Sveikos,bandysiu isdestyti situacija nuo pat pradziu 4u.gif 2013metu vasaros pradzioje su savo mergyte isvaziavau is uk i lt del susiklosciusi aplinkybiu del uosvienes izeidinejimu,kadangi gyvenome tam paciame name,issikraustyti ta akimirka neturejome kur,nes vyras dirbo,o as namie auginau vaika,pinigu uztekdavo,bet susitaupyti ir iseiti buvo gan sunku,ypac kai vienas dirbantis... na nusprendem su vaiko tevu bendru nutarimu,jog as isvaziuosiu vasarai i gimtine,o jis per ta laika susitaupys,nes vis gi lengviau taupyt kai esi vienas. na isvaziavau i ta lt,bet tas isvaziavimas tik viska pablogino,daug nesutarimu ir skyrybos po 10kartu i diena. taip nutiko,jog po tu 5 men gryzau i uk,bet be vaiko,perteikiau globa savo mamai,kuri gyvena lt ir gryzau uk kazka bandyt sprest,padeti ale vyrui greiciau susitaupyt ir issaugoti musu seima. po poros dienu issiskyrem,nes tik padaugines alkoholio pradejo dergtis is manesi. po issiskirimo mano uosviene skambineja mano mamai i lt ir pasakoja kokia as baisi,pasakoja nebutas istorijas,smeize... na zinoma to irodyti negaliu,nes tai nei irasyta nei kazkur uzfiksuota,tai lyg ir praleisciau pro akis,lai velniai nemate,bet neapsikenciau savo buvusio izeidinejimu,kai parasiau jam sms ar liko pas ji kokiu nors vaiko dokumentu,zodis po zodzio pasipyle izeidinejimai,kam man reikia vaiko likusiu dokumetu,ir kad jai as noresiu kariaut del vaiko uk,saugociausi,jog negauciau uz kazka deporto,kad as esu atsiprasau uz issireiskima sliuha atpista ant kapoto,kad ale prisisnekesiu konkreciai,esu prostitute ir pan,jog ateis laikas ir pamatysiu... esu apakusi tokiu ex elgesiu,zinutes esu issaugojusi ir ar butu ji galima teisiskai pamokyti,kur tokiu atveju kreiptis,i policija ar kazkur kitur? blink.gif [B]