Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Laosinis netyciukas - man pasirode tinkantis i "Sapnu" tema g.gif (Ne konkursui, nes anksciau fotografuota, ne specialiai.)

user posted image
Atsakyti
Vis tik termino pratęsimas davė neblogų vaisių smile.gif
Say, gerai padarei atnešdama abu variantus. Kiekvienai foto lemta rasti savo žiūrovą smile.gif Man abi patiko, bet antroji YPAČ smile.gif Pretenduotum į medalį, bet parolimpinis komitetas nesiteikė tokiais apsirūpinti biggrin.gif Įdomu, ką ten dramatiškesnio norėjai priburti, nors gal ir gerai, kad yra kaip yra, o jei būtum perspaudusi..? cool.gif

Yes!; ir Vienintelė atbėgo uždususi smile.gif Foggy vietoj daugtaškio wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 05 vasario 2014 - 13:41
vienintele, labai patiko užduoties išpildymas wink.gif

Jūržole, pasiklydau beklajodama apleistose šventyklose ir džiunglėse ir nesinori ieškot kelio atgal - magiškos vietos mirksiukas.gif
Atsakyti
vienintele, SUPER bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 02 05, 14:37)
Pretenduotum į medalį, bet parolimpinis komitetas nesiteikė tokiais apsirūpinti biggrin.gif



oho, kaip stipriai smile.gif Tai gal dar parolimpinis komitetas persigalvos dėl apsirūpinimo medaliais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(vienintelė @ 2014 02 05, 14:34)
je.... ir aš sugebėjau padaryti, begalo savim džiaaugiuosi kaip ir say,  bandžiau žaisti formomis
[
... + vienintele


labai įdomus variantas smile.gif
Atsakyti
ačiū merginos, teisingai Iks pastebėjo uždususi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2014 02 05, 13:34)
je.... ir aš sugebėjau padaryti, begalo savim džiaaugiuosi kaip ir say, vien už sugebėjimą padaryti, nors iki paksutines minutės dvejojau ar sugebėsiu, nes minčių buvo daug, už ko kabintis taip pat, bet vis netiko, bandžiau žaisti formomis

foggy + vienintele

Man labai patinka - ir bendrumai, ir kontrastai, ir kaip visa tai organiskai susidelioja i viena visuma thumbup.gif

Labai laukiu dar likusiu parolimpieciu finiso bigsmile.gif Tik del savojo biski geda, bet ka jau dabar... blush2.gif
Atsakyti
Delicious man šiek tiek kliūna alkūnių nukapojimai ir mergaites plaukų norėtusi daugiau, o kūno mažiau, bet pati idėja labai smagi

Zirzėlabai liuks kad aprašei, nes kitaip šiek tiek klaidinausi nepaskaičius, nes pirmojoj foto man niūrūmo nesimatę

sayonara man vienareikšmiškai pirmas, o kad pirma zirzes nuotrauka nebuciau nė pagalvojusi. Kol kas mano favoritinis ax.gif

Jurzole kaip aš tau pavydžių tokių įspūdingų kelionių, kaip smagiai peržiūrėjau flick sudėtas, gamta ir vaizdai paperkantys. Smagu kad patiko mano koliažas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 05 vasario 2014 - 14:41
QUOTE(vienintelė @ 2014 02 05, 14:34)
foggy + vienintele


labai fainas pratesimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vienintelė @ 2014 02 05, 13:34)
foggy + vienintele

man LABAI! genialumas paprastume smile.gif
Papildyta:
beje, Jurzole, pavydu egzotinių kraštų biggrin.gif labai. ačiū už pasidalinimą kelionės spalvomis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 02 05, 13:47)
oho, kaip stipriai smile.gif Tai gal dar parolimpinis komitetas persigalvos dėl apsirūpinimo medaliais  biggrin.gif


Gal geriau ne biggrin.gif Dar ims tasai parolimpinis komitetas ir supainios viešuosius & privačiuosius interesus - neatsispirs pagundai ir pats save apsidovanoti hihihi.gif Šiaip visus apdovanočiau, kurie nedezertyravo ir gal dar nedezertyruos cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 05 vasario 2014 - 16:13
uždususi bet vis dar nevėluodama nešu ir aš...
sunku buvo...

Miraval + ... (jei neklystu, tai vietoj daugtaškio Ka?) smile.gif

user posted image
Atsakyti