Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2014 01 09, 22:41)
Šita dar ir mosikuojasi viskuo, kas po ranka pakliuvo, atrodo, kad tuoj kamerą sudaužys biggrin.gif Nervuoja mane biggrin.gif

Mikė atrodo kultūringiau.

biggrin.gif Ju tiesiog temperamentai skirtingi. Nikoko is tu emocingu ciociu, panasiai kaip ir Masha, kurios video as jau ne karta dejau. Zvengiau lotuliukas.gif http://www.youtube.c...s...DC&index=40
O Mika santuresne, liaudiskai tariant, savo vietoje, Julia Menshova isvis santurumo isikunijimas. smile.gif


QUOTE(Tynka @ 2014 01 10, 10:08)
o kas yra Mikė, nžn, nes rudaakes aš suprnatu, tik kai jos yra deep autumn,jei ne - nesuprantu, koks tipas. Labai įdomu, ką nuspręsit  smile.gif

Siaip kiek raso tai visi tipai gali turet rudas akis. Tik va tos vadinamos gintarines svarios rudos nebudingos vasaroms. Soft autumn gali tureti siltas rudas akis, bet jos logiskai galvojant turetu buti sviesiai rudos, nes kontrastingumas pas juos nedidelis.

user posted image

nors va cia irgi soft autumn akis is 12blueprints
user posted image
cia sios moters
user posted image
ir paaiskinimas
"The eyes below belong in the very beautiful face in the lower photo. Although her colouring appears darker, she is quite typical of the green and brown eyed Soft Autumn who does not colour her hair. In certain lighting, her eyes look much lighter as the yellow reflections are more visible. If the eyes are light and/or the woman lightens her hair, the overall impression is of a lighter person. Â In both cases, it takes a correct draping to learn that the most important aspect of this colouring is not its darkness level. It is the lower saturation of all the colours. The colours in the eye do have a muted quality. Would her makeup look better if it were darker? Absolutely not. She looks simply perfect."
is cia http://12blueprints....e-album-autumn/


12blueprint ideta tokia vasaros akis, tarp kitko light summer
user posted image

o cia light spring
user posted image
('Eyes that look quite dark from a distance. Up close, they’re gray-green with a golden topaz ring around the pupil. Beautiful photos. The more images like this we see, the more we wonder if the stereotypes really exist at all. In my draping experience, they certainly exist, but in the minority", http://12blueprints....-album-spring/)




warm spring
user posted image

clear spring
user posted image

dark winter
user posted image

ir daugiau ziemu rudaakiu http://12blueprints....e-album-winter/

Mika kazin ar bright spring, rudaakes bright spring pavyzdys yra Britney spears, bet pas ja auksaspalvis idegis ir visa tokia sauleta net ir sviesesnes odos, o Mika ne.
user posted image
Dar viena rudaake baltaode ziema prisiminiau - Anne Hathaway, tik neprisimenu ar ji dark ar true winter. g.gif
http://www.whitegadg...haway-photo.jpg
http://0.tqn.com/d/j...-SAG-Awards.jpg
O blyskios lupos tai kazkur rase kad labai budingas ziemoms bruozas, nes ju oda skirtingai nuo pavasariu ir kai kuriu vasaru, nera raustanti, toli kraujagysles ar kaip ten, uztai ir lupos blausios spalvos.

QUOTE(bytte @ 2014 01 10, 13:06)
šiaip man sunku rusų tuštutes žiūrėt, labai nervina jų kalbėjimo maniera...

O del ko tustutes? smile.gif Del to kad jos domisi, perka kosmetika ir apie ja kalba savo video?

