Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Labas, norėčiau jungtis prie jūsų, labai norėčiau judėti pirmyn. Temą seku senai, taisykles žinau, pažadu nebambėti ir nesiginčyti smile.gif Pristatau pirmuosius namų darbus, maksimali objektyvo diafragma f5,6.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
sveikos,

Pamenat rašiau, kad mano Zenito užuolaidėlės nebeveikia. Tai va.. pabaigiau aš tą juostą, ryškinau ketvirtadienį, tai trečiadienį ją išėmus paaiškėjo tikroji fotiko pagedimo priežastis. Užuolaidėlės veikia kaip turi būti. Veidrodis nebeslankioja. Bet nuotraukos gaunasi vis tiek, nes užraktą užvedus veidrodis stoja į savo vietą ir kuo normaliausiai kadras gaunasi bigsmile.gif nufotkinus jis pakyla, bet nebenusileidžia, užtai per akutę matosi juoduma. Gavau darbar iš draugės kita Zenit'ą, bet mąstau sekančią juostą vėl dėti į saviškį g.gif

Ketvirtadienį pati (su dėstytojo patarimais) išryškinau savo pirmąsias JB juostas bigsmile.gif kokia jėga!!!!!!!! cool.gif visa grupė net pertraukon nėjo, kažkoks išprotėjimas, kaip smagu bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif negaliu sulaukti kitų paskaitų ax.gif

Susimąsčiau aš čia projektą, dokumentinį reikalą - fotografuosiu nėštukę, tuomet gimdymą ir pirmąsias vaikučio gyvenimo dienas.. uff.. jaučiu bus nelengva, bet įdomu. Ir man įdomi patirtis, praktikai ir koledžui tuo pačiu atsiskaitymui tiks cool.gif wish me luck ax.gif
Atsakyti
Gotte, sekmes, bus idomu paziureti bigsmile.gif

As irgi turiu 50mm, pries tai turejau 1.8, tai dazniau nusokdavo fokusas, bet buvau laiminga ir su juo. smile.gif
Labai mazai veiksmo cia, dedu savo naujausia smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ich @ 2014 02 02, 20:30)
Gotte, sekmes, bus idomu paziureti bigsmile.gif

As irgi turiu 50mm, pries tai turejau 1.8, tai dazniau nusokdavo fokusas, bet buvau laiminga ir su juo. smile.gif
Labai mazai veiksmo cia, dedu savo naujausia smile.gif
user posted image



Na , jei jau pradziamoklsio temoj sedim, tai gal galetumet uzvest ant kelio kaip si foto padaryta? kokius parametrus ir visa kita naudojote 4u.gif

taip faina paskaityti senesnes temas, ten kazkaip kitaip, nuolankiau i naujokus veplas reaguodavo visi, o dabar dauguma pazenge, o kai islenda tokia panasi vista i mane, tai daznai nusijuokia is kai kuriu klausimu smile.gif nu bet ka, gal kazkada ir as kitaip ziuresiu ir suprasiu, bet dabar tikrai pradziamokslis man 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2014 02 02, 21:46)

F 1.6, islaikymas 1/100, iso 100. fotografuoja su trikoju ir pulteliu. Bet jei pas tave bus tamsus kambarys, tie nustatymai nieko neduos.
Padariusi ND tikrai daug geriau mokesi naudotis fotoaparatu. Daryk ND, tikrai daug geriau suprasi kaip kas kur veikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 02 02, 14:51)
Niekam jau ne paslaptis, kad 2014-02-06 bus iškilmingai panaikinta parolimpinė baudžiava biggrin.gif

unsure.gif Minciu pas mane 0, nors galvoju apie tai kiekviena diena verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vasarele @ 2014 02 02, 16:54)
Labas, norėčiau jungtis prie jūsų, labai norėčiau judėti pirmyn. Temą seku senai, taisykles žinau, pažadu nebambėti ir nesiginčyti smile.gif Pristatau pirmuosius namų darbus, maksimali objektyvo diafragma f5,6.




