Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2014 01 27, 18:33)
Jei apie konkursą klausi, tai iki vasario pabaigos, 28 d. 23 val. 59 min. 59 sek. smile.gif

aha, apie konkursą. kabina tema, noriu išsijudint pagaliau, nes dabar tik mirkstu kažkokioj apatijoj pusiau užmerktomis akimis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Ka @ 2014 01 27, 18:37)

Beje, tai gal pamažu planuojam meet'ą, parodos apžiūrą kas dar nematė ar nori pakartoti 02 09 dieną?  ax.gif

aš visom keturiom už smile.gif turėčiau galėti.
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 27, 18:37)
Jėga! Dar visas mėnuo!  assa.gif  Džyzus, kaip aš pasiilgau fotografuoti. Ne dėl prizų siurprizų, o dėl to jausmo. wub.gif


QUOTE(je t'aime @ 2014 01 27, 18:49)
aha, apie konkursą. kabina tema, noriu išsijudint pagaliau, nes dabar tik mirkstu kažkokioj apatijoj pusiau užmerktomis akimis biggrin.gif


Jūs tik dalyvaukite susimildamos smile.gif Jei prizai labai trukdys, išbrauksim iš dienotvarkės hihihi.gif

Robobebrai, aūūūūūū - reikia kablelio prieš susimildamos ar ne? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 sausio 2014 - 19:24
i dreamed a dream

user posted image
Atsakyti
QUOTE(saigha @ 2014 01 27, 21:09)


Ne, žmonės, aš nesusireikšminau rolleyes.gif , bet - kaip konkurso sumanytoja - jaučiuos labai pakiliai, matydama tokį entuziazmą ir negaliu tuo nepasidalinti smile.gif Džiugina jau atnešti darbai, džiugina, kad dega Ka ir (pusiau primerktos biggrin.gif) je t'aime akys, turiu vilties, kad ir pas kitus dėdė Miegas užsuks ne tuščiomis biggrin.gif Kai tema tokia apspangusi, kiekvienu žybsniu imi džiaugtis visai kaip kūdikis 2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 sausio 2014 - 22:08
Klausimukas juostininkams ax.gif Noriu isbandyti medium formata... galit uzmesti aki ar reali kaina uz si? Su siuntimu iseina $65 http://www.ebay.com/...984.m1423.l2649
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sea Girl @ 2014 01 28, 00:32)
Klausimukas juostininkams ax.gif  Noriu isbandyti medium formata... galit uzmesti aki ar reali kaina uz si? Su siuntimu iseina $65 http://www.ebay.com/...984.m1423.l2649
Aciu 4u.gif


aš asmeniškai apskritai į liubitelių nežiūrėčiau. geriau kokio kiev 6c ar pentacon six pasieškok, galų gale visada lieka mamiya. mamiya kaina didesnė, negu anų dviejų. anuos abu po maksimum 300 lt gali gauti, nors esu įsitikinusi, kad rastum ir pigiau, ypač kiev'ą - aš saviškį kiev 6c pirkau už 180 Lt (su objektyvu).
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 01 28, 07:49)
aš asmeniškai apskritai į liubitelių nežiūrėčiau. geriau kokio kiev 6c ar pentacon six pasieškok, galų gale visada lieka mamiya. mamiya kaina didesnė, negu anų dviejų. anuos abu po maksimum 300 lt gali gauti, nors esu įsitikinusi, kad rastum ir pigiau, ypač kiev'ą - aš saviškį kiev 6c pirkau už 180 Lt (su objektyvu).

Aciu labai uz paprotinima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 01 28, 08:49)
aš asmeniškai apskritai į liubitelių nežiūrėčiau. geriau kokio kiev 6c ar pentacon six pasieškok, galų gale visada lieka mamiya. mamiya kaina didesnė, negu anų dviejų. anuos abu po maksimum 300 lt gali gauti, nors esu įsitikinusi, kad rastum ir pigiau, ypač kiev'ą - aš saviškį kiev 6c pirkau už 180 Lt (su objektyvu).