QUOTE(Noa @ 2014 01 10, 21:07)
Dioro šešėliai ten 200 Lt kainuoja, ligoniai, kas už tiek gali pirkti dry.gif Kai Escentual - 32 svarai, o dabar ten dar 20 proc. viskam duoda, tai apie 102 Lt biggrin.gif

pritariu

QUOTE(Noa @ 2014 01 10, 22:58)
Ir tik viena Kristiana jokių nuolaidų nedaro ir nieko neturi ir stovi visa išdidi, kainas išsikėlus...

ir vel pritariu

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 11, 00:35)
as irgi naturali blondine

Hypnotic Poison, ikelkit koki pavyzdi savo plauku kai jums buvo kokia 15 - 16 metu, ar veliau, iki tol kol dar ju nedazet, kol buvo naturalus. Nereikia savo nuotraukos, galit siaip kokios kitos merginos plaukus is interneto kaip pavyzdi. mirksiukas.gif 4u.gif


QUOTE(Lovers @ 2014 01 12, 16:07)
Laba diena,
O as sumasciau,kad vis tik esu Warm Springas,o ne ruduo  biggrin.gif

Ir kas padejo prieiti siu isvadu? biggrin.gif


QUOTE(brita33 @ 2014 01 09, 21:49)
Na, galvoju todėl, kad man atrodo, jog labiausiai tinka rudeniškos spalvos, šiltos, bet prislopintos ir , manau, kad netinka balta, "muša iš veido", bet ir tokie murzini balkšvi tonai nelabai, o kakavinė tinka, rudos įvairios, oranžinė.
Tinka žalvariniai, variniai papuošalai, nors ir sidabriniai visai nieko.
Plaukai tamsoki pasidarė, anksčiau buvo šviesesni, dabar juos su chna tik paspalvinu, o kažkada bandžiau šviesint truputį, tai ryžas pigmentas, o ir antakiai juodi, bet turi vos įžiūrimo ryžumo, yra kelios nedidelės strazdanėlės rusvos ant nosies. Veidas linkęs parausti, o su mėlynais atspalviais šaltais įgauna geltonumo, bent jau man taip atrodo.

Na, kad ne mėlynos, o pilkos akys, nors kažkaip kai kuriose nuotraukose atrodo, kad mėlynos. Jaunystėje tai visada atrodė man jog esu mėlynakė ir kai nuėjau pirkti šešėlių, pardavėja žvilgtelėjo į mane ir sako, akys rudos, pirkit šiuos šešėlius, tiks labai..., net nepamenu, kokios spalvos šešėlius siūlė, bet toks šokas buvo, kai pasakė, jog akys rudos, kai laikiau save vos ne žydraake lietuvaite biggrin.gif, na ir nėra rudos tos akys, gal iš tolo taip ir atrodo, nes tamsokos.

Oi... smile.gif turbut gal kokie pora atveju gyvenime buvo kai pardaveja man kazka parekomenduotu naudingo ir tinkancio. Kalbu apie kosmetika. Neseniai rinkausi tusa Kosmadoj, priejo pardaveja pasisiule padeti, klausiu ka sitas tusas daro, riecia ilgina, tankina ar ka kita, sako "jis bus rieciantis, va matot parasyta "dlia riestnic" " doh.gif lotuliukas.gif
Nekalbu jau apie tai kad visos pudros kurias man isrinkdavo buvo per tamsios arba netinkamo atspalvio.
Taip kad nekreipkit demesio. smile.gif

Kadangi dazot su chna tai jus tokiu budu lyg ir perejot i rudeni, siaip man i vasara butu panasu. Bet is dabartiniu plauku ir is jusu pacios pastebejimu kad tinka zalvariniai papuosalai, o sidabras tik "nieko" tai akivaizdziau kad gal vis tik ruduo. Pavasariui man gal truksta tokio lengvumo, sauletumo gal... Ir pavasariui pagal visas rekomendacijos zalvaris niekaip netiktu, jiems geriau rausvesnio atspalvio auksas.
Sioje nuotraukoje jusu oda ta ryskiai zydra padaro pilka o jeigu butumet pavasaris neturetu taip but g.gif
http://www.part.lt/i...558a14ab707.JPG
Keista tik kad jums tinka ir kakavine ir oranzine, nes kakavine tai yra labiau vasaru spalva, o oranzine rudens ir pavasario, ypac warm potipiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 13 sausio 2014 - 11:42
QUOTE(Hiver @ 2014 01 13, 11:34)
biggrin.gif Ju tiesiog temperamentai skirtingi. Nikoko is tu emocingu ciociu, panasiai kaip ir Masha, kurios video as jau ne karta dejau. Zvengiau lotuliukas.gif http://www.youtube.c...s...DC&index=40
O Mika santuresne, liaudiskai tariant, savo vietoje, Julia Menshova isvis santurumo isikunijimas. smile.gif


