Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

aš gaunuosi vidutinio kontrastingumo, tai tada kaip ir true autumn g.gif
Atsakyti
mano tai nulis nuliausias kontrasto smile.gif
geras testas savo foto juodai baltą padėt šalia kelių nustatytų įžymybių juodai baltų, to tipo kuris įtariamas. Labai atveria akis smile.gif
Atsakyti
Hiver, va ant smūgio suradau mirksiukas.gif O kokį tu nužiūrėjai?

http://shopfromindia...n_lip_color.php
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2013 12 30, 12:02)
aš gaunuosi vidutinio kontrastingumo, tai tada kaip ir true autumn  g.gif

As tai galvociau, jeigu remtis tais 12 potipiu tai i kontrastinguma verta atsizvelgti tik is dalies... Nors kita vertus kontrasto susimazinimas turetu tikti soft autumn g.gif Niekad nebandet sviesintis plauku? ax.gif

QUOTE(inc @ 2013 12 30, 12:11)
Hiver, va ant smūgio suradau  mirksiukas.gif O kokį tu nužiūrėjai?

http://shopfromindia...n_lip_color.php

Dekui 4u.gif Konkreciai jokio kol kas bet va is situ Satin ziureciau, keturkampese pakuotese. Tiesiog turejau toki lupdazi kazkada ir jis man istrigo visam gyvenimui, labai gera kokybe pasirode , o pirkau nebrangiai. Kvapas kaip roziu sumaisytu su medum, jausmas lupas pasitepus labai malonus, budavo nei subega nei nuteka, lupu nesausina... gal jie ajurvediniai kokie, ar ka, gal dabar jau kas nors pasikeite nezinau, nes pirkau daugiau nei pries 10 metu, bes sakau iki sioj ji prisimenu ir atrodo dar net turiu likuti senoj pakuotej kazkur, prisiminimui, gaila ismest. smile.gif
Itariu noreciau 426, bent is nuotraukos. ax.gif
Ten tik spalvu nerodo kazkodel , va cia rodo
http://www.violetbag...aroons-426.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 30 gruodžio 2013 - 12:23
QUOTE(inc @ 2013 12 30, 11:07)
Tuo pačiu pasidalinsiu šiuo geru paveiksliuku. Labai gerai pavaizduoti mažo, vidutinio ir didelio kontrastingumo variantai. Bent jau pas rudenius tas reiškia soft, true ir dark  smile.gif 

user posted image




QUOTE(Dilukai @ 2013 12 30, 12:10)
mano tai nulis nuliausias kontrasto smile.gif
geras testas savo foto juodai baltą padėt šalia kelių nustatytų įžymybių juodai baltų, to tipo kuris įtariamas. Labai atveria akis smile.gif

specialiai pridejau savo juodai balta foto prie lenteles. ir kontrastingumas pagal sita pvz gaunasi 2 g.gif nors nera realybeje pas mane jokio kontrasto . plaukai mano ne blondiniski g.gif , automatiskai tarp odos ir plauku skirtumas didesnis, nei pirmam pvz su claudia. o istikruju visa as nusooooftinta, nieko ryskaus veide nera. nes spalvu nera, akys ir plaukai tos pacios spalvos, tik labai is arti matosi sioks toks skirtumas (su zmogum bendraujant niekas taip neziuri), oda turi ta pati atspalvi kaip plaukai. o ir drabuziu, kurie pavaizduoti 2 numeriui negaleciau nesioti, per ryskus man jie.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 30 gruodžio 2013 - 13:42
aš natūrali blondinė, tokia nei šviesi nei tamsi, be antakių biggrin.gif
šalia krūvos light summerių žvaigždžių atrodžiau kaip čia buvus
nors atskirai paėmus plaukus, jie ir į soft kategoriją laisvai pieštųsi

reiktų gal su daugiau foto pasilyginti, dėl aiškumo
Atsakyti
Oje kiek prirašėt biggrin.gif
Tai va padovanojau tą lūpdažį dukrai, tai nei juoks neima, visiškai identiškas jos natūraliai lūpų spalvai. dabar įdomu čia kuris turėtų būt springas biggrin.gif
user posted image

