Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

Ryto žiūriniai: Nancy Rica Schiff

labai daug šedevrų nerasit, bet yra mielų, kompoziciškai gražių, tvarkingų nuotraukų - medžiaga mokymuisi smile.gif Dvynių serija gal kiek įdomesnė.

Smagus jos projektas Odd Jobs - fotografuotos keisčiausias profesijos.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sayonara: 30 sausio 2014 - 08:59
už lango stūgauja žiema, o mano namuose pavasaris wub.gif Mano proginis auto 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Mangute, sveikinu smile.gif
P.S. sorry už progai gal netinkamą vriednumą smile.gif , bet nesusilaikau - pageltę lapkočiai, deja, nepuošia nei foto, nei puokštės cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 01 31, 16:02)
Mangute, sveikinu smile.gif
P.S. sorry už progai gal netinkamą vriednumą smile.gif , bet nesusilaikau - pageltę lapkočiai, deja, nepuošia nei foto, nei puokštės cool.gif


smile.gif viskas gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 01 31, 14:41)
už lango stūgauja žiema, o mano namuose pavasaris  wub.gif Mano proginis auto  4u.gif

Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Ačiū wink.gif
Atsakyti
Informuoju Iks, kad si foto bus konkursine.

Sapnas

user posted image

nuotrauka greita ir trumpa tarsi tikras sapnas...bet pluosta gero zodzio Iks tariu uz tokia puikia, kupina minciu, interpretaciju tema. Be galo, be krasto galima kurti, ypac man, kasnaktinei kosmaru dalyvei laugh.gif kiekviena ryta tureciau sluoksniuoti eiles zmoniu, eiles veiksmu sutiktu naktinese vizijose ( daznai ir neviesinamu lotuliukas.gif )
Atsakyti
Sveiki, foto megejai smile.gif isvarysit-iseisiu, bet vistiek uzduosiu klausima,ir lauksiu atsakymu 4u.gif jau kazkada klausiau,bet doru ats negavau,tikiuos si kart issamesniu gaut atsakymu blush2.gif vis prie objektyvo trinuosi http://www.efoto.lt/...n_ef_50_f14_usm , atsakymu noreciau isgirst is naudojanciu si , ar nenusivylete juo ir aisku,svarbiausia gal galite parodyti pavyzdziu foto,naudojant si objektyva. Lauksiu,kad ir i az 4u.gif

P.S nesiuskit daryti ND, zubrinti kitu temu, zubrinu, darbus atlikineju,ateis laikas-islysiu i dienos sviesa 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vijoleta20 @ 2014 02 02, 11:19)
Sveiki, foto megejai smile.gif isvarysit-iseisiu, bet vistiek uzduosiu klausima,ir lauksiu atsakymu 4u.gif  jau kazkada klausiau,bet doru ats negavau,tikiuos si kart issamesniu gaut atsakymu blush2.gif  vis prie objektyvo trinuosi http://www.efoto.lt/...n_ef_50_f14_usm  , atsakymu noreciau isgirst is naudojanciu si , ar nenusivylete juo ir aisku,svarbiausia gal galite parodyti pavyzdziu foto,naudojant si objektyva. Lauksiu,kad ir i az 4u.gif

P.S nesiuskit daryti ND, zubrinti kitu temu, zubrinu, darbus atlikineju,ateis laikas-islysiu i dienos sviesa 4u.gif


geras objektyvas, pati tokį turiu thumbup.gif paskutinė mano foto su juo http://farm6.staticf..._2fb0a8a8a9.jpg
Atsakyti
turiu ef 50mm f/1.4, šiemet pavasarį bus lyg ir treti (?) metai, kaip turiu, beje, pirkau ne naują, o belgijoj iš antrų rankų, bet su garantija biggrin.gif tai dar gyvas, patenkinta, bet prie f/1.4 fokusas kartais "nušoka". palygint su f/1.8 negaliu, nes pastarojo neturėjau rankose.
Atsakyti
Fainas jis, tik kai trūksta šviesos, tai, oi, kaip ilgai fokusuoja... sad.gif
Atsakyti
QUOTE(pandre @ 2014 02 01, 23:17)
Informuoju Iks, kad si foto bus konkursine.

Sapnas
http://farm8.staticf...b63a05c10_z.jpg
nuotrauka greita ir trumpa tarsi tikras sapnas...bet pluosta gero zodzio Iks tariu uz tokia puikia, kupina minciu, interpretaciju tema. Be galo, be krasto galima kurti, ypac man, kasnaktinei kosmaru dalyvei laugh.gif kiekviena ryta tureciau sluoksniuoti eiles zmoniu, eiles veiksmu sutiktu naktinese vizijose ( daznai ir neviesinamu  lotuliukas.gif  )


O jė!, kaip miela sulaukti ir paraiškos į konkursą, ir gerų žodžių; ačiū smile.gif

***

Niekam jau ne paslaptis, kad 2014-02-06 bus iškilmingai panaikinta parolimpinė baudžiava biggrin.gif
Noriu tikėti, kad iki tos dienos visi baudžiauninkai pristatys savo duoklę rolleyes.gif, net jei iki šiol jiems vaidenasi, kad tai mission impossible. Net jei ir iš tiesų impossible, visiems ir kiekvienam asmeniškai linkiu peršokti tą duobę kokiu nors peršokimo būdu ir su palengvėjimu ištarti OP smile.gif Su bizūnu nesivaikysiu, pirštais nebadysiu, ramiai gyvent leisiu, SAPNUOSE nesivaidensiu biggrin.gif, tik noriu priminti, kad skola - ne žaizda, niekaip kitaip jos neišsilaižysi kaip tik geruoju ar bloguoju ją atiduodamas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 02 vasario 2014 - 13:58