Labas 4u.gif

Pritariu;) jeigu ka-turiu parduodama Mamiya. Bet nepersu, man ji neprilipo, nors kiti, pvz, say, puikiai fotkina. Labiausiai megstu savo Pentacon Six, nors jie turi savo tipisku bedu(pvz, persiklojantys kadrai) bet nesu tikra, kad l.jau lengvai iki 300lt rastum, as uz 400 pirkau, o stai fantastinis objektyvas Sonnar 180 tam paciam Pentaconui apie 800 lt kainavo. Sutikciau, kad Kievas geriausias variantas, jei nori pigiai ir pabandymui.
Atsakyti
Aš prie to paties juostų reikalo užklausiu:

savaitgalį fotografavau su savo zenitu, pusę juostos išfotografavau ir buvo viskas čiki, bet po to paskutiniuose kadruose užuolaidėlės užsidarydavo ir nebeatsidarydavo. Ar verta man tamsoj jį atsidarinėt, lįsti ir bandyt kažką rušint (nors net nežinau ką) g.gif ar spjaut ir jamt juostą laukant? g.gif
Atsakyti
QUOTE(gotte @ 2014 01 28, 11:38)
Aš prie to paties juostų reikalo užklausiu:

savaitgalį fotografavau su savo zenitu, pusę juostos išfotografavau ir buvo viskas čiki, bet po to paskutiniuose kadruose užuolaidėlės užsidarydavo ir nebeatsidarydavo. Ar verta man tamsoj jį atsidarinėt, lįsti ir bandyt kažką rušint (nors net nežinau ką) g.gif ar spjaut ir jamt juostą laukant? g.gif


aišku bandyk. išimk juostą tamsoje ir sukišk atgal į kasetę, tada ryškink. tada ieškok, kame gedimas ar problema zenite. kam Tau pusę juostos išmest?
Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 01 28, 11:41)
aišku bandyk. išimk juostą tamsoje ir sukišk atgal į kasetę, tada ryškink. tada ieškok, kame gedimas ar problema zenite. kam Tau pusę juostos išmest?

Tai taip, juostos nemesiu lauk, ryškinsiu ketvirtadienį ją. Bet galvoju gal įmanoma dar ją "pribaigti", gaila, apie 10 kadrų dar liko. Tai užtai naiviai galvoju, kad kažkas man ims ir pasakys - vot tamsoj atsidarai, paklibini tas užuolaidikes ir veiks vėl biggrin.gif kažką tipo tokio biggrin.gif

aš irgi žiūrinėju juostinukus, nes įtariu Zenitui bus atia jau...anas man paskutiniu metu tarnavo kaip "vaikų užkalbėtojas", kai visai jau fotkintis modelis nenori, duodu senuką ir dar keletą kadrų tikrai galiu išspausti, bent jau portretinių. Tai man įtariu mažieji klientai bus pribaigę, kad ir koks neužmušamas jis atrodo. Va batareiką pakeičiau, neveikia matuoklis...nu žodž...man rodz jam ragai bus jau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gotte: 28 sausio 2014 - 11:52
QUOTE(gotte @ 2014 01 28, 12:51)
Tai taip, juostos nemesiu lauk, ryškinsiu ketvirtadienį ją. Bet galvoju gal įmanoma dar ją "pribaigti", gaila, apie 10 kadrų dar liko. Tai užtai naiviai galvoju, kad kažkas man ims ir pasakys - vot tamsoj atsidarai, paklibini tas užuolaidikes ir veiks vėl biggrin.gif kažką tipo tokio biggrin.gif

aš irgi žiūrinėju juostinukus, nes įtariu Zenitui bus atia jau...anas man paskutiniu metu tarnavo kaip "vaikų užkalbėtojas", kai visai jau fotkintis modelis nenori, duodu senuką ir dar keletą kadrų tikrai galiu išspausti, bent jau portretinių. Tai man įtariu mažieji klientai bus pribaigę, kad ir koks neužmušamas jis atrodo. Va batareiką pakeičiau, neveikia matuoklis...nu žodž...man rodz jam ragai bus jau g.gif

jei zinai, kad juostoj yra like apie 10 kadru, juk gali pabaigti isidejus i kita fotika (ziurek, dar ir Zenitas atsigaus juosta isemus), isfotkink tuos, kurie jau eksponuoti su uzdarytu objektyvu, o tada jau likusius - normaliai.

uziskertancios uzuolaideles - tipiska Zenito problema, reiktu nesti tvarkyt, bet tu lyg UK, speju, pigiau bus kita zenita is LT parsisiusti.
Atsakyti