Ne, nu Masha kokia fainuolė lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 13, 12:32)

inc, oi koki gera teksta tu cia iskasei thumbup.gif

"Можно сравнить, например, цвет ржавчины и сине-серый" manes rudziu spalva tikrai nepapuostu, o melynai pilka puikiai, ne ruduo as tikrai. drinks_cheers.gif

"Осень быстро обгорает на солнце, загар очень светлый и не держится."
Va sita jau anksciau buvau skaicius kazkur, rudeniukai su idegiu nedraugauja. ax.gif

без красноватого медного оттенка - mat kaip, reiskias kokie silti pavasario plaukai bebutu jie neturi tureti raudono varinio atspalvio?

Ar reikia kam nors vertimo?
Atsakyti
man britos labai patiko nuotrauka is pirmos serijos su violetine geleta suknele. o siaip , kaip daugumai lengvesnes pavasrines spalvos geriau ziurisi. siaip labai plaukai blasko, gal pabandyk uzdengus plaukus pafotkinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 13, 12:52)
Ne, nu Masha kokia fainuolė  lotuliukas.gif  thumbup.gif

Aha biggrin.gif

O nikkoko man istrigo vienas video kur jos emocijos tiesiog lipo per virsu kai ji isigijo meteoritus doh.gif lotuliukas.gif
http://www.youtube.c...h?v=DSUFLxl-vQU
Papildyta:
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 13, 13:34)
siaip labai plaukai blasko, gal pabandyk uzdengus plaukus pafotkinti  g.gif

geras variantas butu drinks_cheers.gif ir tuomet del plauku dazymo spalvos butu lengviau atsispresti. smile.gif

O ta violetine ir man patiko, jeigu apie sita kalbam?
http://www.part.lt/i...d17c694e297.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 13 sausio 2014 - 12:43
QUOTE(Hiver @ 2014 01 13, 13:12)


"Осень быстро обгорает на солнце, загар очень светлый и не держится."
Va sita jau anksciau buvau skaicius kazkur, rudeniukai su idegiu nedraugauja. ax.gif


taip rudeniai vieninteliai, kurie blogai idega. bet kad greit apdegtu sauleje g.gif mano oda tiesiog nereguoja i saule , nesusidaro idegis, pravaikstau balta visa vasara. bet kad greit apdegciau, tai tikrai ne. reikia ilgai intensyvioje sauleje buti, kad oda pradetu mausti g.gif
Atsakyti
Tai ten kur veidas išblyškęs atrodo buvo mašinoj fotografuota, kažkaip nenatūraliai gal gavosi. Tai užtad, aš visai pasimetusi, kartais atrodo, kad viskas man tinka, o kartais, kad niekas netinka biggrin.gif,tik balta spalva tai jau pas mane neegzistuoja, nieko balto neturiu, nes įsitikinusi, kad ne man ji smile.gif, kelis metus turiu tokią chaki striukę, gal labiau į žalsvumą, tai vis atrodydavo tobulai tinka, bet dabar per niūri "pasidarė", nebent su ryškesniu šalikėliu.
Čia foto, bet iš tolo ji, nelabai gal matysis.

user posted image

O čia prieš 6 metus, kai buvau plaukus nusiryžinus labai.

user posted image

Šeip įdegu greitai, vos tik saulė pavasarį išlenda, tuoj kakta rusvai gelsva kažkokia pasidaro biggrin.gif O dėl rūbų spalvų, tai aplinkiniai sako, kad tinka visokios rudos ir oranžinės, o kad jei plaukus išsibalinčiau, veidas melsvas atrodytų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2014 01 13, 13:43)
O čia prieš 6 metus, kai buvau plaukus nusiryžinus labai.

http://www.part.lt/i...9321d0e6375.JPG

Šeip įdegu greitai, vos tik saulė pavasarį išlenda, tuoj kakta rusvai gelsva kažkokia pasidaro biggrin.gif O dėl rūbų spalvų, tai aplinkiniai sako, kad tinka visokios rudos ir oranžinės, o kad jei plaukus išsibalinčiau, veidas melsvas atrodytų smile.gif

