, bet rezultate foto nerodo g.gif kas cia galetu buti?
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 02 05, 21:38)
man neina ikelti nuotraukos i grupe g.gif nukopinu ir peitinu, bet rezultate foto nerodo g.gif kas cia galetu buti?


Gal užmiršai iš abiejų pusių įrėminti laužtiniais skliaustais?
[nukopintas adresas]
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 02 05, 20:25)
Kol kas neatsiskaitę (primenu, terminas baigiasi rytoj 23 val. 59 min. 59 sek. smile.gif; tad laiko dar yra!!! wink.gif):

Vedda (paskutiniu metu lyg ir nesimato jos SM g.gif)


esu,bet neturiu ka paskyti cool.gif
tiesiog su pavydu ziuriu i puikius pratesimus ... pati turiu grazia foto, bet ...lenksiu zemai galva pries jos autore...siai dienai jokiu minciu... ir manau,kad ne i savo trukiny sokau...net fotoaparato i rankas imti nenoriu...zebro siknos dryzis ir tiek cool.gif
Atsakyti
As trumpai tik parasysiu, kad apie zaidima nepamirsau ir nuotrauka bus!
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 02 05, 22:46)
Gal užmiršai iš abiejų pusių įrėminti laužtiniais skliaustais?
[nukopintas adresas]


jeigu juos dedu, tai tik juos ir rodo, skliaustus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 02 05, 22:04)
jeigu juos dedu, tai tik juos ir rodo, skliaustus g.gif


Įdėjau už Tave, jei nieko prieš smile.gif , man viskas pavyko
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 02 05, 23:13)
Įdėjau už Tave, jei nieko prieš smile.gif , man viskas pavyko


zinoma nieko pries, jau norejau prasyti,kad ikeltum uz mane smile.gif tik man va idomu, kodel taip g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 02 05, 01:04)
Buvau pasizadejusi parodyti paskutines keliones nuotrauku - metas teseti ta pazada  ax.gif Atrinkti nuotraukas sisyk buvo kaip niekad sunku, deliojau-perdeliojau ta rinkini n kartu, kaip kokia kortu kalade  doh.gif Net ir po griezciausios atrankos nuotrauku gal kiek daugoka, bet kazkur gi reikia nubrezti riba ir pagaliau uzsiimti kitais reikalais  smile.gif Zodziu, jei kam idomu - uzsukit pasiziureti  4u.gif Komentarai ir kritika, kaip visada, laukiami.

Tailandas - Laosas - Kambodza


Užburianti šviesa, spalvos, tokia skaidri lengvumo ir gėrio nuoaika spinduliuoja wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vedda @ 2014 02 05, 21:53)
esu,bet neturiu ka paskyti  cool.gif
tiesiog su pavydu ziuriu i puikius pratesimus ... pati turiu grazia foto, bet ...lenksiu zemai galva pries jos autore...siai dienai jokiu minciu... ir manau,kad ne i savo trukiny sokau...net fotoaparato i rankas imti nenoriu...zebro siknos dryzis ir tiek  cool.gif


Gal Tu sau pati per aukštai keli kartelę? Traukinys tai tas, jis visų smile.gif Kiekvienas laisvas judėti pagal savo svorio ir pasiruošimo kategoriją. Nes tai irgi judėjimas. Ir judėjimas į priekį. Nereik norėt lygiuotis į daugiau tos druskos jau ragavusius, reikia lygiuotis į save, ir jei jau bandyt ką pranokti, tai tik save. Niekas taip nestabdo kaip nepasitikėjimas, kompleksai (nesvetimi ir man, tad žinau, ką sakau smile.gif). Jie - toji chrestomatinė sukiužusi gelda smile.gif Man va labai patiko, kai vos atsiskaičiusi ND sudalyvavai savaitės žaidime. Juk labai neskaudėjo, taip? Suprask, Vedda, aš tikrai nemoralizuoju ir nemokau kaip gyventi. Man tik norisi, kad paliktum tą zebrų rezervatą ir Kerbedžio balsu sušuktum "Sustok, traukiny" biggrin.gif Na ok, į parolimpinį gal ir nespėsi jau, bet fotiką, tikiuos, dar paimsi, nes kaip suvenyras lentynoje jis nieko vertas smile.gif

QUOTE(Veronika~ @ 2014 02 05, 22:04)
As trumpai tik parasysiu, kad apie zaidima nepamirsau ir nuotrauka bus!


Jėga! smile.gif
Atsakyti