Įkraunama...
Įkraunama...

Fotografijos pradžiamokslis

QUOTE(Maike @ 2014 01 16, 03:00)
Labas!o tai cia visai zalias naujokes priimat? unsure.gif
Nes kitos temos kaip ir nera ,o jus man cia visos tokios pasikausciusios atrodot ax.gif


priimam ir pakaustom smile.gif

---

Say, nejučia prasmegau toje pirmoje foto, labai meditatyviai suveikė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dincelis @ 2014 01 16, 09:25)
Ojjj...  wub.gif  jau laukiu!!!

Tik adreso laukiu irgi 4u.gif
Atsakyti
man atrode, kad as neblogai fotkinu (oi negaliu:)), nes neva kazkoki suvokima turejau, o ir fotkinau nemazai, paauglystej, gal labiau vaikystej. Tetis parode zenita, kartais leisdavo su juo pasedeti vonioj prie raudonos leputes (oiii, kaip man patiko). Gan aknsti isigijau (pati!) savo pirmaji skaitmenini canoniuka ixusa (issimoketinai hehe, tai buvo pries 12-13 metu). Zodziu fotkindavau daug, megau si reikala; megau papozuot (kaip keista, kai pradejau fotografuot, modelis is manes prastas, suskauscius ir t.t.). Tuo metu (jau gimus dukrai) draugavau su seima (musu dukros buvo vienmetes), kuri megdavo fotografuot ir vis prasydavo manes papozuot. Sutikdavau, nes vis nauja foto i fb profily biggrin.gif Bet labai greitai pradejau dometis kita objektyvo puse. Nors turejau jau veidrodini fotika (budama nescia siaip sau nusipirkau, nenutuokdama, kad bandysiu po to fotkinti su manual; zinojau kad veidrodinis fotikas ciudu nepadarys, kol PATI neisigilinsiu i viska, sita spejau jau suprasti) - fotkindavau prastai, tiesiog be blico, jokiu nustaytmu. kaip ir ko gero daugeliui, atejau i tema pasiziuret kas kaip, gan sunkiu mano gyvenimo momentu. fotografija buvo kaip terapija. step by step. tokia buvo pradzia. po to gal papasakosiu kaip viskas issirutuliavo, ko tikejausi, ko ne, ko norejau ko ne smile.gif


QUOTE(vienintelė @ 2014 01 15, 13:07)
Afrė aš ilgai galvojau ar man patinka tavo nuotrauka ar ne, ir visgi ji manęs nekabino, nepalietė jokių jausmų apart motiniško atsargumo. Aš nesu prieš tokias foto, bet jos mano nuomone turi nešti stiprią energiją, o šiojoj aš jos nematau, tai pasuoju

man sis Afres kadras ne itin, neuzbaigtas. trukdo ir man tie rutuliukai, o ir ispudis susidaro, kad P sypsosi - kas man nesusigroja su foto nuotaika. kaip ir Say minejo, apdirbimas nelabai - veidas svarutelis, II planas murzinesnis. zodizu reikia padirbeti. nors ideja good.
Atsakyti
Parolimpiniams koliažams 4u.gif
Sekasi man su tais raudonais batais, kad ir kiek laiko dar pratęsimas būtų manęs neišgelbės doh.gif taiga rodausi blush2.gif nežinau kieno foto pirmoji galėtų būti.

... + Idda
user posted image
Atsakyti
BŪTYBĖ + Idda smile.gif
Atsakyti
ups biggrin.gif ne čia pataikiau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Serpentine~: 16 sausio 2014 - 15:39
QUOTE(sayonara @ 2014 01 16, 08:47)
Ryto žiūriniai: Mark Citret

ir jo puslapis bei jo ESĖ apie fotografiją

Tokios tarsi paprastos foto atrodo, bet giliai užkabina, priverčia sustingti akimirkoje ir ramiai pabūti.

thumbup.gif Foto puikios, bet ese mane uzkabino dar labiau bigsmile.gif

Where to stand isvis turetu buti privalomas skaitinys visiems pradedantiems fotografams - trumpai ir aiskiai visa esme issakyta apie technika, amata ir matyma drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos.
Turiu dvi dukrytes ir aisku turbut kaip ir daugelis mamu norisi iamzinti kiekviena ju gyvenimo ivyki, kiekviena sypsena, asara ir pan.
Apie fotografija nenusimanau ne kiek. Siuo metu esu veidrodinio fotoaparato paieskose. Norejau jusu patarimo... Nuo ko apskritai reiketu pradeti? Ar pirma isigyti fotoaparata ir issinagribeti instrukcija ar galiu kazkur rasti informacijos apie ju funkcijas ir pan. Na kas pvz yra tas ISO, diagfragma ir pan.
Busiu dekinga uz bet kokius patarimus.
Galit patart ir koki aparata isigyt...renkuosi is Nikon.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo volkiene: 16 sausio 2014 - 22:18
Ryto žiūriniai: suomių fotografas Pentti Sammallahti

user posted image

Atsakyti
nuostabunuostabunuostabu. ačiū tau, Sayonara wub.gif
Atsakyti
QUOTE(volkiene @ 2014 01 16, 22:12)
Sveikos.
Turiu dvi dukrytes ir aisku turbut kaip ir daugelis mamu norisi iamzinti kiekviena ju gyvenimo ivyki, kiekviena sypsena, asara ir pan.
Apie fotografija nenusimanau ne kiek. Siuo metu esu veidrodinio fotoaparato paieskose. Norejau jusu patarimo... Nuo ko apskritai reiketu pradeti? Ar pirma isigyti fotoaparata ir issinagribeti instrukcija ar galiu kazkur rasti informacijos apie ju funkcijas ir pan. Na kas pvz yra tas ISO, diagfragma ir pan.
Busiu dekinga uz bet kokius patarimus.
Galit patart ir koki aparata isigyt...renkuosi is Nikon.

Sveika,

Jei kazkuriu fotoaparato funkciju nesupranti, ivest i google ir rasi paaiskinima.taip pat ekspermentuok, ziurek,kas keiciasi pasirinkus viena ar kita funkcija. sekmes mokinantis suprasti 4u.gif
Atsakyti
džiaugiuosi Say pasidalinamais žiūriniais, viskas ant lėkštutės padėta, tereikia nepatingėt sukramtyt biggrin.gif
Atsakyti