Bet va tas koralinis svarkelis mano akim irgi jums nesiziuri, jus liekat tarsi antram plane o jis eina i pirma plana. Nu man jums kazkaip norisi sudetingesniu spalvu, nebutinai blankiu... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 13, 13:41)
taip rudeniai vieninteliai, kurie blogai idega. bet kad greit apdegtu sauleje  g.gif 
mano oda tiesiog nereguoja i saule , nesusidaro idegis, pravaikstau balta visa vasara. bet kad greit apdegciau, tai tikrai ne. reikia ilgai intensyvioje sauleje buti, kad oda pradetu mausti

Cia gal apie tuos true, kur raudonplaukiai? biggrin.gif g.gif

Turiu pasakyt kad as irgi is tu prastai ideganciu. Nors irgi retai nudegu skaudziai, (isskyrus papludimius prie juros kai be kremo deginuosi), bet va tokia pobalte vaikstau per vasara. Buna paskui nuolatines priekabes is vyresniu tetu, dedziu: "Tai ko tokia nenudegus?" lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 13 sausio 2014 - 13:19
QUOTE(Hiver @ 2014 01 13, 13:34)
Ir kas padejo prieiti siu isvadu? biggrin.gif

priejau ,tokiu isvadu ,del akiu spalvos..pas mane jos sviesiai melynos i pilkuma..Tokiom akim nebuna rudenio tipo,taip pat ir strazdanos ne rudeniskos t.y. nera labai ryskios :)esu baltaskure ,raudonai deganti sauleje..neparuduoju be papildomu priemoniu biggrin.gif

blogiausia tai,kad mano spintoj nera nei vieni tinkamo man rubo..visa gyvenima rengiausi saltom spalvom ..kosmaras..reik viska mest lauk biggrin.gif bet ,kokia geda..siaubas smile.gif))
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lovers: 13 sausio 2014 - 13:46
dėl įdegio - aš žiauriai žiauriai neįdegu. Ankstyvoje jaunystėje dar bandydavau kažkaip įdegti,kas baigdavosi pūslėmis ir kefyru ir vasarą nešiodavau kelnes, nes kojos būdavo melsvai baltos, dabar nesikankinu, nesideginu, saugausi nuo saulės, dėl kojų nebekompleksuoju, tai vasaros gale būnu jau nebe melsvai balta, o kažkokios spalvos. O šiaip greit nudegu, nusilupu ir vėl balta. Jei aš pora valandų pleže pagulėčiau, man būt šakės.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 13, 12:34)
Oi... smile.gif turbut gal kokie pora atveju gyvenime buvo kai pardaveja man kazka parekomenduotu naudingo ir tinkancio. Kalbu apie kosmetika. Neseniai rinkausi tusa Kosmadoj, priejo pardaveja pasisiule padeti, klausiu ka sitas tusas daro, riecia ilgina, tankina ar ka kita, sako "jis bus rieciantis, va matot parasyta "dlia riestnic" " doh.gif  lotuliukas.gif

Oi lotuliukas.gif Nepyk, nusinešiu ir į kitą temą, baisiai juokinga lotuliukas.gif

O apie rudas akis vis tiek ni-fi- gal nesuprantu. Jos gi turi būti šiltos ir šaltos. Kuo ruda light summer skiiasi nuo rudo light spring - niekaip man neaišku. Aplamai rudaakė vasara??? blink.gif Man kažkaip nesuvokiama schmoll.gif

QUOTE(Hiver @ 2014 01 13, 13:41)
O nikkoko man istrigo vienas video kur jos emocijos tiesiog lipo per virsu kai ji isigijo meteoritus doh.gif  lotuliukas.gif
http://www.youtube.c...h?v=DSUFLxl-vQU

Kol ji viena, tol nieko, bet kai dabar pažiūrėjau po tos kitos blogerės, tai man kilo mintis. Gal šita nikoko smarkiai geria? unsure.gif Ji man kažkokia alkoholiškavota unsure.gif Prie jos vaizdo man geriau atrodytų, jei ji pasakotų kažką tipo apie anoniminius alkoholikus...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 13 sausio 2014 - 13:56