Gražus ND, aš TAIP smile.gif
Atsakyti
Sushi aš dievinu. Bet šito ND nenoriu užskaityti todel, kad čiuožia iš kadro. smile.gif Iš žemesnio taško reikėjo fotografuoti.
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2014 02 02, 21:23)
unsure.gif Minciu pas mane 0, nors galvoju apie tai kiekviena diena  verysad.gif

Mano foto, jauciu, kam nors irgi isspaude asara;-), atsiprasau is anksto. Dabar parinkciau ne tai ir vadovauciausi kt.kriterijais. Bet! Kartojuosi - parolimpiada buvo suburta visuotiniam pasilinksminimui, tad "ko verkiam ir dejuojame, ko slapstomes pakampemis", ne toks tas parolimpinis kipsas baisus , kaip kad butu galima pagalvoti biggrin.gif Tikrai neikas i blauzda, net jei ir atnesite foto apie ta 0 minciu (juk galima ir taip pratesti cool.gif ,niekur neparasyta, kad negalima) ax.gif Galiu tik patarti: eikite va bank, pasitelkite humora, pamastykite apie alternatyvias iseitis (pvz.: mamagute kadais griebesi siuvinejimo), apzaiskite situacija, paerzinkite porininka, jei manote, kad anas jums kiaule pakiso ( biggrin.gif ). Tik nepulkit i kudras kaip veronikos ar ant begiu kaip kareninos, nepasiduokit nemigai kaip Maggie ir neskandinkit nevilties vyne kaip Gertruda biggrin.gif - liudna parolimpine pasaka visiems turi baigtis laimingai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 02 vasario 2014 - 23:22
Ryto žiūriniai: Josef Koudelka matytas, bet kartojimas - mokslų motina smile.gif

But I believe that that the truly creative periods are those when you live with intensity. If you lose intensity, you lose everything.
- Josef Koudelka


user posted image
Papildyta:
QUOTE(Iks @ 2014 02 02, 23:18)
Mano foto, jauciu, kam nors irgi isspaude asara;-), atsiprasau is anksto. Dabar parinkciau ne tai ir vadovauciausi kt.kriterijais. Bet! Kartojuosi - parolimpiada buvo suburta visuotiniam pasilinksminimui, tad "ko verkiam ir dejuojame, ko slapstomes pakampemis", ne toks tas parolimpinis kipsas baisus , kaip kad butu galima pagalvoti biggrin.gif Tikrai neikas i blauzda, net jei ir atnesite foto apie ta 0 minciu (juk galima ir taip pratesti  cool.gif ,niekur neparasyta, kad negalima) ax.gif Galiu tik patarti: eikite va bank, pasitelkite humora, pamastykite apie alternatyvias iseitis (pvz.: mamagute kadais griebesi siuvinejimo), apzaiskite situacija, paerzinkite porininka, jei manote, kad anas jums kiaule pakiso ( biggrin.gif ). Tik nepulkit i kudras kaip veronikos ar ant begiu kaip kareninos, nepasiduokit nemigai kaip Maggie ir neskandinkit nevilties vyne kaip Gertruda biggrin.gif - liudna parolimpine pasaka visiems turi baigtis laimingai smile.gif



smagiai priminei http://www.youtube.c...h?v=QSSFoj1QbHg smile.gif
Atsakyti
Vasarėle, sveika prisijungusi, jei nedingsi wink.gif Visai neblogai vertinčiau Tavo 1 ND. Debiutui man beveik visko ir užtenka. Na, taip, gražiau būtų, jei - kaip siūlo Ka - būtum pasirinkusi žemesnį fotografavimo tašką, o ir išvengusi nelabai dailių šešėlių. Patiekalas tikrai apetitiškai atrodo, nors aš dėl tokių ir nealpstu labai ( ne mėgime esmė, sveikinu, kad valgomą daiktą ir pateikei kaip valgomą, nes fotografuojant neretai atsitinka atvirkščiai smile.gif). Fokusas visai padorus, skirtumai aiškūs. Gal kiek šviesiau norėtųsi. Galėčiau ir taip duoti, pati apsispręsk, ar nori ką patobulinti, pasikartoti ir t.t. Apie kartojimą jau Say šiandien viską pasakė. Tai - aksioma smile.gif

---

Koudelkos žodžiai - žiupsnelis druskos ant žaizdos rolleyes.gif Tikiu jo "believe", ir ne tik tada, kai laukiam beišskrendančio paukščiuko wink.gif
Įdėtąją foto apskritai labai mėgstu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 03 vasario 2014 - 12:01
QUOTE(Sea Girl @ 2014 01 29, 09:54)
Kas del "gripo", tai zinok nesu tikra ar man jo reikia 

o kas yra gripas..? unsure.gif
QUOTE(je t'aime @ 2014 01 28, 20:52)
yra kažkoks kitoks būdas juostom nuskaityt? perfotografuot? ar verta? o gal sėdėt dantis sukandus, spragsėt zenitu ir nebenorėt to vidutinio formato biggrin.gif

kaip perfotografuojamas mediumas? nieko nesuprantu.
visada yra forumietes, kurios rektarciais gali nuskenuot mirksiukas.gif

kazkaip pirmadieniskai as doh.gif
Atsakyti