Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2014 01 15, 09:15)
http://www.today.com...oto-speaks-out/]Straipsnis[/url] apie vieną iš garsiausių R. Orkin nuotraukų, pokalbis su tos nuotraukos heroje smile.gif

http://rhsweb.org/ajaime/italy.jpg[/img]


Oi koks gėris ši wub.gif
Atsakyti
Kristalines, pasisakysiu iš savo varpinės smile.gif Kelis kartus grįžau prie judviejų su Vienintele koliažo. Ieškojau tinkamo rakto, nemažai visokių versijų prigliaudžiau, bet plačiai atverti durų man taip ir nepavyko... Ir tai nebūtinai minusas Tau ar Tavo išpildymui, galbūt tai mano minusas, gal viskas su kaupu išsipildė, tik aš žiūriu galbūt ne taip, galbūt ne ten, galbūt verčiuosi darbą lygiai taip negudriai kaip kad liūdnai pagarsėjęs google vertėjas wink.gif Kas tikrai patiko - tai ieškojimas, rašei flickre, kad nebuvo lengva, tikiu, tad labai vertinu pastangas. Jos akivaizdžios smile.gif , žavu matyti, kad žmogus nebandė išsisukti, atnešti darbą vien vardan įskaitos varnelės, vardan laisvės nuo įsipareigojimų ir tiek. Man patinka, kad pabandei kurti jausmų istoriją, tikiuos, neklystu ją šitaip pamačiusi? Galvoju, kad manajam nesugebėjimui atrakinti daug įtakos turėjo Tavo darbų visuma, nuo kurios teoriškai turėjau atsiplėšti, pamiršti ją, bet ji - nenaudėlė - įkyriai brovėsi į galvą ir mintis. Tavo foto man per daug priminė vieną neseniai įdėtą ir dar tą, kone legendinę smile.gif , dukros foto lange. Tad aš gal kiek nusivyliau nepatyrusi nuostabos, gal kiek panirau į lyginamąją analizę, gal man kažkiek susivaideno pasikartojimas ar pakartojimas to, kur lyg ir viskas jau buvo pasakyta... Sakau, kad per tuos asmeniškumus kartais labai sudėtinga pasidaro gyventi biggrin.gif Be to, man šis koliažas gal mažumėlę per sunkus, abi foto pripildytos ir jausmų, ir nuotaikos, ir - pavadinkim, nors netikslu - detalių, tad lyg ir konkuruoja dėl dėmesio, abi kartu sudėtos lyg ir daugiažodžiauja (visai kaip Iks, beje biggrin.gif)... Kas dar? - man kliūna perdėm ryški Tavo drabužio iškirptė, kuri ilgiau žiūrint vis labiau ima panašėti į kažkokią rodyklę.., norėtųsi labiau perregimo sluoksnių susiliejimo. Tikiuos, kad šios padrikos mintys neskambės lyg kokia pretenzija, išsakoma patempus lūpą ar suraukus antakius smile.gif Kiekvienas pristatytas parolimpinis darbas - man šventė, o jei jis dar ir kūrybinis, tai šventė². Tai va, miela Kristalines, vakar turėjau kvadratinę šventę, neabejok dėl to smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 01 26, 12:49)
Tai va, miela Kristalines, vakar turėjau kvadratinę šventę, neabejok dėl to smile.gif

Aš supratau apie ką tu, pati padariusi tik suvokiau, kad kažką primena man, nevykusi kopija gavosi, bet tiesiog, stengiausi pati nelyginti tų foto ir aną užrakinti, ir tik žiūrėt į šią, kas buvo nelengva smile.gif
Bet galiu patikinti, kad sąmoningai tikrai nekopijavau ano darbo šiam koliažui. smile.gif

ačiū, mergos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2014 01 26, 13:44)
Aš supratau apie ką tu, pati padariusi tik suvokiau, kad kažką primena man, nevykusi kopija gavosi, bet tiesiog, stengiausi pati nelyginti tų foto ir aną užrakinti, ir tik žiūrėt į šią, kas buvo nelengva smile.gif
Bet galiu patikinti, kad sąmoningai tikrai nekopijavau ano darbo šiam koliažui. smile.gif


Manęs įtikinėt nė nereikia smile.gif : visų pirma, nematyčiau tame jokios nusikaltimo sudėties biggrin.gif , visų antra, apie tai nė nebuvau pagalvojusi smile.gif Apskritai manau, kad vienas iš sunkiausių dalykų saviraiškoje - nesikartoti, neįstrigti, neužsidaryti net į pačius dailiausius ar išmoningiausius rėmus. Kalbu apskritai, netaikydama nei Kristalines, nei sau, nei petrui ar onutei smile.gif Tokie spąstai užprogramuoti paties kūrybinio (nebūtinai tik fotografinio) proceso prigimtyje, ir kartais tai net ne spąstai (variacijos ta pačia tema, tuo pačiu motyvu gali būti dar ir kaip įdomios), svarbu sugebėt pajusti ir atsirinkti, nes dirbtinės užkardos kūrybai/jos impulsams irgi ne dovanėlė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 26 sausio 2014 - 14:13
kristalines flicke pasisakiau wink.gif manau šauniai susitvarkei su užduotim, yra kabliuku ties kuraiis noroso pasikalbinėti, bet visusma visia neblogai žiūrisi
Iks auksas TU, už priminimus parolimpinių, negalvojau kad tiek nusitemspiu... mūzų nėra..., noro irgi kol kas neperdaugiausiai, bandysiu prisišaukt pavasarį į savo širdį smile.gif

P.S kai leksit kur nors(Vilnių, kauną, šiaulius...) duokit žinot gal pavyks prisijungti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 25, 22:01)
As tai mielai kita ar dar kita sekmadieni. smile.gif Tikiuosi, kad niekas nesutrukdys.

Aš už tą kitą ax.gif Labai noriu su jumis nueiti parodon, tik kad ateinantis sekmadienis skirtas mamos lankymui, o vasario 9 bus laisva ax.gif
Atsakyti
Sveikos;)

Bandau sudalyvauti Yks konkurse "Sapnas"

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rittule: 26 sausio 2014 - 18:45
QUOTE(Rittule @ 2014 01 26, 18:34)
Sveikos;)
Bandau sudalyvauti Yks konkurse "Sapnas"
http://farm6.staticf...2922b5576_z.jpg


...Bet kaip Jūs mane džiuginate!!! Ir tuo, kad dalyvaujate, ir tuo, kaip dalyvaujate. Jei taip ir toliau, teks skelbti viešą balsavimą prizinei vietai užimti, vienai pačiai bus sunku apsispręsti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2014 01 26, 19:34)
Sveikos;)

Bandau sudalyvauti Yks konkurse "Sapnas"


Įspūdingai... Toks laumės sapnas - pasitrauki ir vėl grįžti pažiūrėti. Vieną akimirką atrodo, kad kažkoks laukiniškumas karaliauja, o kitą jau kuklumas krebždena.
Atsakyti
tai tik sapnas


user posted image
Papildyta:
dar sapnuose pasiklyde

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rittule @ 2014 01 26, 19:34)


Nuotraukoje labai daug detalių... ir visos jos mane žavi... ir nieko ne per daug, nes nuostabiai susišaukia! Norėčiau ir aš tokio sapno!
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Pandre, prašau, patikslink, ar Tavieji sapnai konkursiniai (vis tik neįkelti į flickro konkurso paskyrą), ar pavadinimas - tik sutapimas ir tiek? smile.gif Jei kartais konkursiniai, įkelk ir flickre, antraip bus keblu visus konkursantus suganyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 27 sausio 2014 - 08:47