Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2014 02 03, 12:51)
Vasarėle, sveika prisijungusi, jei nedingsi wink.gif Visai neblogai vertinčiau Tavo 1 ND. Debiutui man beveik visko ir užtenka. Na, taip, gražiau būtų, jei - kaip siūlo Ka - būtum pasirinkusi žemesnį fotografavimo tašką, o ir išvengusi nelabai dailių šešėlių. Patiekalas tikrai apetitiškai atrodo, nors aš dėl tokių ir nealpstu labai ( ne mėgime esmė, sveikinu, kad valgomą daiktą ir pateikei kaip valgomą, nes fotografuojant neretai atsitinka atvirkščiai smile.gif). Fokusas visai padorus, skirtumai aiškūs. Gal kiek šviesiau norėtųsi. Galėčiau ir taip duoti, pati apsispręsk, ar nori ką patobulinti, pasikartoti ir t.t. Apie kartojimą jau Say šiandien viską pasakė. Tai - aksioma smile.gif

Jau po Ka parašymo žinojau, kad sulauksiu šviesaus savaitgalio ir kartosiu. Esu ir iš žemesnio taško fotografavus, tik mano neįgudusiai akiai atrodė, kad iš aukščiau gražiau atrodo, sušio spalvos matosi doh.gif Šešėliai lenda iš visų kampų, bet gal kaip nors susitvarkysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 02 03, 12:32)
o kas yra gripas..? unsure.gif

kaip perfotografuojamas mediumas? nieko nesuprantu.
visada yra forumietes, kurios rektarciais gali nuskenuot  mirksiukas.gif

kazkaip pirmadieniskai as  doh.gif


mediumas perfotografuojamas taip pat, kaip ir 35 mm juosta smile.gif kaip kam fantazija suveiks. aš perfotkindavau įmautėje priklijavus ją prie balkono durų smile.gif jei dangus būdavo žydras, labia gražiai spalvos išsikreipdavo juostoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarele @ 2014 02 03, 13:33)
Esu ir iš žemesnio taško fotografavus, tik mano neįgudusiai akiai atrodė, kad iš aukščiau gražiau  atrodo, sušio spalvos matosi doh.gif Šešėliai lenda iš visų kampų, bet gal kaip nors susitvarkysiu  ax.gif


sušius ir ant šono gali guldyt, kai matysis viduriukai tikrai gražiau bus negu tik juodi šonai wink.gif o šešėliai geriau kad kristų į tolumą t.y. nuo žiūrovo o ne į žiūrovą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 03, 15:00)
mediumas perfotografuojamas taip pat, kaip ir 35 mm juosta smile.gif kaip kam fantazija suveiks. aš perfotkindavau įmautėje priklijavus ją prie balkono durų smile.gif jei dangus būdavo žydras, labia gražiai spalvos išsikreipdavo juostoje biggrin.gif

aš jaučiu vis tiek išdrįsiu vasarą susirast mediumą. jeigu perfotografuot neišeis, fotografuosiu ateičiai laugh.gif laugh.gif o kas dėl iškreiptų spalvų, tai kartais tai - visai privalumas biggrin.gif man ir su skeneriu skenuojant visokių netikslumų pasitaiko, jeigu ne portra ar ektaras - tai mėlynuoja visos juostos. baisiai. net tos, kurios lyg ir šiltų spalvų turėtų būt (kad ir kodak gold) g.gif kiek teko žiūrėt, tai fuji proH nuostabias spalvas duoda, bet tik ne man biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Maggie @ 2014 02 03, 12:32)
o kas yra gripas..? unsure.gif


battery grip
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 02 03, 16:00)
mediumas perfotografuojamas taip pat, kaip ir 35 mm juosta smile.gif kaip kam fantazija suveiks. aš perfotkindavau įmautėje priklijavus ją prie balkono durų smile.gif jei dangus būdavo žydras, labia gražiai spalvos išsikreipdavo juostoje biggrin.gif

paemi mediumo juostele ir perfotografuoji su juostiniu 35mm? taip? ir po to skenuoji?
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 02 03, 16:36)
paemi mediumo juostele ir perfotografuoji su juostiniu 35mm? taip? ir po to skenuoji?

ne, bet aš nesugebėsiu paaiškint biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 02 03, 17:36)
paemi mediumo juostele ir perfotografuoji su juostiniu 35mm? taip? ir po to skenuoji?

As tai su skaitmena fotografavau. Su kitu juostinuku fotografuoti tai jau gal per sudetinga g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 02 03, 12:32)
o kas yra gripas..? unsure.gif


Na taip..."gerai" skamba kai sulietuvinam doh.gif lotuliukas.gif
battery grip- matau jau je t'aime idejo paaskinima 4u.gif


Nusipirkau be "grip" ax.gif uz gera kaina http://www.ebay.com/...Y...=true&rt=nc laukiuuu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 03 vasario 2014 - 19:14
QUOTE(Vasarele @ 2014 02 02, 15:54)
Labas, norėčiau jungtis prie jūsų, labai norėčiau judėti pirmyn. Temą seku senai, taisykles žinau, pažadu nebambėti ir nesiginčyti smile.gif Pristatau pirmuosius namų darbus, maksimali objektyvo diafragma f5,6.

kad pati savęs neklaidintum, ne f5,6 o f3,5, bet tik tada kai tavo židinio nuotolis mažiausiais(nežinau tiksliai koki kitinuka turi). Tai norint išlošti šviesos zoomink kojomis o ne objektyvu ax.gif

Iks laikas tiksi tik tik tik, o aš dar neturiu minčių foto pratesimui, bet labai nesielvartauju, jei ir neatnešiu koliažo nuotraukos autorei nusiųsiu nuotrauka kaip komensacija blush2.gif

QUOTE(Sea Girl @ 2014 02 03, 19:12)
laukiuuu bigsmile.gif

oi ir aš laukiu tavo kadrų
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 02 03, 19:12)
Nusipirkau be "grip" ax.gif  uz gera kaina http://www.ebay.com/...Y...=true&rt=nc laukiuuu bigsmile.gif

čia tai lobis, jungiuosi prie laukiančiųjų juostinių kadrų smile.gif
Atsakyti
sveikos,

Brumbrumai, aaaaUUUuuu ar esi? biggrin.gif
Atsakyti
Na, mūsiškėm kaip pasisekė! Užtūpė geriausias vietas. biggrin.gif
http://www.supermama...c...w&conid=146
Atsakyti