Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(sayonara @ 2014 01 25, 13:17)
bijojai mūsų  cool.gif  lotuliukas.gif


biggrin.gif , aha, drebėjo po kaldra murmėdama "sijonas ar suknia? / suknia ar sijonas?" smile.gif
Atsakyti
Vedda, Sayonara, Gizzy, Veronika~, Delicious, Maaaaagggiieeee, Zirze, Miraval, R.i.R. (NeMa), Foggy, Vienintelė, Būtybė - štai personažai, kuriuos neužilgo imsiuos stebėti per lens.gif ir kurių miego poreikiais vieną dieną gali susidomėti baudžiamosios instancijos cool.gif (tai buvo "Parolimpinės žinios" biggrin.gif).

Vedda, Sayonara, gizzy, Weronika ~, Pyszne, Maaaaagggiieeee, Skowyt, Miraval, RIR (NEMA), Mglisty, Tylko, Istoty - że znaki, które wkrótce imsiuos utwór: obiektywu lens.gif, z których oba sen może kiedyś podjąć karną Instance cool.gif (to był "Paraolimpijski wiedza" rolleyes.gif)

Vedda, Sayonara, Gizzy, Veronica ~, Delicious, Maaaaagggiieeee, Vinguma, Miraval, RIR (NEMA), Udune, Vaid, Olendid - et märkide varsti imsiuos pala: objektiiv lens.gif, mis mõlemad uni võib ühel päeval võtma kriminaalmenetluse astme cool.gif (see oli "Paraolümpia teadmised" tongue.gif ).

ヴェッダ人、さよなら、マリファナ、ベロニカ〜おいしいMaaaaagggiieeee、駄々をこねる、Miraval、RIR (NEMA)、フォギー、クリーチャーのみ - すぐにトラックをimsiuos文字こと:睡眠は1日 lens.gif 、刑事インスタンスBを取ることがあり、どちらもレンズ cool.gif (これはパラリンピックの知識だった: biggrin.gif )。

P.S. Pasiklydę vertime kreipkitės konsultacijos į google vertėją cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iks: 25 sausio 2014 - 14:40
QUOTE(Iks @ 2014 01 25, 15:38)
Vedda, Sayonara, Gizzy, Veronika~, Delicious, Maaaaagggiieeee, Zirze, Miraval, R.i.R. (NeMa), Foggy, Vienintelė, Būtybė - štai personažai, kuriuos neužilgo imsiuos  stebėti per lens.gif ir kurių miego poreikiais vieną dieną gali susidomėti baudžiamosios instancijos cool.gif (tai buvo "Parolimpinės žinios"  biggrin.gif).

Vedda, Sayonara, gizzy, Weronika ~, Pyszne, Maaaaagggiieeee, Skowyt, Miraval, RIR (NEMA), Mglisty, Tylko, Istoty - że znaki, które wkrótce imsiuos utwór: obiektywu lens.gif, z których oba sen może kiedyś podjąć karną Instance  cool.gif  (to był "Paraolimpijski wiedza"  rolleyes.gif)

Vedda, Sayonara, Gizzy, Veronica ~, Delicious, Maaaaagggiieeee, Vinguma, Miraval, RIR (NEMA), Udune, Vaid, Olendid - et märkide varsti imsiuos pala: objektiiv lens.gif, mis mõlemad uni võib ühel päeval võtma kriminaalmenetluse astme cool.gif  (see oli "Paraolümpia teadmised"  tongue.gif ).

ヴェッダ人、さよなら、マリファナ、ベロニカ〜おいしいMaaaaagggiieeee、駄々をこねる、Miraval、RIR (NEMA)、フォギー、クリーチャーのみ - すぐにトラックをimsiuos文字こと:睡眠は1日 lens.gif 、刑事インスタンスBを取ることがあり、どちらもレンズ  cool.gif (これはパラリンピックの知識だった: biggrin.gif )。

P.S. Pasiklydę vertime kreipkitės konsultacijos į google vertėją cool.gif

biggrin.gif
Atsakyti
Na pristatau ir aš blush2.gif :


kristalines + vienintelė


user posted image


4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristalines: 25 sausio 2014 - 18:01
Pavarė Iks lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Kristalines puikiai! "Miškų mergaitė"
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 01 25, 14:38)
Vedda, Sayonara, Gizzy, Veronika~, Delicious, Maaaaagggiieeee, Zirze, Miraval, R.i.R. (NeMa), Foggy, Vienintelė, Būtybė - štai personažai, kuriuos neužilgo imsiuos  stebėti per lens.gif ir kurių miego poreikiais vieną dieną gali susidomėti baudžiamosios instancijos cool.gif (tai buvo "Parolimpinės žinios"  biggrin.gif).

Vedda, Sayonara, gizzy, Weronika ~, Pyszne, Maaaaagggiieeee, Skowyt, Miraval, RIR (NEMA), Mglisty, Tylko, Istoty - że znaki, które wkrótce imsiuos utwór: obiektywu lens.gif, z których oba sen może kiedyś podjąć karną Instance  cool.gif  (to był "Paraolimpijski wiedza"  rolleyes.gif)

Vedda, Sayonara, Gizzy, Veronica ~, Delicious, Maaaaagggiieeee, Vinguma, Miraval, RIR (NEMA), Udune, Vaid, Olendid - et märkide varsti imsiuos pala: objektiiv lens.gif, mis mõlemad uni võib ühel päeval võtma kriminaalmenetluse astme cool.gif  (see oli "Paraolümpia teadmised"  tongue.gif ).

ヴェッダ人、さよなら、マリファナ、ベロニカ〜おいしいMaaaaagggiieeee、駄々をこねる、Miraval、RIR (NEMA)、フォギー、クリーチャーのみ - すぐにトラックをimsiuos文字こと:睡眠は1日 lens.gif 、刑事インスタンスBを取ることがあり、どちらもレンズ  cool.gif (これはパラリンピックの知識だった: biggrin.gif )。

P.S. Pasiklydę vertime kreipkitės konsultacijos į google vertėją cool.gif

Oi geras lotuliukas.gif thumbup.gif


Kristalines, labai patinka, saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristalines @ 2014 01 25, 19:00)
Na pristatau ir aš blush2.gif :



patinka , kad ir idėjiškai, ir toniškai jos dera. Sakytum, kad to paties autoriaus abi foto smile.gif
Atsakyti
ku-kū, tai parodos neaplankėt? o gal norit kurį sekmadienį aplankyt? kad ir kitą? ar sekmadienis labai nepatogi diena būtų? nes sekmadienis tai mano paskutinė viltis nueiti į parodą biggrin.gif
Papildyta:
na arba teks ieškotis kokios nors palydos savo rate biggrin.gif
Atsakyti
As tai mielai kita ar dar kita sekmadieni. smile.gif Tikiuosi, kad niekas nesutrukdys.
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 25, 21:01)
As tai mielai kita ar dar kita sekmadieni. smile.gif Tikiuosi, kad niekas nesutrukdys.

ane? bigsmile.gif o aš buvau įsitikinusi, kad tik šeštadienis tinka biggrin.gif šeštadienį galiu nebent vakarop, o vakarop tai aš pikta ir pavargusi biggrin.gif oi kaip būtų tobula kurį nors sekmadienį parodą aplankyyyyt!
Atsakyti
As tai galiu nors ir siokia diena. biggrin.gif Bet ne visi tokie privilegijuoti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurzole @ 2014 01 15, 10:56)
drinks_cheers.gif Ech, kaip man cia kartais truksta Like mygtuko...  ax.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti