Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Zirzė @ 2014 02 05, 11:01)

Zinojau, kad gavai mano foto, nes pamenu, kaip guodeisi jog visai ne Tavo stiliaus biggrin.gif tai si karta nuojautos manes neapgavo.




man laaaabai patiko , Zirze, Tavoji foto smile.gif Rimts. Tokia iš Miss Marple laikmečio.
Pratęsimas- gal labiau antrasis variantas. Bet matau laikmečių prieštaravimą tarp jų- pirmoji iš kokių 1927 m., o antroji jau iš 21 amžiaus. Bet tai tokie kuklūs mano pastebėjimai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2014 02 05, 10:01)
Zirze + Sayonara
Zinojau, kad gavai mano foto, nes pamenu, kaip guodeisi jog visai ne Tavo stiliaus biggrin.gif tai si karta nuojautos manes neapgavo.

Man abu variantai patinka, bet pirma labiau ax.gif nebuciau sugalvojus tokio pratesimo, bet labai gera ideja rolleyes.gif


nu jo, *****, pradžioj tikrai nežinojau, ką su foto daryti smile.gif pradinė idėja buvo kitokia, dramatiškesnė biggrin.gif bet kai jau reikėjo įgyvendint, tai pasirinkau tokius motyvus. džiaugiuosi, kad nesutrynei biggrin.gif ir kad leidai koreguoti foto..smile.gif kas mane su mano subraižytom juostom išgelbėjo biggrin.gif

mamagute, o kas Tave meta į 1927-uosius metus? nėriniai, lempa, arkinis langas?
klausiu, nes pačiai net į galvą nešovė, kad kažkoks kitoks laikmetis ten galimai atsispindi. man tai - foto arba iš vestuvių, arba iš krikštynų, tokių motyvų vestuvių fotografų saituose nemažai matoma, todėl nepajutau laikmečių skirtumo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 05 vasario 2014 - 11:12
QUOTE(Zirzė @ 2014 02 05, 10:01)
As itariau, kad tai Tavo foto, razi nuotrauka, tik man siauba ivare biggrin.gif

Man abu variantai patinka, bet pirma labiau ax.gif nebuciau sugalvojus tokio pratesimo, bet labai gera ideja rolleyes.gif

Atsiprasau... doh.gif biggrin.gif Man labai sunku buvo išrinkti foto ax.gif

Say, as irgi uz pirmaji varianta, antras man "negroja", o pirmajam matau istorija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 02 05, 11:15)
Atsiprasau...  doh.gif  biggrin.gif Man labai sunku buvo išrinkti foto  ax.gif

Say, as irgi uz pirmaji varianta, antras man "negroja", o pirmajam matau istorija  smile.gif


man irgi pirmas labiau smile.gif

dabar Tavo foto žiūriu. nu labai gražių foto padarei, seilė tysta..smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 05 vasario 2014 - 11:18
QUOTE(sayonara @ 2014 02 05, 12:02)


mamagute, o kas Tave meta į 1927-uosius metus? nėriniai, lempa, arkinis langas?
klausiu, nes pačiai net į galvą nešovė, kad kažkoks kitoks laikmetis ten galimai atsispindi. man tai - foto arba iš vestuvių, arba iš krikštynų, tokių motyvų vestuvių fotografų saituose nemažai matoma, todėl nepajutau laikmečių skirtumo ax.gif


mane meta bendras vaizdas, meta palaidinė, meta moters stovėsena, meta vyro profilis, meta langas...
na gal pagrindinė mano "metimo" bėda, kad nežiūriu vestuvių fotografų saitų.
O gal kad savaitgalį žiūrėjau Miss Marple. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 02 05, 11:20)
mane meta bendras vaizdas, meta palaidinė, meta moters stovėsena, meta vyro profilis, meta langas...
na gal pagrindinė mano "metimo" bėda, kad nežiūriu vestuvių fotografų saitų.
O gal kad savaitgalį žiūrėjau Miss Marple. smile.gif


geras, o aš iki šios pastabos apie tai nebuvau pagalvojusi, nors Downton Abbey žiūrėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 05, 12:21)
geras, o aš iki šios pastabos apie tai nebuvau pagalvojusi, nors Downton Abbey žiūrėjau biggrin.gif


koliažą Tu kūrei iki Downton Abbey , o aš rezultatą pamačiau po Miss Marple biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 02 05, 11:29)
man laaaabai patiko , Zirze, Tavoji foto smile.gif Rimts. Tokia iš Miss Marple laikmečio.


