Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Erszebeth @ 2013 12 31, 00:35)
Čia vidutinis kontrastas? Ar prie didesnio?  g.gif



man tai panasiau i vidurini kontrasta ir dar net kazkiek tarp mazo ir vidurinio g.gif o kad didesnis kontrastas butu tai schmoll.gif
Atsakyti
O man pirma mintis šovusi tik pamačius, kad prie didesnio Erszebeth g.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 12 30, 20:35)
Čia vidutinis kontrastas? Ar prie didesnio?  g.gif

user posted image

nuo mažesnio link vidutinio mano nuomone
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 12 30, 20:46)
Šiandien pažiūrėjau ją gyvai - pasirodė gerokai blankesnė ir murzinesnė, nei nuotraukoj  g.gif Netgi kokiam soft autumn galėtų tikti, bijočiau, kad pavasariui, net ir light, gali būti per murzina  unsure.gif Bet jeigu pamatavus gražiai atrodo, tada puiku.


tai kad ne zinok (galiu kreiptis "tu" g.gif biggrin.gif ), ten gal parduotuves apsvietime taip atrodo, nusipirkau as ja irnesakyk.gif gyvai dienos sviesos tokios pat spalvos mirksiukas.gif nufotkinau va su vienu ir kitu rezimu, ir dar galva savo paklijavau, paziuret ar tinka biggrin.gif vasara bus gerai smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2013 12 31, 06:46)
man tai panasiau i vidurini kontrasta ir dar net kazkiek tarp mazo ir vidurinio  g.gif  o kad didesnis kontrastas butu tai schmoll.gif



QUOTE(Tynka @ 2013 12 31, 07:52)
nuo mažesnio link vidutinio mano nuomone


Mažesnio? Tokiu atveju aš visiškai nebesuprantu, kas yra kontrastas. Ar ne tamsumo-šviesumo skirtumas tarp plaukų-odos-akių? Kai jų visų tamsumas ar šviesumas juodai baltoje nuotraukoje panašus, tada kontrastas mažas, ir atvirkščiai. Norite pasakyti, kad mano odos šviesumas beveik nesiskiria nuo akių ar plaukų šviesumo/tamsumo? Pavyzdyje įdėtos moters su vidutiniu kontrastu oda tamsoka, ji gana artima plaukų ir akių spalvai, o mano atveju skirtumas gana didelis. Dar suprasčiau, kad sakytumėt, jog vis tiek vidutinis, bet kad link mažo? Tai jau anapus suvokimo ribų, jūs turbūt matote kažką trečiąja akimi doh.gif lotuliukas.gif

QUOTE(pumpica @ 2013 12 31, 09:24)
tai kad ne zinok (galiu kreiptis "tu" g.gif  biggrin.gif ), ten gal parduotuves apsvietime taip atrodo, nusipirkau as ja irnesakyk.gif gyvai dienos sviesos tokios pat spalvos mirksiukas.gif nufotkinau va su vienu ir kitu rezimu, ir dar galva savo paklijavau, paziuret ar tinka  biggrin.gif vasara bus gerai  smile.gif


Aha, tikrai thumbup.gif Labai gražu tada, light spring turėtų itin tikti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 12 31, 07:39)
..... Dar suprasčiau, kad sakytumėt, jog vis tiek vidutinis, bet kad link mažo? Tai jau anapus suvokimo ribų, jūs turbūt matote kažką trečiąja akimi  doh.gif  lotuliukas.gif
Aha, tikrai  thumbup.gif Labai gražu tada, light spring turėtų itin tikti  drinks_cheers.gif

Taigi sakau, kad nuo mažo link vidutinio, o ne atvirkščiai. Kitaip tariant vidutinis, bet kryptis link mažo, o ne link didelio. Bet tikrai ne didelis kontrastas. Kai dažėt plaukus juodai, tai buvo, dabar mano nuomone - nea. Taip, jūs šviesokos odos, bet tikrai ne super šviesios, porcelianinės. Plaukai man rodos vidutinio šviesumo/tamsumo. Akys gan tamsios, bet nėra ryškios, ne rudos. Tai iš kur tas didelis kontrastas būtų...
Atsakyti
Erszebeth, greičiausiai reik galvot, kad vidutinis. Bent jau man vizualiai tą didžiausią kontrastą sudaro akių ryškumas. Va būtent dėl šito punkto leidžiu savo vidurinėlei būt bright spring biggrin.gif Nors pas ją plaukai gal ir kiek šviesesni.

Pumpica, graži suknytė. Net neabejoju, kad tau puikiai tiks thumbup.gif
Atsakyti
pasirodysiu ir as, idomu kokiam priskirsit kontrastui smile.gif
user posted image
mano supratimu, kontrastas tai labai ryski visuma, vidutiniskai ar mazai ryski.
Pagal mane sioj foto esu tarp didelio ir vidutinisko kontrasto, kad butu visiskai didelis kontrastas truksta ryskumo visdelto. Dabar pagalvojau, kad gal del to kad seselis krenta g.gif
Atsakyti
nu gis pati fotkė be kontrasto, tai kaip ant tavęs jo bus lotuliukas.gif

tiesa, bet kokiu atveju tu to didžiojo kontrasto atstovė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 31 gruodžio 2013 - 10:05
Mute, man rodos, nemažas kontrastas, tikrai link didelio, arba net jau ir didelis
Papildyta:
user posted image
Na ir aš savo įdedu. Koks?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 31 gruodžio 2013 - 10:09
na fotke nera jau labai gera ax.gif
Tynka, tave ir priskirciau prie didelio kontrasto, link vidutinio netrauki mirksiukas.gif
Gal Erszebeth bus aiskiau, kodel ji vidutinio kontrasto, kai tures ka palyginti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2013 12 31, 08:20)
na fotke nera jau labai gera  ax.gif
Tynka, tave ir priskirciau prie didelio kontrasto, link vidutinio netrauki mirksiukas.gif
Gal Erszebeth bus aiskiau, kodel ji vidutinio kontrasto, kai tures ka palyginti 4u.gif

hm... aš sau vidutinį duočiau, tuo labiau, kad aš kaip ir soft autumn, nors pagal nešiojamas spalvas aš sau slapta true autumn priskiriu. Nu žodžiu, tvirtas vidutinis būsiu wink.gif
ai tiesa, mano natūraliai lūpos blyškios, čia padažytos, gal dar tai kontrasto priduoda
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 31 gruodžio 2013 - 10:29