Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Ka @ 2014 01 11, 20:08)
Sea girl kažkur pakeliui visai turėtų būti.  smile.gif

Jau namie, jau namie, gali isbraukti is sarasiuko thumbup.gif thumbup.gif

Kristalines, labai labai aciu 4u.gif grazios nuotraukeles thumbup.gif ir dar lietuvisko medaus gavau su imbieriu (labai i tema, nes viena vaika pasiligosjusi turiu, tai isbandysim tuoj thumbup.gif ).

Gavau dvi, stai vienas grozis, bet antros nerandu Kristalines flikre, gal pati ides parodyti rolleyes.gif
user posted image

Smagu gauti fotografijas wub.gif

Dar karta labai dekoju uz nuotraukas ir skanumyna 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sea Girl: 12 sausio 2014 - 02:00
QUOTE(gizzy @ 2014 01 12, 01:08)
Dabar jau turi rodyt smile.gif
***
Tu turetum matyt, nes pas mane tu esi pazymeta kaip draugas  smile.gif


Nori pasakyti, kad visą tą laiką draugavau su Tavimi be jokio atsako? bebe.gif biggrin.gif Aha, jau įleido ir mane į N-18 seansą wink.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 01 12, 11:32)
Nori pasakyti, kad visą tą laiką draugavau su Tavimi be jokio atsako? bebe.gif  biggrin.gif Aha, jau įleido ir mane į N-18 seansą wink.gif

blush2.gif
Atsakyti
http://kaunas.kasvyk...klasiku-paroda/
Atsakyti
Gera naujiena tiems, kurie dar nesilankė. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 11, 20:08)
Tai liko  ax.gif :
Lunameja
Sea girl
Rir

Rir turėtų greitai pasidžiaugti, nes jau žino, kad pašte laukia josios siuntinukas.  smile.gif
Sea girl kažkur pakeliui visai turėtų būti.  smile.gif

Lunamejos neliko tongue.gif jau senai skelbiausi,kad gavau nuo Peonyblossom mainu foto smile.gif
Atsakyti
Tai viskas kaip ir? ax.gif
Atsakyti
Niu teip smile.gif
Atsakyti
Kad jau pratęsė parodą, važiuokit, kas dar nebuvot smile.gif Šiandien apsilankiau, tikrai yra į ką pasižiūrėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Opšra @ 2014 01 12, 18:11)
Kad jau pratęsė parodą, važiuokit, kas dar nebuvot smile.gif Šiandien apsilankiau, tikrai yra į ką pasižiūrėti smile.gif


Na, Opšra, ką galiu pasakyti - maladiec smile.gif Vis tik nusibeldei!
Atsakyti
Iks, o kas su paraolimpinem vyksta? Oficialiai pratesei termina? Ar meginos pacios prasitese neoficialiai...? biggrin.gif
Atsakyti