aciu ax.gif

QUOTE(sayonara @ 2014 02 05, 12:02)
nu jo, *****, pradžioj tikrai nežinojau, ką su foto daryti smile.gif pradinė idėja buvo kitokia, dramatiškesnė biggrin.gif bet kai jau reikėjo įgyvendint, tai pasirinkau tokius motyvus. džiaugiuosi, kad nesutrynei biggrin.gif ir kad leidai koreguoti foto..smile.gif kas mane su mano subraižytom juostom išgelbėjo biggrin.gif



na taip,manau visi turetu leisti kazkiek koreguoti nuotrauka, nes gi labai sunku ir i kito zmogaus stiliu "pataikyti" ax.gif tikrai Tavasis pratesimas man labai superinis, labai gilios mintys sioje istorijoje rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 05 vasario 2014 - 12:22
say, o namu darbus uzskaitysi? mirksiukas.gif (Priminsiu, nes muset pamirsai jau - peizazas ir portretas smile.gif ) Man tie nepadaryti namu darbai dar nuo vasaros ant sazines myne doh.gif biggrin.gif Su nepazistamuju portretais, tiesa, man vis dar nesigauna, nors sikart tikrai stengiausi, kelis kartus bandziau butent portreta daryti, is anksto paprasius zmogaus, kad sutiktu fotografuotis, bet ka zinau, nemoku as, gaunasi kazkokie sukaustyti, netikri kadrai... blush2.gif "Nematushkes" man daug labiau prie dusios ax.gif

Dar noriu paklausti apie Flickr - ar naudojates kas nors "new photo experience beta"? Man ismete i ekrana ta pasiulyma, bet is kitu atsiliepimu supratau, kad gal geriau nereikia, jei nori, kad Flickr nestrigtu? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 02 05, 12:47)
say, o namu darbus uzskaitysi?  mirksiukas.gif (Priminsiu, nes muset pamirsai jau - peizazas ir portretas smile.gif ) Man tie nepadaryti namu darbai dar nuo vasaros ant sazines myne  doh.gif  biggrin.gif Su nepazistamuju portretais, tiesa, man vis dar nesigauna, nors sikart tikrai stengiausi, kelis kartus bandziau butent portreta daryti, is anksto paprasius zmogaus, kad sutiktu fotografuotis, bet ka zinau, nemoku as, gaunasi kazkokie sukaustyti, netikri kadrai...  blush2.gif "Nematushkes" man daug labiau prie dusios  ax.gif

Dar noriu paklausti apie Flickr - ar naudojates kas nors "new photo experience beta"? Man ismete i ekrana ta pasiulyma, bet is kitu atsiliepimu supratau, kad gal geriau nereikia, jei nori, kad Flickr nestrigtu?  unsure.gif


dar visų neperžiūrėjau, bet jau mačiau ND užskaitymus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 05, 12:58)
dar visų neperžiūrėjau, bet jau mačiau ND užskaitymus biggrin.gif

Valio! doh.gif thumbup.gif Parasysi paskui, kurias uzskaitei? mirksiukas.gif Gali cia, gali FB, arba emailu - bet labai laukiu tavo nuomones , jei tik laiko rasi ax.gif
Atsakyti
je.... ir aš sugebėjau padaryti, begalo savim džiaaugiuosi kaip ir say, vien už sugebėjimą padaryti, nors iki paksutines minutės dvejojau ar sugebėsiu, nes minčių buvo daug, už ko kabintis taip pat, bet vis netiko, bandžiau žaisti formomis
user posted image
foggy + vienintele
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vienintelė: 05 vasario 2014 - 13:56