Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Hiver, įtariu tau turėtų patikt tokios biggrin.gif Man visos šaltokos, o ir blankokos, tai nutariau tau parodyt mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2013 12 30, 15:28)
o oda porceliano baltumo, ar siek tiek turi koki atspalviuka? jai oda balta kaip noa vaiduoklio gal ir 3 nr busi, o jei  pridejus balta lapa oda siek tiek tamsesne atrodo tai greiciausiai 2 nr. busi

atspalviuką turi, nėra jin tokia visai balta.
Šiaip jaunystėj dažiau plaukus su schwarzkopf palette dunkelbraun, tai kai šaknys ataugdavo nesimatydavo. Paskui nusiskalbdavo dažai į raudonumą labai negražiai, o maniškiai tokį labiau rusvą atspalvį turi, net nežinau į geltonumą ar ryžumą nesuprasi. Tai kai ataugdavo apie puse sprindžio pradėdavo matytis - tie raudoni, maniškiai kažkokie ryžavoti... bet šviesumas/tamsumas nelabai skirdavosi. O jai jau sprindis, tai jau maniškiai smarkiai šviesesni atrodydavo, ypač vasara.
Gaila kompui hana kažkas, reik kad info išimtų, bet vis neprisiruošiu, ten foto visos, įdėčiau parodyt kokia ta mano spalva... ale dabar tik vestuvinę galiu įdėt lotuliukas.gif

bendrai kažką iš fajeboko gal rasiu...
Atsakyti
ieškot ieškot, ciuocyt, daug nesukdama galvos thumbup.gif
Atsakyti
nu vuo įdegis, plaukai... vasaros pabaiga lotuliukas.gif tiesa saulė al kiek per daug šviečia
user posted image
na dar kažkas... ne kažkas...
user posted image
user posted image
Atsakyti
Aga, tamsoki. Mano šiaip gan panašūs, bet pas mane dar plius ryžokas atspalvis matomas ...nors gal kai trumpi būdavo, tai turbūt vizualiai kiek tamsesni nei taviškiai atrodydavo. Beje, aš karts nuo karto dažydavau su tamsiai rudais dažais plaukus, tai man tikdavo ir ataugus nelabai net matydavosi
Atsakyti
va foto su deep atstove, galim skirtumą pamatyt biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
praktiškai identiškos biggrin.gif
Atsakyti
vertinant tik pagal sia foto;) labiau warm spring ar warm fall? 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2013 12 30, 20:13)
praktiškai identiškos  biggrin.gif

va dabar kai mano plaukai irgi ilgi jau skirtumas matosi, blunka skirtinga spalva. Jos tokia kažtoninė, o mano kažkokia ... gal šiaudinė g.gif nors ne... bet pati spalva daug mažiau sodri, blukesnė kažkokia
Atsakyti
Aš per Kalėdas savo mamos ir sesės nužiūrėjau plaukus, tai va jų tokie labai tamsūs rudi lyg ir su pilkumu ir nepamenu, kad būčiau kada mačius jų tuos playukus pablukusius kada. Vat jas aš į žiemas galutinai permečiau. Tik dar nežinau kurias. Tuo tarpu, manisškiai plaukai, tai įgauna oranžiškai auksinį atspalvį ir gan greit. Tų mano pavasariukių panų plaukai geltonuot pradeda. Vyras irgi geltonėja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2013 12 29, 12:29)
cia jau per rysku light springui, ar visai nieko butu?  g.gif matavaus ir galvoju pirkt ar ne  biggrin.gif
user posted image


Šiandien pažiūrėjau ją gyvai - pasirodė gerokai blankesnė ir murzinesnė, nei nuotraukoj g.gif Netgi kokiam soft autumn galėtų tikti, bijočiau, kad pavasariui, net ir light, gali būti per murzina unsure.gif Bet jeigu pamatavus gražiai atrodo, tada puiku.

QUOTE(inc @ 2013 12 30, 10:07)
Tuo pačiu pasidalinsiu šiuo geru paveiksliuku. Labai gerai pavaizduoti mažo, vidutinio ir didelio kontrastingumo variantai. Bent jau pas rudenius tas reiškia soft, true ir dark  smile.gif 

user posted image


Vidutinis būčiau pagal šitą.

QUOTE(Hiver @ 2013 12 30, 10:52)
Seniau cia dejau kazka is kazkokio rus. psl. bandysiu surast. g.gif
Zodziu esme, kad contrasting tai kaip ir atitinka labiau bright, trys pozymiai (plaukai, akys, oda) tarpusavyje yra didelio kontrasto, pvz. labai sviesios akys, labai tamsus plaukai, arba labai sviesi oda ir juodi plaukai, arba blondine su juodom akim, nu ten visokiu variantu gali but.
O vivid tai visumoj tamsesnis tipas, ne toks kontrastingas taciau spalvos sodresnes, paletej taip pat.
Taip iseitu kad jeigu sviesius bruozus (plaukus, oda) zymetume kaip 1, vidutinio tamsumo - 2, o didziausio tamsumo 3, tai
light tipo trys pozymiai - akys plaukai oda butu 1, 1, 1 , arba 1, 1, 2
true tipo butu 1, 2, 2, o contrasting 1, 2, 3, arba 1, 3, 3, o vivid gal butu kazkas kaip 2, 2, 3, arba 2, 3, 3. g.gif


Mano oda būtų 1, plaukai 2, o akys 2 arba 3. Tai išeina 122 - true, arba 123 - contrasting. Kaip tik tai, dėl ko ir taip abejojau lotuliukas.gif

Visgi galvoju, kad esu labiau true tiek bfas, tiek 12 tipų prasme. Mano akivaizdus šiltumas pasimato ir gali būti laikomas dominuojančiu požymiu, kai būnu su savo spalvomis - su kitomis jis gali pradingti, mano plaukai ir oda labai "gaudo" aplinkines spalvas.

bytte, tu man toks keistas tipas, atrodo, galėtum būti ir vasara, ir pavasaris, ir ruduo, ir net žiema biggrin.gif Būtų gerai iš ačiau foto ir natūralioje šviesoje. Bet jeigu reikėtų balsuoti, balsuočiau už vasarą.
Atsakyti
Čia vidutinis kontrastas? Ar prie didesnio? g.gif

user posted image
Atsakyti