Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Ka @ 2014 02 04, 13:39)
Na, mūsiškėm kaip pasisekė! Užtūpė geriausias vietas.  biggrin.gif
http://www.supermama...c...w&conid=146



ir mūsiškiui biggrin.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagute: 04 vasario 2014 - 13:20
geras, kokie šaunuoliai thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal žinot, kas Klaipėdoj organizuoja fotografijos kursus? Na, ne visai pradedančiųjų.
Atsakyti
QUOTE(nefifi @ 2014 02 04, 17:24)
Sveikos,
gal žinot, kas Klaipėdoj organizuoja fotografijos kursus? Na, ne visai pradedančiųjų.


siūlyčiau:
http://www.fotomokyk...fotomokymai-FM/
Atsakyti
Finišuoju viena iš paskutiniųjų, bet, kaip sakoma, svarbu dalyvaut, o ne laimėt biggrin.gif

? + Delicious

user posted image

Atsakyti
Viktorija09 vietoj klaustuko, Delicious smile.gif
Atsakyti
atnešu ir aš "skolą" smile.gif

Jurzole + Zirzė
user posted image

Siaubekas,kaip nesigalvojo, kazkaip jaučiuosi užstingusi visame kame. Tad sprendimo ieškojau gamtoje ax.gif Norėjau atvaizduoti kontrastus, pirmoje foto matau niūrumą, liūdesį, sunkumą, vienatvę.. todėl savojoje bandžiau atvaizduoti vilties spindulėlį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 04 vasario 2014 - 20:13
Delicious, Zirze - neatsidžiaugiu matydama Jus kirtusias finišo liniją. Mano flickre tai pandos šeimininkauja, bet kas norės įsitalpinti į terminus, tas, manau, ras kelių ir aplinkelių. Arba tarsis su porininkais "per gastronomą" biggrin.gif Žodžiu, taip nebūna, kad nieko nebūtų wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 04 vasario 2014 - 20:36
QUOTE(Zirzė @ 2014 02 04, 20:09)
atnešu ir aš "skolą" smile.gif

Jurzole + Zirzė

Siaubekas,kaip nesigalvojo, kazkaip jaučiuosi užstingusi visame kame. Tad sprendimo ieškojau gamtoje ax.gif Norėjau atvaizduoti kontrastus, pirmoje foto matau niūrumą, liūdesį, sunkumą, vienatvę.. todėl savojoje bandžiau atvaizduoti vilties spindulėlį biggrin.gif

Zirze, idomus sprendimas, man visai patinka. Nors as nematau savojoj nuotraukoj nevilties ir niurumo, greiciau gal atkakluma ir kabinimasi uz gyvenimo. Bet cia jau interpretaciju erdves, vienos teisingos nera smile.gif
Atsakyti
Buvau pasizadejusi parodyti paskutines keliones nuotrauku - metas teseti ta pazada ax.gif Atrinkti nuotraukas sisyk buvo kaip niekad sunku, deliojau-perdeliojau ta rinkini n kartu, kaip kokia kortu kalade doh.gif Net ir po griezciausios atrankos nuotrauku gal kiek daugoka, bet kazkur gi reikia nubrezti riba ir pagaliau uzsiimti kitais reikalais smile.gif Zodziu, jei kam idomu - uzsukit pasiziureti 4u.gif Komentarai ir kritika, kaip visada, laukiami.

Tailandas - Laosas - Kambodza

user posted image
Atsakyti
labas rytas smile.gif

na, finišuoju ir aš vargais negalais su parolimpiniais koliažais. didžiuojuosi savim nesvietiškai, bet ne dėl foto, o dėl to, kad SPĖJAU biggrin.gif vakar vakare ryškinau juostą, jaučiat, koks pasiaukojimas ir pareigingumas?? cool.gif

turiu du variantus, rodau abu.

? + sayonara

user posted image

ir

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 02 05, 00:32)
Zirze, idomus sprendimas, man visai patinka. Nors as nematau savojoj nuotraukoj nevilties ir niurumo, greiciau gal atkakluma ir kabinimasi uz gyvenimo. Bet cia jau interpretaciju erdves, vienos teisingos nera smile.gif


As itariau, kad tai Tavo foto, razi nuotrauka, tik man siauba ivare biggrin.gif

QUOTE(Jurzole @ 2014 02 05, 01:04)


smagu, kai yra galimybe keliauti, grazu smile.gif

QUOTE(sayonara @ 2014 02 05, 10:23)
labas rytas smile.gif

? + sayonara



Zirze + Sayonara
Zinojau, kad gavai mano foto, nes pamenu, kaip guodeisi jog visai ne Tavo stiliaus biggrin.gif tai si karta nuojautos manes neapgavo.

Man abu variantai patinka, bet pirma labiau ax.gif nebuciau sugalvojus tokio pratesimo, bet labai gera ideja rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 05 vasario 2014 - 10:03