Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Iks @ 2014 01 27, 09:46)
Labas rytas smile.gif
Pandre, prašau, patikslink, ar Tavieji sapnai konkursiniai (vis tik neįkelti į flickro konkurso paskyrą), ar pavadinimas - tik sutapimas ir tiek? smile.gif Jei kartais konkursiniai, įkelk ir flickre, antraip bus keblu visus konkursantus suganyti smile.gif

Ne, Iks, ne konkursiniai. Siaip I temos pavadinima tiko, bet jie nera fotografuoti specialiai konkursui.
Atsakyti
QUOTE(pandre @ 2014 01 27, 08:52)
Ne, Iks, ne konkursiniai. Siaip I temos pavadinima tiko, bet jie nera fotografuoti specialiai konkursui.


Aišku smile.gif ; ačiū už operatyvų atsakymą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 sausio 2014 - 08:56
aaa. nors dienos ilgesnes, nu bet nerasta pas many sviesos butuke sad.gif nebezinau jau ka net daryt, o juk toks sauletas savaitgalis buvo. kapec kapec. darbo dienomis as namie tik 21val. pasiteisinau. ech. bet tas paraolimpinis zaidas man jau miegot neduoda, suku galva kaip daryt a...
Atsakyti
Kurti prie dirbtinio apšvietimo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 27, 18:14)
Kurti prie dirbtinio apšvietimo?  ax.gif

bandziau. nu bet prie ISO 800-1000, islaikymas 1/60-1/125 su trikoju nekas gaunasi.. kazkada minejau, kad man labai nepatinka, kaip maniskis tvarkosi dirbtinoje sviesoje, arba ziauriai geltonuoja arba i rausvuma nesa. raw nefotkinu mirksiukas.gif kita problema - ir garantijos negaliu rasti (visada nu visada laikau visus dokus vienoje vietoje, o sios negaliu rasti nors tu ka), pirkau objektyvus kazkada (canon 50mm, 28mm), vasara 2012, nzn realiai ar ji dar netgi galiotu, nu bet daugiau negaliu fotkint su jais, toks front focusas kad sakes. kartais eina normaliai nufotkint, bet jei darausi auto, jis visada, visada fokusuoja kitur, pvz as per viduri, is kaires stalas, is desines kede, vat sufokusuos i viena is situ daiktu. tai man su tokiom salygom dirbtinej sviesoje kazka nufotkint lygu neimanoma. ka daryt? kur nesti? cia kaip suprantu imanoma sukalibruot? as maniau, kad tik sigmos gali netikt canon bodziui, bet kaip matau canon ant canon irgi grybauja... zodziu tragedija. as dar susitvarkau su juo lauke, kai sviesu, bet kai mane bando nufotkint brolis - visada fokuse kazkas kito, bet ne as biggrin.gif aaa. angry angry biggrin.gif patarkit prasau ku daryc.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 01 27, 18:22)
bandziau. nu bet prie ISO 800-1000, islaikymas 1/60-1/125 su trikoju nekas gaunasi.. kazkada minejau, kad man labai nepatinka, kaip maniskis tvarkosi dirbtinoje sviesoje, arba ziauriai geltonuoja arba i rausvuma nesa. raw nefotkinu  mirksiukas.gif kita problema - ir garantijos negaliu rasti (visada nu visada laikau visus dokus vienoje vietoje, o sios negaliu rasti nors tu ka), pirkau objektyvus kazkada (canon 50mm, 28mm), vasara 2012, nzn realiai ar ji dar netgi galiotu, nu bet daugiau negaliu fotkint su jais, toks front focusas kad sakes. kartais eina normaliai nufotkint, bet jei darausi auto, jis visada, visada fokusuoja kitur, pvz as per viduri, is kaires stalas, is desines kede, vat sufokusuos i viena is situ daiktu. tai man su tokiom salygom dirbtinej sviesoje kazka nufotkint lygu neimanoma. ka daryt? kur nesti? cia kaip suprantu imanoma sukalibruot? as maniau, kad tik sigmos gali netikt canon bodziui, bet kaip matau canon ant canon irgi grybauja... zodziu tragedija. as dar susitvarkau su juo lauke, kai sviesu, bet kai mane bando nufotkint brolis - visada fokuse kazkas kito, bet ne as biggrin.gif aaa. angry angry biggrin.gif patarkit prasau ku daryc.


