Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Gaziulka @ 2014 01 28, 12:02)
jei zinai, kad juostoj yra like apie 10 kadru, juk gali pabaigti isidejus i kita fotika (ziurek, dar ir Zenitas atsigaus juosta isemus), isfotkink tuos, kurie jau eksponuoti su uzdarytu objektyvu, o tada jau likusius - normaliai.

uziskertancios uzuolaideles - tipiska Zenito problema, reiktu nesti tvarkyt, bet tu lyg UK, speju, pigiau bus kita zenita is LT parsisiusti.

Ačiū už labai gerą patarimą 4u.gif nebūčiau sugalvojusi. Jei ketvirtadienį bus kas paskolina man fotiką ir bus laiko, taip ir padarysiu. Nes jau reikės judėt su juostos ryškinimu.. kaip pirmam kartui reiktų geriau dėstytojo paklausyt pradžioj g.gif

Taip, aš UK. Užtai ir dairausi kito juostinuko, nes jo man verkiant šiam semestrui reikės.
Atsakyti
sveikos,

o mytas Vilniuje? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mangute @ 2014 01 28, 13:45)
sveikos,

o mytas Vilniuje? smile.gif


Kur kabo V. Luckaus paroda?
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 01 28, 15:29)
Kur kabo V. Luckaus paroda?


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 01 28, 12:51)
Tai užtai naiviai galvoju, kad kažkas man ims ir pasakys - vot tamsoj atsidarai, paklibini tas užuolaidikes ir veiks vėl biggrin.gif kažką tipo tokio biggrin.gif

as paklibinciau smile.gif nors kazin ar kazkas nuo to pasikeitu. kai tokios problemos - einu i procentra (aisku veiksmas vln) ir prasau pono paziuret. dabar, beje, jau sios paslaugos mokamos (5lt) rolleyes.gif
cioces, tai ka darot kai neturit garantiniu, kur nesat savo objektyvus, plz nepraskrolinkit ir patarkit. kur gi vyrai, kadu ju taip reikia biggrin.gif
Atsakyti
Ten kur tikrai tvarko, o ne apsimeta, kad tai daro, neščiau. ax.gif Daug kas gi neša pas A. Mečkauską Vilniuje. smile.gif
Atsakyti
prakalbot apie medium'ą, baigiu visiem šeimynykščiam išūžt smegenis apie pentacono arba kievo įsigijimo būtinybę, na bet juostų skenavimo kaina atmuša bet kokius norus, o manasis skeneris viso labo tik 35mm skenuoja unsure.gif normalaus skenerio šiuo metu tikrai neįpirksiu. doh.gif yra kažkoks kitoks būdas juostom nuskaityt? perfotografuot? ar verta? o gal sėdėt dantis sukandus, spragsėt zenitu ir nebenorėt to vidutinio formato biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo je t'aime: 28 sausio 2014 - 19:54


QUOTE(je t'aime @ 2014 01 28, 19:52)
prakalbot apie medium'ą, baigiu visiem šeimynykščiam išūžt smegenis apie pentacono arba kievo įsigijimo būtinybę, na bet juostų skenavimo kaina atmuša bet kokius norus, o manasis skeneris viso labo tik 35mm skenuoja unsure.gif normalaus skenerio šiuo metu tikrai neįpirksiu.  doh.gif yra kažkoks kitoks būdas juostom nuskaityt? perfotografuot? ar verta? o gal sėdėt dantis sukandus, spragsėt zenitu ir nebenorėt to vidutinio formato biggrin.gif


buvo metas, kai perfotografuodavau.. vargas.. nors rezultatas nenuspėjamas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 01 28, 20:47)
buvo metas, kai perfotografuodavau.. vargas.. nors rezultatas nenuspėjamas smile.gif

tikriausiai tą patį kadrą kelis kartus perfotografuojant gaunamas vis kitas rezultatas biggrin.gif sukąsiu dantis tada biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 01 28, 20:52)
prakalbot apie medium'ą, baigiu visiem šeimynykščiam išūžt smegenis apie pentacono arba kievo įsigijimo būtinybę, na bet juostų skenavimo kaina atmuša bet kokius norus, o manasis skeneris viso labo tik 35mm skenuoja unsure.gif normalaus skenerio šiuo metu tikrai neįpirksiu.  doh.gif yra kažkoks kitoks būdas juostom nuskaityt? perfotografuot? ar verta? o gal sėdėt dantis sukandus, spragsėt zenitu ir nebenorėt to vidutinio formato biggrin.gif

As turiu mamiya, o skenerio ne. Tai darau nuotraukas tik, bet dabar retai jau imu i rankas as ja. Bet penktadieni pagaliau gausiu skeneri, jau susidejau visas juostas, savaitgali turesiu darbo rolleyes.gif

QUOTE(sayonara @ 2014 01 28, 21:47)
buvo metas, kai perfotografuodavau.. vargas.. nors rezultatas nenuspėjamas smile.gif

as bandziau, nesigaudavo normalus vaizdas. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaziulka @ 2014 01 28, 10:58)
Labas 4u.gif

Pritariu;) jeigu ka-turiu parduodama Mamiya. Bet nepersu, man ji neprilipo, nors kiti, pvz, say, puikiai fotkina. Labiausiai megstu savo Pentacon Six, nors jie turi savo tipisku bedu(pvz, persiklojantys kadrai) bet nesu tikra, kad l.jau lengvai iki 300lt rastum, as uz 400 pirkau, o stai fantastinis objektyvas Sonnar 180 tam paciam Pentaconui apie 800 lt kainavo. Sutikciau, kad Kievas geriausias variantas, jei nori pigiai ir pabandymui.

Labai aciu merginos uz patarimus. Nusprendziau kad nuleisiu sparnus truputi, nes reikalo nera, tik kad va- noreciau isbandyti.... cool.gif Paziurejau kad jusu minimi ner uz tokia kaina kuri man butu ok "pabandymui", nes gali buti kad pabandysiu ir padesiu dulkes rinkti...gal kada veliau ax.gif

Daug rimtesnis reikalas yra pakeisti man 35mm juostinuka... Tai gal patarsit siame reikale blush2.gif Turiu dabar toki savo pati pirma fotoaparata Canon EOS Rebel G , anais senais laikais dar apie $300 kainavo tongue.gif bet kad jis man per mazas, uzsuku 50mm tai dar ok, bet jei noreciau sunkesni uzsukti, kad ir 100mm atrodo islus ten viskas su visu korpusu. Tai nusprendziau kad noriu truputi rimtesnio... ne visai entry level kaip mano turimas, bet gal semi pro g.gif
p.s. ieskau zinoma Canon...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 29 sausio 2014 - 00:25
Ziuriu i si http://www.ebay.com/...984.m1423.l2649 , tik kad aukcionas ir as nesu ne vieno laimejus biggrin.gif nors dabar dar ne vieno "bid" nera...
Atsakyti