Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Tynka - tikrai vidutinis, joks ne žemas.

Tiesa, kieno nespalvotos nuotraukų su makiažais - tai irgi duoda savo, mano supratimu unsure.gif
Atsakyti
pagal mane tik Mute didelio kontrato (bet dar ne pacio dydziausio galimo), Erszebeth ir Tynka vidutinio. Erszebeth sakyciau nors ir vidutinio, bet is vidutiniu sviesus variantas. o mano kontrastas grynai grynai kaip Tynkos dar ir lupos blyskios tongue.gif

Jus kontrasta vertindami galvokit kaip cia issireiskus pasauliniu mastu biggrin.gif vertinkit save ne kiek esate kontrastingos tarp lietuviu, o su visais pasaulio zmonemis. Nes pvz tokio kontrastingumo , kokio buna kad ir ispanai Lt ne su ziburiu nesurasi. Net Mute gal atrodys prie tokio pablukus, ka jau kalbeti apie Erszebeth 4u.gif
Atsakyti
bet Tynka mano akiai ryskesne nei tu, Erszebeth ax.gif
pas mane to makiažo tiek ir tebuvo, abejoju kad turejo dideles itakos kontrastui g.gif
Atsakyti
oi bytte pamirsau pamineti. Man vidutinio konrtadtingumo atrodai. va jei plaukai butu juodumo kaip varno sparnas, tada butu didelis kontrastas, astrus.
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2013 12 31, 09:58)
pagal mane tik Mute didelio kontrato (bet dar ne pacio dydziausio galimo), Erszebeth ir Tynka vidutinio.  Erszebeth sakyciau nors ir vidutinio, bet is vidutiniu sviesus variantas.  o mano kontrastas grynai grynai kaip Tynkos dar  ir lupos blyskios  tongue.gif
...

o rodėtės kada nors? Aš nepamenu, bet būtų labai įdomu pažiūrėti į kolegę smile.gif
Atsakyti
aš irgi kažkada dariausi jb testavimuisi nors fotkė irgi nėr pati tobuliausia tokiam testui smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 12 31, 11:15)
aš irgi kažkada dariausi jb testavimuisi nors fotkė irgi nėr pati tobuliausia tokiam testui  smile.gif


man nemažas tavo kontrastas, bet tas matosi ir iš spalvotų nuotraukų. Gal padarom tokį sąrašiuką, kaip su tipais, tik dar prirašom kontrastingumą.

bright spring - Mute
true spring - Aina1979, Erszebeth
light spring - Noa, Pumpica
light summer - Dilukai
cool summer - Hiver, Bytte
soft summer
soft autumn - Tynka, vidutinis kontrastas
true autumn
dark autumn - Inc
deep winter - pear, LinaGustė
true winter
bright winter
Atsakyti
Laba diena hi.gif su art4jančiais !

apžiūrėjau savo nespalvotas fotkes ant AT kortelės ir vairuotojo pažymėjimo - nu kontrastas, išskyrus plaukus - labai vidutinis. Lūpų beveik nerasta, nors tikrai nepamenu, kuo ten buvau pasitepus, akys pilkos, tai jokiu būdu negaliu būt dark winter?? man tos fotkės didelio pasitikėjimo nekelia, kaip nupilkintos, nušviesintos būtų, nors tikrai mano akys ne juodos gi. Žalios.

Bet gi ir darant juodai baltas fotkes, gi irgi galima tą kontrastą padidint/sumažint?
Atsakyti
as turbut prie tu pirmuju? biggrin.gif cia akys padazytos tusu, lupos ne. Ir cia vasara, tad oda truputi padegus labiau nei dabar smile.gif
user posted image
o cia palyginimui, vis dar turiu vilciu i clear spring isiprasyti lotuliukas.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pumpica: 31 gruodžio 2013 - 15:18
QUOTE(inc @ 2013 12 31, 13:15)
aš irgi kažkada dariausi jb testavimuisi nors fotkė irgi nėr pati tobuliausia tokiam testui  smile.gif


Pagal šitą tu išeini didelio kontrasto, už Mute tikrai kontrastingesnė biggrin.gif O kas sakė, kad pavasaris yra kontrastingas tipas, o ruduo mažiau kontrastingas?