Dabar dėl to ruduo ar pavasaris... nugi ruduo tamsesnis už pavasarį. Erszebeth pagal savo kontrastą/šviesumą galėtų būt nebent soft autumn, ale vat ryškumas ne tas.
Vat jai paprastai pagal klasikinę maišymo su juoda/balta/pilka sistemą, tai warm spring tik nedaug juodos įmaišoma, o va į warm autumn taip daugiau pilstelėta. Jų ir plaukai tamsesni, ir akys turi tokio kažkokio purvinos balos atspalvio sakyčiau... O va soft autumn jau ne juoda primaišyta, jau pilka, nes su vasaros įtaka gi softas... kaip ir light spring turi tokių su pilka maišytų spalvų.
Tarkim palyginimui soft autumn ir warm spring (truputi ryžas, bet kažkaip visos arba blondinas arba ryžinas)
user posted imageuser posted image
...ir šviesesnės odos warm autumn (kažkaip visos šviesios strazdanotos ir ryžos, o rudaplaukės tokios sakyčiau gan tamsios odos... nes tos šviesesnės odos papuola į deep'us iškart matyt):
user posted imageuser posted image
Nu ir ką... Erszebeth nepapuola į rudenį nkaip schmoll.gif


Vivid - tai ryškus tipas, dažniausiai su tamsia oda. Čia kai kontrastas nėra didelis, bet ryškumas akis braižo... na kaip pvz Aishvaria galim būtų pavadinti vivid koks nors autumn (ji papuola į warm autumn kategorija pagal 12-lika tipų), ryškumo pas ją o-o, gali pagalvot kad kokia bright wintera net yra.
Atsakyti
O pas mane tai š su tuo kontrastu blush2.gif
ta prasme neturiu normalių foto jam nustatyti... vat blizga plaukai, ir nespalvotoj foto vos ne blondinė atrodau, o jie tamsūs pas mane... foto kur be blico na visai juodi gaunas, ir papuolu aš į žiemas ot... net nesiskiria tie plaukai nuo juodo golfo tarkim... turiu foto, tai jai ją padaryt juodai balta, tai veidelis baltas, akys + plaukai juodi. Ir dokumentams kai fotkina visad gaunuos kontrastas - žiema visiška.
Taip kad tam kontrastui irgi ne visos foto tinka. Tarkim atgal sušukuoti plaukai be blico paveiksluojant visad gaunas daug tamsesni nei yra išties... kuo plaukai nuo veido toliau, tuo jie šviesesni, ta prasme pilkesni, na kontrastas mažėja. Geriausiai kai kokie kirpčiukai ir be blico ax.gif
Atsakyti
o kirpeja kokiu nr tavo plaukus pavadintu?
o su dokumentais, gerai pastebejai.galten specialiai kontrasta didina. teises isstraukiau palyginimui, su selma i viena eila galiu stoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 30 gruodžio 2013 - 15:26
prie šaknų 4-tas numeris, o bendrai tai skaitytus 5-tas g.gif matyt
Atsakyti
o oda porceliano baltumo, ar siek tiek turi koki atspalviuka? jai oda balta kaip noa vaiduoklio gal ir 3 nr busi, o jei pridejus balta lapa oda siek tiek tamsesne atrodo tai greiciausiai 2 nr. busi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 30 gruodžio 2013 - 15:30
QUOTE(Hiver @ 2013 12 30, 12:20)

Dekui 4u.gif Konkreciai jokio kol kas bet va is situ Satin ziureciau, keturkampese pakuotese. Tiesiog turejau toki lupdazi kazkada ir jis man istrigo visam gyvenimui, labai gera kokybe pasirode , o pirkau nebrangiai. Kvapas kaip roziu sumaisytu su medum, jausmas  lupas pasitepus labai malonus, budavo nei subega nei nuteka, lupu nesausina... gal jie ajurvediniai kokie, ar ka, gal dabar jau kas nors pasikeite nezinau, nes pirkau daugiau nei pries 10 metu, bes sakau iki sioj ji prisimenu ir atrodo dar net turiu likuti senoj pakuotej kazkur, prisiminimui, gaila ismest. smile.gif
Itariu noreciau 426, bent is nuotraukos. ax.gif
Ten tik spalvu nerodo kazkodel , va cia rodo
http://www.violetbag...aroons-426.html


Gal reikia pabandyt užsisakyt bigsmile.gif Galim imt sykiu jei nori wink.gif
Nors vakar gan nemažai į krepšą prisikroviau www.yves-rocher.de . Nuolaidos ten dabar nemažos. Na bet gali gi ir apsigalvot lotuliukas.gif Gal jų esi kokius lūpdažius bandžius?
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2013 12 30, 15:25)
prie šaknų 4-tas numeris, o bendrai tai skaitytus 5-tas  g.gif  matyt


man draugė kirpėja sakė, kad maniškiai irgi lyg 4 (o gal 5?) . Na bet kažkuris, kuris tamsesnis iš judviejų biggrin.gif
Atsakyti