Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Zirzė @ 2014 01 18, 00:55)
tai buvo sarkazmas


Šaunu smile.gif
Atsakyti
apie klausima ko cia susirinkome, kaip uzklydome ir kada iseisime....
zinau viena, esu bloga, nes nebesimokau taip ir neismokusi...ieskau jausmo...tik jo man reik...visa kita jau kaip nors laugh.gif

Papildyta:
QUOTE(sayonara @ 2014 01 17, 09:11)
Ryto žiūriniai: suomių fotografas Pentti Sammallahti

user posted image


ta su giliu sniego taku ir zmogaus siluetu. Primena mano jaunyste, kai eini ir nezinai ten vilkas ar tik didelis grumstas....brrr... baime, ryztas, nezinia, iseities neturejimas...dabar jau, rodos, nedrisciau taip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandre: 19 sausio 2014 - 00:26
sveikos, gal pagelbesit? esu pradedancioju, turiu sitemini fotoaparata, mokausi su juo fotografuoti, taciau beda... del baltos spalvos balanso kai lauke pilna sniego....? isandiena grizau, sukeliau foto i kompa ir isos nuotraukos su bjauriu melynu atspalviu, nors lauke per ekraneli ziurejau atrode viskas normaliai...

Atsakyti
As i tema atejau, kai gavau savo pirma veidrodini fotoaparata. Is pradziu galvojau, kad uzteks tik ji isigyt ir jau bus nuotraukos liuks, bet deja deja... biggrin.gif Labai norejau pramokt nors kiek graziau fotografuoti ir visada galvojau, kad kai turesiu vaiku, noreciau moket juos graziai iamzint smile.gif Na o kol vaiku neturiu, tai mokausi fotografuot ant saves biggrin.gif
Nors ir judu i prieki is leto, bet, bent jau pati, pazanga tikrai nemaza matau ir tai tik jusu visu deka 4u.gif Nemoku net apsakyt kokia esu laiminga, kad radau sia tema rolleyes.gif

Rodausi siandienini auto, kad nebutu tik plepalai smile.gif

user posted image

Dar pora flickre
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gizzy: 19 sausio 2014 - 21:09
QUOTE(gizzy @ 2014 01 19, 21:08)


hmm, ar man vienai flickras pusiau užpsichavęs? Nuo vakar neįmanoma nieko įkelti, neįmanoma pasididinti apžiūrimos foto, į srautą nepatenku, naujai įkeltas kolegų foto matau tik eidama visokiais aplinkeliais... g.gif Gizzy ir kt. foto juk įsikėlė, tai ką - turiu suprast, kad visas svietas prie lovio prileidžiamas, tik aš kažkodėl ne? schmoll.gif
Kaip ten bebūtų, vis tiek labas šaltas rytas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iks @ 2014 01 20, 08:24)
hmm, ar man vienai flickras pusiau užpsichavęs? Nuo vakar neįmanoma nieko įkelti, neįmanoma pasididinti apžiūrimos foto, į srautą nepatenku, naujai įkeltas kolegų foto matau tik eidama visokiais aplinkeliais... g.gif Gizzy ir kt. foto juk įsikėlė, tai ką - turiu suprast, kad visas svietas prie lovio prileidžiamas, tik aš kažkodėl ne?  schmoll.gif
Kaip ten bebūtų, vis tiek labas šaltas rytas smile.gif

Manau,kad grįš prie normalios kalbos wink.gif bet šiaip vėl meta PANDA biggrin.gif

Gizzy, auto visai nieko wink.gif Man tik per raudonas veidas. Labai gerai žiūrisi šakos kairėje, jos lyg lygsvarą išlaiko nuotraukai kartu su tavimi wink.gif Gražiai fonas supieštas 4u.gif
Atsakyti
gizzy, pažanga akivaizdi, bet kalbant apie konkrečią šią foto.. man tai nepatinka. šablonas visiškas, tokių foto - trisdešimt milijonų, kaip sako mano vaikas. atleisk, kad kirviu kakton, bet kai matai, kad gali geriau, tai norisi šaltu dušu aplieti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija09 @ 2014 01 18, 16:29)
Sveikos  4u.gif
po ilgų apmąstymų gimė parolimpinis koliažas.....
..... ir viktorija09



smagu sulaukt savosios foto pratęsimo:) Kad nenumesta į šalį ir nepamiršta smile.gif
Tas mano "naparnikas" toks kuklutis atrodo biggrin.gif Gal ten pabrolys?...piršlys? cool.gif Oi, ta išdykėlė nuotaka... smile.gif

Viktorija09, ar mes nebuvom susitikę kadais koliaže "su laumžirgiu"? Aš ,kiek pamenu, tada Tavąją pratęsiau:) (na jei nesumaišiau)

Atsakyti
QUOTE(sayonara @ 2014 01 20, 11:00)
tokių foto - trisdešimt milijonų


Tai kad jau viskas visais kampais yra isfotografuota siam pasauly biggrin.gif .

O man grazu, tik lupos lyg pamele g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Rytine Kava 10 @ 2014 01 20, 11:11)
Tai kad jau viskas visais kampais yra isfotografuota siam pasauly biggrin.gif .

O man grazu, tik lupos lyg pamele g.gif .


tikrai ne viskas. net tai, kad daug kas jau išfotografuota, nereiškia, kad nereikia stengtis įdėti nors kiek individualumo, savito braižo. tuo konkrečiu atveju nesimato individualumo. suprantu, kad labai sunku fotografuoti kitaip, jeigu viskas jau išbandyta, išlankstyta, išlaužyta ir pan., bet žmogui, kuris tikrai geba fotografuoti, toooooks šabloniškumas, mano galva, neatleistinas smile.gif kompozicija, spalvos, poza, rūbai. ne, ne ir ne.

gizzy, tikrai nieko asmeniško, norisi subinę atspardyt, mažu įkvėps 4u.gif
Atsakyti
Say, irgi teisybe...

O as bandau logo susigalvot, pradzia idejai turiu rolleyes.gif

Viena forumiete perskaicius mano zinute cia, parase kad puslapi uz 350 padarytu, o logo uz 120, ziuresim.
Atsakyti
Korete, gavau jau savąjį prizą smile.gif Ačiūūūūūūūūūūūū smile.gif
Atsakyti