Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Murka* @ 2014 01 19, 21:15)
sveikos, gal pagelbesit? esu pradedancioju, turiu sitemini fotoaparata, mokausi su juo fotografuoti, taciau beda... del baltos spalvos balanso kai lauke pilna sniego....? isandiena grizau, sukeliau foto i kompa ir isos nuotraukos su bjauriu melynu atspalviu, nors lauke per ekraneli ziurejau atrode viskas normaliai...

Kitą kartą nusistatyk wb pagal sniegą, tada jis bus baltas, ne mėlynas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amaya. @ 2014 01 20, 14:39)
Kitą kartą nusistatyk wb pagal sniegą, tada jis bus baltas, ne mėlynas  mirksiukas.gif

geriau fotografuot raw. Nes sniego visokio buna ir visokio reikia, net ir geltono smile.gif.
Kol ten wb nustatinesi tai nagus nusalsi, geriau ta daryt kai silta, prie kompo.
Atsakyti
QUOTE(robobebras @ 2014 01 20, 15:24)
geriau fotografuot raw. Nes sniego visokio buna ir visokio reikia, net ir geltono smile.gif.
Kol ten wb nustatinesi tai nagus nusalsi, geriau ta daryt kai silta, prie kompo.

o tie sisteminiai fotkina ant RAW?
Atsakyti
QUOTE(Dalyja @ 2014 01 20, 15:29)
o tie sisteminiai fotkina ant RAW?

taip, naujesnes muilines irgi raw fotkina.
na nebutinai naujesnes, bet normalesnes smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo robobebras: 20 sausio 2014 - 14:34
QUOTE(Iks @ 2014 01 20, 13:06)
Korete, gavau jau savąjį prizą smile.gif Ačiūūūūūūūūūūūū smile.gif


4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Afrė @ 2014 01 20, 10:30)
Gizzy, auto visai nieko wink.gif Man tik per raudonas veidas. Labai gerai žiūrisi šakos kairėje, jos lyg lygsvarą išlaiko nuotraukai kartu su tavimi wink.gif Gražiai fonas supieštas 4u.gif

Dekui 4u.gif Ir man graziai tos sakos ziurisi.

QUOTE(sayonara @ 2014 01 20, 11:00)
gizzy, pažanga akivaizdi, bet kalbant apie konkrečią šią foto.. man tai nepatinka. šablonas visiškas, tokių foto - trisdešimt milijonų, kaip sako mano vaikas. atleisk, kad kirviu kakton, bet kai matai, kad gali geriau, tai norisi šaltu dušu aplieti smile.gif

Dekui smile.gif Truksta tikrai tokiu paspardymu, grieztos kritikos.. Ko paskutiniu metu labai mazai cia to..
Siaip turejau visai kitokia ideja, bet tik apie 15val is namu galejau isvaziuot, tai labai greit pradejo temti ir nieko jau nebespejau, aisku cia tik pasiteisinimai.. Tikiuosi sniegas greitai neistirps ir dar turesiu galimybe padaryti geriau smile.gif

QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2014 01 20, 12:11)
Tai kad jau viskas visais kampais yra isfotografuota siam pasauly biggrin.gif .

O man grazu, tik lupos lyg pamele g.gif .

Dekui smile.gif Jau supratau, kad su spalvom kazkas negerai, bandysiu tvarkyti..

QUOTE(sayonara @ 2014 01 20, 12:22)
gizzy, tikrai nieko asmeniško, norisi subinę atspardyt, mažu įkvėps  4u.gif

4u.gif
Atsakyti
Temu ir konkursu nemazai - yra ka veikt.

Tad pasiemu atostogu ir savaitines temos grish po menesio, dvieju - kada pacios priminsit reikalui atsiradus. Dabar pasyvu, tad pailsekim lotuliukas.gif
Atsakyti
Vakaro žiūriniai. Labai labai daug idėjų sapnų išpildymui.
Atsakyti
QUOTE(Maggie @ 2014 01 20, 17:23)
Temu ir konkursu nemazai - yra ka veikt.

Tad pasiemu atostogu ir savaitines temos grish po menesio, dvieju - kada pacios priminsit reikalui atsiradus. Dabar pasyvu, tad pailsekim  lotuliukas.gif


Temų 0, konkursų 1 (bet, matyt, kita intonacija reikėjo skaityti rolleyes.gif)
Man gaila. Nors puikiai suprantu. Man asm. temos nebuvo iš operos nei šilta, nei šalta, daugelį bandžiau, nors ne visi bandymai tiko parodai biggrin.gif Kita vertus, poilsis gal ir sveika, kol nepradeda panašėti į amžinąjį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamagute @ 2014 01 20, 10:13)
smagu sulaukt savosios foto pratęsimo:) Kad nenumesta į šalį ir nepamiršta smile.gif
Tas mano "naparnikas" toks kuklutis atrodo biggrin.gif Gal ten pabrolys?...piršlys? cool.gif Oi, ta išdykėlė nuotaka... smile.gif

Viktorija09, ar mes nebuvom susitikę  kadais  koliaže  "su laumžirgiu"? Aš ,kiek pamenu, tada Tavąją pratęsiau:) (na jei nesumaišiau)


Taip taip bigsmile.gif laumžirgis mano buvo biggrin.gif
Kaip smagu vėl "susitikt" 4u.gif
Atsakyti
Korete, dėkui už atvirutę 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

įsibraunu naglai ir netikėtai. Bet turiu klausimą: ar galima kaip nors pataisyti per daug užšviesintą nuotrauką? verysad.gif
Būsiu labai dėkinga už atsakymą 4u.gif
Atsakyti