Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Kur tu , Noa, čia kokius grindinius matuojies? lotuliukas.gif

Radau kažkokią šiltą blogerę. sakau, įmesiu gal kuri sau ras padružkę pakopijavimui smile.gif Mackarrie Tik nesugalvojau kas ji tiksliai. Gal vis gi labiau pavasaris? g.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 11, 00:13)
Kur tu , Noa, čia kokius grindinius matuojies?  lotuliukas.gif

Radau kažkokią šiltą blogerę. sakau, įmesiu gal kuri sau ras padružkę pakopijavimui  smile.gif Mackarrie Tik nesugalvojau kas ji tiksliai. Gal vis gi labiau pavasaris? g.gif


warm spring? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2014 01 10, 08:20)
inc, o tavo kokia oda? I gelsvuma? Kokia krempudra naudoji, kokio atspalvio?


anksčiau kai galvojau, kad esu baltaodė, tai imdavau vos ne šviesiausią kokią rasdavau ir į rausvumą lotuliukas.gif o dabar kai jau žinau, tai imu beige ir tikrai kur kas geriau biggrin.gif bet ir net ne šviesiausią, o vidutinį.


Dar viena blogerė. Ši lyg bright spring
Papildyta:
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 10, 22:16)
warm spring? 4u.gif


ir man panašiausia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 10, 23:40)
ir man panašiausia  mirksiukas.gif

Gal kažkokia... Kur nusiryžinus... O nusiblondinus gali būt ir laitas... Išvis nesuprantu, kokios pas ją akys, gal vis tik šiltos įsigilnus...
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 10, 22:59)
Gal kažkokia... Kur nusiryžinus... O nusiblondinus gali būt ir laitas... Išvis nesuprantu, kokios pas ją akys, gal vis tik šiltos įsigilnus...



Tos blogerės bais jau chameleoniškos lotuliukas.gif

O kas ta ciuocienė kažin? ar ne koks soft autumn, a? arba tada kokią vasarą įtarčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 11, 00:05)
Tos blogerės bais jau chameleoniškos  lotuliukas.gif

O kas ta ciuocienė kažin? ar ne koks soft autumn, a? arba tada kokią vasarą įtarčiau  g.gif

O dark autumn negerai?

Ai nu, jos dar ir foto patvarko... biggrin.gif
Atsakyti
suradau lietuvaite savo spalvine dvynuke smile.gif biggrin.gif
user posted image
user posted image

tik akytes biski kito atspalvio bet toj pacioj spalvu grupej 4u.gif ka manot? Nesuklydau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 11, 00:16)
tik akytes biski kito atspalvio bet toj pacioj spalvu grupej 4u.gif  ka manot? Nesuklydau? g.gif

Nu ne. Ji šviesenė daug. Man atrodo, ji jei ir kažkiek šviesinta, tai vis viena natūrali blondinė. Ir mažiau kontrastinga dėl to. Ir šaltesnė kažkiek... Aš kažkaip nepagalvočiau. Kita vertus, tavo visos foto tokios kažkokios, užtai tau pačiai geriau matyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 11, 01:22)
Nu ne. Ji šviesenė daug. Man atrodo, ji jei ir kažkiek šviesinta, tai vis viena natūrali blondinė. Ir mažiau kontrastinga dėl to. Ir šaltesnė kažkiek... Aš kažkaip nepagalvočiau. Kita vertus, tavo visos foto tokios kažkokios, užtai tau pačiai geriau matyt biggrin.gif



as irgi naturali blondine 4u.gif plaukai pas ja silto atspalvio (manau kad dazyti). Interviu minejo kad jos antakiai tamsiai pilki is prigimties g.gif oda pas mane realybej sviesi lb bet ne porcialianine. Foto oda atrodo tamsesne nei yra istiesu doh.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Nu žinok man tai ne, ji šviesesnė ir jos akys šiltesnės. Bet gal mergos kitaip pasakys, vieno žmogaus nuomonė - tai žinai. Monitoriai gi nevienodai rodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 10, 23:09)
O dark autumn negerai?

akys jos gan šviesokos palyginus, tai vargu g.gif

QUOTE(Noa @ 2014 01 11, 00:05)
Nu žinok man tai ne, ji šviesesnė ir jos akys šiltesnės. Bet gal mergos kitaip pasakys, vieno žmogaus nuomonė - tai žinai. Monitoriai gi nevienodai rodo biggrin.gif


aga, ir man atrodo, kad ta mergina gerokai šviesesnė drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 01 10, 12:41)
O kas ši? Vienur rašo - spring, kitur - soft autumn

https://static.squar...-the-hobbit.jpg

ruduo tikrai, bet nepamenu ar soft ar true

QUOTE(rytojryta @ 2014 01 10, 13:15)
mika su keira panasios, tik kad keira SA niekur nemaciau pamineta. ir nepanasi i SA , juk ryski, nenusoftinta


Keira prie DA priskiria arba prie tų pasoftintų DA

QUOTE(bytte @ 2014 01 10, 13:24)
aš radau paminėta, kad Keira šiltai neutralaus tipo, ir kad netinka tamsūs plaukai, todėl negali būt deep'as, nors akys ir link tamsių. Ir foto...apie žiemas net nekalba... o pavasariui jin "per sunki"


Vat ir man taip. Net žingsnis į tamsumą ir man jau nelabai betinka smile.gif

QUOTE(rytojryta @ 2014 01 10, 14:55)
tilda meta i warm autumn
My Webpage


Nieko nesiaiškinant ir tik užmetus akį į fotkes, tai atrodo, kad jai ryžumas artimas. Įtariu, ji realiai tik čiut ryža yra ir tokia pavasaris link rudens traukianti

Atsakyti