Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Merginos, kokie nerealus visu pratesimai, saunuoles 4u.gif
O as vis laukiu kada mano foto prates..... vis dar viliuosi kad suspes unsure.gif

Jurzole, be galo be krasto pavydziu Tau! Saunios foto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 05 vasario 2014 - 19:07
QUOTE(Miraval @ 2014 02 05, 19:31)
uždususi bet vis dar nevėluodama nešu ir aš...
sunku buvo...

Miraval + ... (jei neklystu, tai vietoj daugtaškio Ka?) smile.gif



kaip gerai ziurisi koliazas ax.gif patinka
Atsakyti
Kristalines. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 02 05, 20:20)
Kristalines. biggrin.gif


tai kartu fs turėjot ir apsirikau... smile.gif

Zirze - dėkui smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Miraval: 05 vasario 2014 - 19:28
Aš ir uždususi biggrin.gif , tik į namus grįžusi. Tad kol kas apsiribosiu tik pasidžiaugimu dėl skolininkų antplūdžio biggrin.gif
Sea girl, va neatsimenu, kas Tavuškę pratęsti turėjo, einu pasitikrinti, tikiuos, kad bent išsiunčiau kam nors blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 02 05, 19:53)

Sea girl, va neatsimenu, kas Tavuškę pratęsti turėjo, einu pasitikrinti, tikiuos, kad bent išsiunčiau kam nors blink.gif

Joo patikrink biggrin.gif Nes toks jausmas, kad jau visu pratese o mano ne........ sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 02 05, 19:57)
Joo patikrink biggrin.gif  Nes toks jausmas, kad jau visu pratese o mano ne........ sad.gif


Žinok, tikrinau su gerokai virpančia širdimi, nes beveik visus porininkus atsimenu, o čia - nors tu ką smile.gif Bet viskas ok, nepražioplinau, gal dar sulauksim. Tikrai ne Tavo vienos nepratęsė. Mano irgi hihihi.gif Ir dar gal 5 ar kiek ten, dabar neturiu po ranka sąrašo ir labai noriu valgyti essen.gif

P.S. Rekomenduoju naująjį "Legendų" numerį, yra nemenkas straipsnis apie V.Luckų su foto, o ir apskritai tas žurnalas pakankamai įdomus būdavo (dar neskaičiau šito) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 05 vasario 2014 - 20:05
QUOTE(Iks @ 2014 02 05, 20:02)
Tikrai ne Tavo vienos nepratęsė. Mano irgi hihihi.gif Ir dar gal 5 ar kiek ten, dabar neturiu po ranka sąrašo ir labai noriu valgyti essen.gif

Nuraminai, kad ne mano vienos.... o tai truputi liudnuma apemus buvo, galvojau gal mano vienos cia tokia netikus fotke biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 05 vasario 2014 - 20:05
QUOTE(Sea Girl @ 2014 02 05, 20:05)
Nuraminai, kad ne mano vienos.... o tai truputi liudnuma apemus buvo, galvojau mano vienos cia tokia netikus fotke biggrin.gif


Mano foto tai tikrai netikus, paskui gailėjaus, bet pratęsti kažkaip įmanoma, tik gal neįdomu. Mane jau antrą parą vis užpuola žagsulys, įsivaizduoju, ką porininkė galvoja apie mano foto ir jos autorių biggrin.gif
Atsakyti
Kol kas neatsiskaitę (primenu, terminas baigiasi rytoj 23 val. 59 min. 59 sek. smile.gif; tad laiko dar yra!!! wink.gif):

Vedda (paskutiniu metu lyg ir nesimato jos SM g.gif)
gizzy (guodėsi, kad turi lygiai 0 minčių verysad.gif)
Veronika~ (lyg pakankamai seniai buvo užsiminusi, kad stringa su idėjomis)
Maaaaagggiieeee (nemiega nei dieną, nei naktį ir susipykusi su technika smile.gif)
R.i.R. (NeMa) (išsiregistravusi iš SM, bet gal neužsibraukusi skolos smile.gif)
Foggy (jau turėjo adaptuotis po atostogų ax.gif )
Būtybė (irgi seniai matyta ar girdėta unsure.gif )

Nežinau, ar visos savo pratęsimus sudėjot į specialią flickr temą. Tad jei ką pamiršau, nepykit smile.gif

Papild.: tikrai ne visos atsiskaičiusios įkėlė savo foto į tą temą. Skaičius nesutampa smile.gif Iš atminties galiu pasakyti, kad SBO užmiršo tai padaryti (beje, sveikinu susilaukus dukrytės smile.gif), Idda ... ir dar kažko trūksta tikrai smile.gif ... arba aš eilinį kartą susipykusi su matematika biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 05 vasario 2014 - 20:38
QUOTE(Iks @ 2014 02 05, 20:25)
R.i.R. (NeMa) (išsiregistravusi iš SM, bet gal neužsibraukusi skolos smile.gif)


Amaya. ji dabar mirksiukas.gif

Aš irgi dar laukiu savo foto pratęsimo, nuotrauka gal ir ne fantastiška, bet yra už ko užsikabint hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Delicious @ 2014 02 05, 20:44)
Amaya. ji dabar  mirksiukas.gif

Aš irgi dar laukiu savo foto pratęsimo, nuotrauka gal ir ne fantastiška, bet yra už ko užsikabint  hihihi.gif


Ooo, tada vilčių daugiau nei galvojau wink.gif Tiesą pasakius, neturiu jokio atsarginio plano, jei atsitiktų taip, kad kas nors liktų be tęsinio. Iš vienos pusės esu pasižadėjusi nė vieno nepersekioti ir ant kulnų nelipti, iš kitos - gaila būtų ir nuskriaustųjų, kas jiems iš tos hipertolerancijos... Bet gal to atsarginio plano nė neprireiks, gal dar ne metas pulti į paniką biggrin.gif; jei ką, skelbsim pradžiamokslių referendumą ar ką nors panašaus rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 05 vasario 2014 - 21:00