Ne, čia kažkas ne taip. Pagal šitokį testavimą išeina, kad visos tamsiaplaukės rudaakės yra kontrastingos, o visos šviesiaplaukės mėlynakės - nekontrastingos, nepaisant to, kad pirmosios gali būti rudens, o antrosios - pavasario tipo.

QUOTE(pumpica @ 2013 12 31, 14:58)
as turbut prie tu pirmuju?  biggrin.gif cia akys padazytos tusu, lupos ne. Ir cia vasara, tad oda truputi padegus labiau nei dabar smile.gif


Tai va, kad nesąmonė gaunasi.
Atsakyti
bright spring - Mute
true spring - Aina1979, Erszebeth
light spring - Noa, Pumpica
light summer - Dilukai
cool summer - Hiver, Bytte
soft summer
soft autumn - Tynka, vidutinis kontrastas
true autumn
dark autumn - Inc, didelis kontrastas
deep winter - pear, LinaGustė
true winter
bright winter



QUOTE(pear @ 2013 12 31, 13:39)
apžiūrėjau savo nespalvotas fotkes ant AT kortelės ir vairuotojo pažymėjimo - nu kontrastas, išskyrus plaukus - labai vidutinis. Lūpų beveik nerasta, nors tikrai nepamenu, kuo ten buvau pasitepus, akys pilkos, tai jokiu būdu negaliu būt dark winter?? man tos fotkės didelio pasitikėjimo nekelia, kaip nupilkintos, nušviesintos būtų, nors tikrai mano akys ne juodos gi. Žalios.

Bet gi ir darant juodai baltas fotkes, gi irgi galima tą kontrastą padidint/sumažint?


Nuėjau ir aš teises apžiūrėt, tai maniškėse teisėse kur kas didesnis nei va dabar toj įkeltoj fotkėj biggrin.gif

Jučiu, dar nepanikuok, nes dark šiaip pats tasmsiausias , o ne kontrastingiausias žiemos tipas wink.gif Nors tie tavo šviesūs plaukai mane ne juokais subalamūtino, žinok biggrin.gif

Jo jo, kontrastą galimą ir padaryt. Aš tarkim turiu spec programūlką fotkių vertimui į jb, tai aš ten pati sau galiu norimą pasidaryt. Net ir Noa buvau padarius kaip labai kontrastingą ciuocę lotuliukas.gif


QUOTE(pumpica @ 2013 12 31, 14:58)
as turbut prie tu pirmuju?  biggrin.gif cia akys padazytos tusu, lupos ne. Ir cia vasara, tad oda truputi padegus labiau nei dabar smile.gif

Panašu, kad mažas ir niekur tu iš light nepabėgsi tongue.gif

Beje, va ir matau kaip ir sakiau tą variantą, kad bright ne tik pagal palaukus, o ir pagal ryškias akis būna priskirti tam tipui. Nepamenu, bet lyg skaičiau kažkur apie tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 12 31, 13:20)
man nemažas tavo kontrastas, bet tas matosi ir iš spalvotų nuotraukų. Gal padarom tokį sąrašiuką, kaip su tipais, tik dar prirašom kontrastingumą.


Šiaip tai pirmame puslapyje esančiose paletėse yra pati apatinė vertė - "chroma", ten ir yra tų tipų kontrastingumas. Pagal jį išeina, kad, pvz., true autumn yra vidutinio kontrastingumo, soft autumn - mažo kontrastingumo, clear spring - didelio, deep autumn - vidutinio link didesnio, warm spring - vidutinio link didesnio, light spring - vidutinio. Jeigu tipas nustatytas teisingai, šie dalykai turėtų atitikti. Nebent kažkas ne taip su nuotrauka - blykstė, makiažas, fotoaparatas, aplinka, maža kas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 31 gruodžio 2013 - 15:51