o čia tau su centriniu tašku taip grybauja? kartais nebus įjungti visi taškai ir AI-Servo? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Darkas @ 2014 01 27, 18:39)
o čia tau su centriniu tašku taip grybauja? kartais nebus įjungti visi taškai ir AI-Servo? smile.gif

nemanau biggrin.gif bet pacheckinsiu namie.
pliusai jeigu taip butu - jokiu problemu su taisymais, nai nai.
minusai - tik pasijausciau ne tik totali blondine, bet jau tikrai ne laiku tokie nepastabumai butu smile.gif visgi ne nuo pusmecio fotografuoju.

is tikruju tai ne. pirma buvo Sigmos, bet jos ziauriai grybavo, todel po menesio iskeiciau i canon (negalejau laukti kol jie sius i Vokietija kalibravimui kuris uztruktu visa vasara), nes brolio vestuves buvo, paprase fotkint doh.gif (cia buvo mano pirmos ir paskutines vestuves for the record) Sigma man labiau patiko, nors is esmes didelio skirtumo nemaciau, juk ja naudojau tik nepilna menesiuka. bet "paturejus" canon, flickre tikrai atskiriu, kur canon 50mm 1.4 o kur sigma.. matosi jau normaliai.

tai zodziu - ka man daryt? vyrai, ir ne tik, hielp biggrin.gif
Papildyta:
dar apie dirbtine sviesa - jis fokusuoja 3 valandas, galiausiai numetu si reikala, nes nesufokusuoja. pastebejau, kad ta spats vyksta kai daug sviesos (dirbtines), kai visos lempos ijungtos bla bla, ir fotografuoju su blykste - jis visai nenori fokusuot arba ta daro itin letai. kodel taip yra? ar cia normalu..? nors kiek skaiciau mano modelis neturetu buti letas, kaip tik greitesnis..
(body 60d)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maggie: 27 sausio 2014 - 17:44
Maggie, aš tik apie savo kuruojamą sritį smile.gif
Parolimpiada buvo sumanyta kaip linksmas ir atraktyvus žaidimas. Maldauju, nesitaikykit iš trasos tiesiai į palatą Nr. 6 biggrin.gif Pažiūrėkite filosofiškai, su šypsniu lūpose. Antraip - jūs jau seniai ne parolimpiniame stadione, o kažkokioje ugnies medžioklėje su varovais ar dievų miške biggrin.gif
Relax everybody can do it wink.gif
p.s. Maggie, jei nesusikalbi su technika, imk mobilką, aplinkybes žinosim, vertinsim idėjiniu pagrindu - idėjų generavimo mechanizmai bent jau nestringa, a? 4u.gif
p.p.s. miegok ramiai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 sausio 2014 - 17:58
o pala pala sapnuot galima iki vasarios pabaigos? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(je t'aime @ 2014 01 27, 18:30)
o pala pala sapnuot galima iki vasarios pabaigos?  rolleyes.gif


Jei apie konkursą klausi, tai iki vasario pabaigos, 28 d. 23 val. 59 min. 59 sek. smile.gif
Atsakyti
Jėga! Dar visas mėnuo! assa.gif Džyzus, kaip aš pasiilgau fotografuoti. Ne dėl prizų siurprizų, o dėl to jausmo. wub.gif

Beje, tai gal pamažu planuojam meet'ą, parodos apžiūrą kas dar nematė ar nori pakartoti 02 09 dieną? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 27, 18:37)
Beje, tai gal pamažu planuojam meet'ą, parodos apžiūrą kas dar nematė ar nori pakartoti 02 09 dieną?  ax.gif

Manau, kad galėsiu wink.gif
Atsakyti