Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Sea Girl @ 2014 01 12, 19:49)
Iks, o kas su paraolimpinem vyksta? Oficialiai pratesei termina? Ar meginos pacios prasitese neoficialiai...? biggrin.gif


Pamėgintų hihihi.gif
OFICIALIAI, iki vasario 6 d.
Bet va, dėl kai kurių sportininkų nesu tikra, ar jie vis dar trasoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 01 12, 19:58)
Pamėgintų hihihi.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif


Aaa, aisku biggrin.gif Man kazkaip susimaise...as galvojau kad iki sausio 6d., tai va ir galvojau kad prasitese merginos neoficialiai blink.gif biggrin.gif
Atsakyti
Keliu truputi kitoki varianta savaites temai Flash ON smile.gif Beje tuo paciu tai ir pirmas auto siais metais ax.gif

user posted image

Atsakyti
gizzy, man tai nerealu, ziurejau ir ziurejau ax.gif 4u.gif Kokia saunuole!
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2014 01 12, 23:58)
gizzy, man tai nerealu, ziurejau ir ziurejau ax.gif  4u.gif  Kokia saunuole!

Dekui 4u.gif Kaip malonu ax.gif
Atsakyti
Sveikos,ar imanoma su Kit'iniu objektyvu padaryti nuotrauka zmogaus,kad fonas uz jo butu ''isplaukes''? Ar bereikalo as cia vis stengiuosi isgauti toki efekta?biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niciuke @ 2014 01 13, 01:22)
Sveikos,ar imanoma su Kit'iniu objektyvu padaryti nuotrauka zmogaus,kad fonas uz jo butu ''isplaukes''? Ar bereikalo as cia vis stengiuosi isgauti toki efekta?biggrin.gif

Imanoma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 01 12, 11:58)

Bet va, dėl kai kurių sportininkų nesu tikra, ar jie vis dar trasoje biggrin.gif

as turbut viena is ju blush2.gif prisiduodu, kad vis dar trasoje, buvau jau supanikavusi, kad nespesiu laiku, nes isvaziavom atostogauti, o as be nuotraukos ir be photoshop'o… isijungiau prasyti leidimo ilgesniam terminui, betgi neprireike man, radau oficialu pratesima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Foggy @ 2014 01 13, 05:53)
as turbut viena is ju  blush2.gif  prisiduodu, kad vis dar trasoje, buvau jau supanikavusi, kad nespesiu laiku, nes isvaziavom atostogauti, o as be nuotraukos ir be photoshop'o… isijungiau prasyti leidimo ilgesniam terminui, betgi neprireike man, radau oficialu pratesima  ax.gif


Taip, Tave irgi turėjau omenyje smile.gif Smagu, kad telegrafavai, dar smagiau, kad telegrama iš trasos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(niciuke @ 2014 01 13, 00:22)
Sveikos,ar imanoma su Kit'iniu objektyvu padaryti nuotrauka zmogaus,kad fonas uz jo butu ''isplaukes''? Ar bereikalo as cia vis stengiuosi isgauti toki efekta?biggrin.gif


Neaišku, kokio išplaukimo tikiesi. Neaišku ir, ar esi perpratusi, kas nuo ko priklauso. Su kit'iniu galimybės ribotesnės, rezultatai su išlygomis. Pasiieškok su tokiu objektyvu darytų foto pavyzdžių. Žmogų trauk toliau nuo fono. Gali zoominti, bet atsargiai, nes zoominimas storina smile.gif Namų darbai labai atvertų akis ir atsakytų į nemažai klausimų, niekas neverčia jų daryti mums, pasibandyk sau ir dėl savęs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 13 sausio 2014 - 08:04
Opšra, maladiec smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2014 01 12, 22:10)
Keliu truputi kitoki varianta savaites temai Flash ON  smile.gif Beje tuo paciu tai ir pirmas auto siais metais  ax.gif


Greita tu su Auto, aš galllll.... kaip nors iki metų galo kokį ir iškepsiu blush2.gif Patinka, lyg koks 3D būtų!
Atsakyti