Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Erszebeth siūlymu nuėjau į Stradivarijų, bet tokio šaliko kaip ji siūlė pamatuoti, neradau.Tai liko neatsakytas klausimas, kuri mudvi iškėlėm pačios sau:Tai gal visgi aš galėčiau būti true autumn? g.gif
Pabandžiau padaryti foto (tikiuosi ax.gif ) su rudeninėm ir pavasarinėm spalvom palyginimui. ax.gif Jei nebus labai sunku, gal galite užmesti akį ir pasidalyti savo komentarais. ax.gif
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2014 01 11, 12:24)
Erszebeth siūlymu nuėjau į Stradivarijų, bet tokio šaliko kaip ji siūlė pamatuoti, neradau.Tai liko neatsakytas klausimas, kuri mudvi iškėlėm pačios sau:Tai gal visgi aš galėčiau būti true autumn? g.gif
Pabandžiau padaryti foto (tikiuosi  ax.gif ) su rudeninėm ir pavasarinėm spalvom palyginimui. ax.gif Jei nebus labai sunku, gal galite užmesti akį ir pasidalyti savo komentarais. ax.gif
My Webpage

as uz rudenio spalvas balsuoju, na bet as mazai ismanau dar biggrin.gif
Atsakyti
Warm spring
user posted image

Warm autumn
user posted image

Papildyta:
...ir matuojamės labiausiai besiskiriančias spalvas
mano akiai tai būtų obuolio žalia (salotinė) ir trečioj nuo apačios eilutėj paskutinė žalia
Atsakyti
Tilda Swinton man net labai panaši į warm spring, panašesnė ir už mane biggrin.gif

Aina1979, šitos spalvos tiesiog tobulai thumbup.gif Bet tai ko gero ir TS, ir TA tinkančios spalvos.

Žalia (3 nuotrauka), mano akim, netinka. Ir ta su mėlynam fone marginimais. Rožiniai baltai dryžuota irgi ne, bet ir man ji būtų ne. Priešpaskutinėj foto, kur rožės ant šviesaus fono - turiu pasakyti, kad visai tinka bendra svaizdas. Nors fono spalva absoliučiai netinkama nei WS, nei WA, su veidu itin dailiai ir stipriai susigroja tos rožės. O rožių spalva, deja deja, kad ir kokia ji man graži, yra ne mano. Ji rudens.
Papildyta:
QUOTE(bytte @ 2014 01 11, 14:08)
Warm spring



Eik sau, kokias čia baisybes man kiši? doh.gif

Dar pagalvojau, warm pavasarį ir rudenį galėtų padėti atskirti ta iš bytte įdėtos rudens paletės paskutinė violetinė spalva. Labai tamsi, labai "dusli", link baklažano kažkokia. Turiu tokią suknelę, bet nepuošia manęs schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 11 sausio 2014 - 20:55
Tos rožės ir man patinka labai wub.gif O tos dryžuotos spalvos kur Erszebeth sakė, kad tobulai, tai įtarčiau rudeninės? g.gif Papildžiau žaliomis, byttes rekomenduotomis spalvomis.Salotine ir tamsiai žalia. g.gif Kaip dabar atrodo jums?Aš tai pasimetus.Lygtai tamsesnė gražiau g.gif ,bet salotinė patinka labiau ax.gif ir lygu baisiai neatrodo?
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aina1979: 12 sausio 2014 - 10:10
Aina1979, mano manymu, lik pas pavasarius mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 12, 11:11)
Aina1979, mano manymu, lik pas pavasarius  mirksiukas.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Man irgi atrodo, kad pavasaris aina smile.gif
Atsakyti
Aina, tinka tau ir rudeninės spalvos kai kurios, bet tu tokia skaidri, kam tau į ūkanotus rudeninius lįsti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 12 sausio 2014 - 12:08
Ačiū visoms už nuomones.Tai teks pasilikt pas Erszebeth warm springuose.Į rudenius nieks nepriima. smile.gif
Atsakyti
aina1979 as taip pat pavasari matau tavyje 4u.gif , per sunkios tau rudenines spalvos.
Atsakyti
О аš turiu pagaliau kelias naujas foto. Įr kas gi galėtų sugalvot, kad aš kažkoks ruduo. Vaikštau visa nuo galvos iki kojų mėlyna lotuliukas.gif

user posted image

o žandai, jaučiu, nuo vėjo dar gerai nugairinti, nes lyg ir nesidažiau taip stipriai lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti