Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2013 12 29, 15:36)
Stai tipai su nuotraukom pagal BFAS http://color-harmony....com/67032.html


nesidomėjus aš šia sistema, čia nėra skirstymo pagal sezonus ar ne? g.gif
einu paieškosiu sesės smile.gif
daviau pavadinimą paskaityt kas rusų supranta - supratau, kad yra parašyta sezonai lotuliukas.gif angliškai neišversta doh.gif


beje kur kilo klausimas dėl strawberry blonde, tai aš buvau dažytus raudonai plaukus nublondavus, tikrai gavosi tai, ką ir pavadinčiau strawberry blonde - rausva blondinė biggrin.gif realybėj daugiau nesu mačiusi nei dažytų nei natūralių tokių plaukų. Kirpėjos klausinėdavo kaip taip nudažyt lotuliukas.gif
googlas meta ryžokas blondines kaip, kad Nikolė Kidman g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 29 gruodžio 2013 - 17:43
QUOTE(Dilukai @ 2013 12 29, 17:36)
nesidomėjus aš šia sistema, čia nėra skirstymo pagal sezonus ar ne? g.gif
einu paieškosiu sesės smile.gif
beje kur kilo klausimas dėl strawberry blonde, tai aš buvau dažytus raudonai plaukus nublondavus, tikrai gavosi tai, ką ir pavadinčiau strawberry blonde - rausva blondinė biggrin.gif realybėj daugiau nesu mačiusi nei dažytų nei natūralių tokių plaukų. Kirpėjos klausinėdavo kaip taip nudažyt lotuliukas.gif
googlas meta ryžokas blondines kaip, kad Nikolė Kidman g.gif


Pagal sezonus yra, tik nebeskirsto į 3 potipius, o į daugiau. Strawberry blonde ir yra ryžavota blondinė smile.gif

O gal kur nors yra sukrautos ir tų visų ultramarine, chromian ir t.t. paletės? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 29 gruodžio 2013 - 17:41
pataisiau žinutę, rusiškai nesuprantu gi biggrin.gif

Atsakyti
Erszebeth, įtariu, kad yra vilties osinkoj rast pagal pavadinimą paletę.


ant smūgio paknisau ir va šiek tiek šio to radau mirksiukas.gif
http://club.osinka.r.....marine spring
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 29 gruodžio 2013 - 17:54
QUOTE(inc @ 2013 12 29, 17:52)
Erszebeth, įtariu, kad yra vilties osinkoj rast pagal pavadinimą paletę.
ant smūgio paknisau ir va šiek tiek šio to radau  mirksiukas.gif
http://club.osinka.r.....marine spring


čia jas visas apžiūrinėju... Bet ultramarininės jos, lyginant su manim, per tamsios, arba gal ne taip plaukus nusidažę... O va tos true ultramarine paletėje teal man per mažai atrodo, geltonos kažkokios ne tokios... Tai gal ne tą kategoriją nužiūrėjau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 29 gruodžio 2013 - 18:19
QUOTE(Erszebeth @ 2013 12 29, 17:10)
Nedažytom lūpom labai daug esu prikėlusi nuotraukų, praktiškai visos.

Tas tiesa, taciau vertinant lupdazio tikima labai gerai palyginti su salia esanciom nedazytom lupom panasiai kaip cia:
http://kosmetista.ru...zivi/45810.html

QUOTE(Erszebeth @ 2013 12 29, 17:56)
Bet warm spring (su rudens įtaka) tikrai turi tą trynio geltoną
Kiti pavasariai irgi panašių turi, išvis, kas jos neturi? Net pas žiemas randu, tiktai vasaros ir soft autumn nieko panašaus į tą pusę nėra.
Tru autumn irgi turi

Kaimisko kiausinio trynio tokia jau beveik oranzine, moliugo spalva irgi panasi butu, va: rudenine
user posted image
O tie geltonesni nekaimiski jau butu pavasariniai turbut tongue.gif nors as pavasariui esu linkus ziuret geliu ziedlapiu spalvas, jos man svaresnes atrodo.
O tos tarpines kur pas visus yra tai ir netinka testavimui, geriau imt charakteringas spalvas, kuriu kiti neturi.

QUOTE(Erszebeth @ 2013 12 29, 18:22)
Išsinagrinėjau BFAS pavasarius kartu su aprašymais ir nuotraukomis, pagal viską panašiausias ko gero būtų ultramarine:

user posted image user posted image

Tik nesuprantu, kodėl aprašyme mini mėlynai žalias akis, o po to vardija visokias pilkas ir plieno pilkumo, ir nuotraukoje akys neturi nieko bendro su žaliom  g.gif

Aha, tikrai sitas atitinka drinks_cheers.gif
As taip suprasciau kad gal turima omeny jog akys gali buti tiek i zaluma tiek i melynuma, o atspalviai isvardinti, plieno, turkio, dangiskos arba pilkos. g.gif

O nuotraukoje tai kaip ji ir rase, pavyzdi parinko daugmaz atitinkanti.
Mano potipio atitikmuo:
user posted image
pasakytumet kad cool summer? smile.gif


paziurejau kaip atrodo ta ultramarine spalva biggrin.gif
user posted image
user posted image

QUOTE(Erszebeth @ 2013 12 29, 19:18)
čia jas visas apžiūrinėju... Bet ultramarininės jos, lyginant su manim, per tamsios, arba gal ne taip plaukus nusidažę... O va tos true ultramarine paletėje teal man per mažai atrodo, geltonos kažkokios ne tokios... Tai gal ne tą kategoriją nužiūrėjau  g.gif

Jum dar reiktu nusprest i kuria kategorija save priskiriat, light, true, vivid ar contrasting 4u.gif
cia true ultramarine spring palete
user posted image


o cia contrasting ultramarine spring
user posted image
plaukai, oda, akys
user posted image
cia tos pacios paletes savininkes daugiau nuotrauku https://plus.google....CMXywIu6hbXsiwE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 29 gruodžio 2013 - 21:17
Na žinokit pasimečiau verysad.gif Gal galit pakartot kokios testinės spalvos pavasariui ir rudeniui.Ačiū.Jau nebesuprantu ar pavasaris , ar ruduo.O rudenys gali turėti ryškias akis?


Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2013 12 29, 21:51)
Kaimisko kiausinio trynio tokia jau beveik oranzine, moliugo spalva irgi panasi butu, va:
user posted image

Man tas oranžiškesnis tiktų labiau nei tas geltonas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 12 27, 19:30)
Kuri is siu keturiu tinka graziausiai pridejus prie veido (be makiazo).
Is virsaus i apacia pavasaris (lasisine arba persikine, turi buti svari, gyva spalva),  ruduo (oranzine, labiau link rudziu spalvos), vasara (pilkai rozine), ziema (astriai rozine, ryski)
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

is cia http://www.izuminki....ipy-vneshnosti/


Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2013 12 29, 20:51)
Kaimisko kiausinio trynio tokia jau beveik oranzine, moliugo spalva irgi panasi butu, va: rudenine

Jum dar reiktu nusprest i kuria kategorija save priskiriat, light, true, vivid ar contrasting 4u.gif
cia true ultramarine spring palete



Tiksliai, kaimiškas jau kaip oranžinis drinks_cheers.gif

O kuo skiriasi vivid ir contrasting?

Tikrai ne light, galvočiau, kad true, nes visgi true spring artimiau pagal 12 tipų sistemą. Kaip suprantu, contrasting ir vivid jau reikštų clear spring?

Bet net ir to paties (šiuo atveju, contrasting ultramarine spring) tipo paletės gali būti skirtingos? Pas kitą Osinkos tetą va kokia, irgi contrasting, bet žalių tik varganos dvi ir jokių teal, o tos, kur įdėjote, daugybė žalių, ta man tinkamesnė g.gif

user posted image
Atsakyti
Erszebeth, manau , tau artimesnė būtų true ultramarine spring paletė g.gif
Atsakyti
Tuo pačiu pasidalinsiu šiuo geru paveiksliuku. Labai gerai pavaizduoti mažo, vidutinio ir didelio kontrastingumo variantai. Bent jau pas rudenius tas reiškia soft, true ir dark smile.gif

user posted image


Hiver, mačiau domėjaisi lakme lūpdažiais. Ar pavyko gaut? Klausiu, nes buvau kažkada užtikus pardę, kuri siuntė nemokamai į LT
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2013 12 29, 22:33)
O kuo skiriasi vivid ir contrasting?

Tikrai ne light, galvočiau, kad true, nes visgi true spring artimiau pagal 12 tipų sistemą. Kaip suprantu, contrasting ir vivid jau reikštų clear spring?

Bet net ir to paties (šiuo atveju, contrasting ultramarine spring) tipo paletės gali būti skirtingos? Pas kitą Osinkos tetą va kokia, irgi contrasting, bet žalių tik varganos dvi ir jokių teal, o tos, kur įdėjote, daugybė žalių, ta man tinkamesnė  g.gif


Seniau cia dejau kazka is kazkokio rus. psl. bandysiu surast. g.gif
Zodziu esme, kad contrasting tai kaip ir atitinka labiau bright, trys pozymiai (plaukai, akys, oda) tarpusavyje yra didelio kontrasto, pvz. labai sviesios akys, labai tamsus plaukai, arba labai sviesi oda ir juodi plaukai, arba blondine su juodom akim, nu ten visokiu variantu gali but.
O vivid tai visumoj tamsesnis tipas, ne toks kontrastingas taciau spalvos sodresnes, paletej taip pat.


Taip iseitu kad jeigu sviesius bruozus (plaukus, oda) zymetume kaip 1, vidutinio tamsumo - 2, o didziausio tamsumo 3, tai
light tipo trys pozymiai - akys plaukai oda butu 1, 1, 1 , arba 1, 1, 2
true tipo butu 1, 2, 2, o contrasting 1, 2, 3, arba 1, 3, 3, o vivid gal butu kazkas kaip 2, 2, 3, arba 2, 3, 3. g.gif

Paletes neturetu but skirtingos, tuo labiau kad abi gi Beauty by Jeunique, reik man susirast dar ta nuoroda ir issiaiskint ka ji ten parasius. unsure.gif

QUOTE(inc @ 2013 12 30, 11:07)
Tuo pačiu pasidalinsiu šiuo geru paveiksliuku. Labai gerai pavaizduoti mažo, vidutinio ir didelio kontrastingumo variantai. Bent jau pas rudenius tas reiškia soft, true ir dark  smile.gif 

http://f16.ifotki.in...81171000898.jpg
Hiver, mačiau domėjaisi lakme lūpdažiais. Ar pavyko gaut? Klausiu, nes buvau kažkada užtikus pardę, kuri siuntė nemokamai į LT

Gerulis 4u.gif as buciau vidutinio kontrastingumo.

Nepavyko dar bigsmile.gif o kokia parde ten? 4u.gif
Atsakyti