Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Aneri @ 2014 01 21, 20:59)
Labas vakaras,

įsibraunu naglai ir netikėtai. Bet turiu klausimą: ar galima kaip nors pataisyti per daug užšviesintą nuotrauką?  verysad.gif
Būsiu labai dėkinga už atsakymą 4u.gif


bandyti patamsinti galima, bet...
skaitmenoje jeigu yra rimti išdegimai, t.y. balti plotai, informacija toje vietoje yra prarasta. bet profai kartais šiaip ne taip užglaisto tas skyles, bet tai neatrodys taip natūraliai, kaip teisingai eksponuota nuotrauka. jeigu įmanoma, siūlyčiau kartoti kadrus, o jei neįmanoma - susitaikyti, kad nuotrauka išdegusi ir ateityje nekartoti klaidų.
Atsakyti
Aneri, jei foto "išdegusi" ir dar ne raw failas bus labai sunku, galima minimalus pataisymas sakyčiau, bet pačios nuotraukos jis neišgelbės. Jeigu nuotrauka šiaip per šviesi, neišdegusi balta spalva, tiesiog reik nuotraukai kontrasto, tada paprasčiau kur kas.
Atsakyti
AČIŪ Kristina(Ka) už atvirute, labai nudžiugau, net nežinojau kaip smagu visgi ją gauti
P.S jėga kad patiko blynų receptas, priminei man kad jau reiktu išsikepti tongue.gif
Atsakyti
flirt.gif Ir siųsti ir gauti yra fantastiškas jausmas. bigsmile.gif
Atsakyti
Siek tiek is antrosios juostos smile.gif

user posted image

user posted image

daugiau flickr dar yra
Atsakyti
Lunameja, man labai patinka pirma. bigsmile.gif Labai jau simpatiškas diedukas įžengė į tavo kadrą. Ir tas rėmimasis skėčiu. bigsmile.gif


Ar bus nebijančių šalčio šeštadienį? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 23, 13:53)
Lunameja, man labai patinka pirma.  bigsmile.gif Labai jau simpatiškas diedukas įžengė į tavo kadrą. Ir tas rėmimasis skėčiu.  bigsmile.gif
Ar bus nebijančių šalčio šeštadienį?  ax.gif


aš nebijau, bet su vaiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 23, 13:53)
Ar bus nebijančių šalčio šeštadienį?  ax.gif

norėčiau bet pasuoju blush2.gif
Atsakyti
Tai nesvarbu, su vaikais ar be jų. Norėčiau nušauti du zuikius vienu šūvių. Pamatyti parodą ir paplepėti prie kavos puodelio. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 23, 15:26)
Tai nesvarbu, su vaikais ar be  jų. Norėčiau nušauti du zuikius vienu šūvių. Pamatyti parodą ir paplepėti prie kavos puodelio.  ax.gif


Prie šalčių pripratom smile.gif , bet nesu tikra dėl galėjimo. Kelintą maždaug valandą (dėl visa ko)?
Atsakyti
Aš planuoju būti apie 13 valandą prie NDG. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ka @ 2014 01 23, 15:50)
Aš planuoju būti apie 13 valandą prie NDG. smile.gif

būsiu 4u.gif
Atsakyti