Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Darkas @ 2014 01 23, 21:46)
Sveiki smile.gif ar kas nors planuojate keliauti į ralį Utenoje? smile.gif

gaila savo uodegą šaldyti, geriau šiltai parodoje ax.gif
Atsakyti
tai rytoj, sausio 25 d. 13 val. prie NDG susitinkame "ant" parodos smile.gif

Ka, parašyk savo numerį, jei kas.
Atsakyti
Merginos, labai atsiprašau jei kam kiek sujauksiu dienotvarkę, bet neatvyksiu šiandien į sostinę. Praleidau, kaip tyčia, beveik bemiegę naktį. Negaliu rizikuoti vykti į tokią ilgą kelionę nepailsėjusi. :|
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 25, 07:25)
Merginos, labai atsiprašau jei kam kiek sujauksiu dienotvarkę, bet neatvyksiu šiandien į sostinę. Praleidau, kaip tyčia, beveik bemiegę naktį. Negaliu rizikuoti vykti į tokią ilgą kelionę nepailsėjusi. :|


Palengvinsiu Tavo dalią klaikią biggrin.gif Bent jau mano planai tikrai nesujaukti. Nes nuo vakar: "Я опять лежу в постели - / Не велели мне вставать. / А у меня на самом деле - / Тридцать шесть и пять!" smile.gif Ir taip buvo aišku, kad niekur neisiu. Bet į savaitgalį ir visokių kitokių grandiozinių vilčių buvau sudėjusi, tad siutas ima, tik tikrai ne ant Tavęs smile.gif
Atsakyti
Ka, nesijaudink, jokie planai negriuvo smile.gif Kaip tik naujų atsirado, pvz., bus laiko susitvarkyti namus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 25, 08:25)
Merginos, labai atsiprašau jei kam kiek sujauksiu dienotvarkę, bet neatvyksiu šiandien į sostinę. Praleidau, kaip tyčia, beveik bemiegę naktį. Negaliu rizikuoti vykti į tokią ilgą kelionę nepailsėjusi. :|



nu va, o aš ką tik sijoną išsilyginau... laugh.gif
Nesijaudink ir ilsėkis, Ka . smile.gif Na tada ir aš šiandien būsiu namų tvarkytoja/darkytoja smile.gif Bet kuriuo atveju mano planai negriuvo.

Iks, tai sveikit, sveikit 4u.gif
Atsakyti
ogo kas su sijonu per tokius šalčius eina ohmy.gif
Ui, Ka, netgi gal gerai jog neatvažiuoji biggrin.gif Auklė iškviesta, ta vadinasi su vyru dviese pasibūsim ir parodą aplankysim ax.gif Tik jam planus spėju sugrioviau biggrin.gif

Iks, sveikatos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2014 01 25, 11:32)
ogo kas su sijonu per tokius šalčius eina ohmy.gif



oi, Afre, visokių sijonų būna biggrin.gif ....o jei dar kas po juo ir ant jo- jokie šalčiai nebaisūs smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 01 25, 11:41)
oi, Afre, visokių sijonų būna  biggrin.gif ....o jei dar kas po juo ir ant jo- jokie šalčiai nebaisūs smile.gif


Mandras sijonėlis... biggrin.gif
Atsakyti
Nuriedėjo šioks toks akmuo nuo širdies. Gera žinoti, kad jūsų dienos planai nesugriuvo labai. bigsmile.gif
Nu, bet, tai kaip gaila, dabar turėčiau Vilniuje tupėti. unsure.gif Nesuprantu kodėl neužmigau prabudusi trečią nakties. Nei kaimynai triukšmavo, nei dar kas...

Afre, man su sijonu ar suknia šiomis dienomis vaikščioti šilčiau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 25, 12:27)
Nuriedėjo šioks toks akmuo nuo širdies. Gera žinoti, kad jūsų dienos planai nesugriuvo labai.  bigsmile.gif
Nu, bet, tai kaip gaila, dabar turėčiau Vilniuje tupėti.  unsure.gif Nesuprantu kodėl neužmigau prabudusi trečią nakties. Nei kaimynai triukšmavo, nei dar kas...

Afre, man su sijonu ar suknia šiomis dienomis vaikščioti šilčiau.  ax.gif


bijojai mūsų cool.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai. tease.gif dirol.gif
Atsakyti