Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

pagooglinau kaip atrodo albinosai, man nepanašu, kad Swinton albinosė, nors ją dažnai nubalina su makiažu iki maximumo, bet ne. Šviesi, bet normalios pigmentacijos mano akim g.gif
ir truputį matosi tamsesnių šaknų ataugant, albinoso būtų visai balti plaukai
user posted image
Papildyta:
o tai albinosai lieka išvis be spalvinio tipo g.gif nabagyčiai
Atsakyti
tilda meta i warm autumn
My Webpage
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 10, 14:55)
tilda meta i warm autumn
My Webpage

iš tos įdėtos foto, gal... kai plaukai dažyti, pati foto nušiltėjus...
nebent jinai iš tikro ryža g.gif bet man taip neatrodo
žodžiu čia atvejis g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
user posted image
vaikystės foto (šviesumo tai tikrai... pigmentacija minimali, tik nežinau kaip albinosų akys... nebūna tik mėlynos šviesiai?)
user posted image
be makiažo (nu antakiai ne ryi kaip to... kur diedas ryžas ir be antakių)
user posted image
o šitose spalvose jin man į žmogų panaši... nu ta prasme ne albinosė biggrin.gif
user posted image

Man jin kažkaip į vasarą neša g.gif
Atsakyti
albinosu matyt į vasaras visgi reiktų dėt g.gif
pvz
ar į cool žiemas?
user posted image
Atsakyti
geras klausimas
ten kur pvz nuotrauka tai pafotožopinta manau

jų lūpos labai raudonos baltumo fone atrodo ir tokių į ryžesnę pusę matau g.gif
na ta prasme ne visi snieguolės jie
http://media-cache-a...331997b2012.jpg
http://media-cache-e...d3551e0af54.jpg
čia akys lyg žalsvos
http://25.media.tumb...mo9_r1_1280.jpg


Papildyta:
iš pirmo sakiau nepanaši, bet pasidariau juodai baltą foto jos - žiūriu, kad šviesumu jeigu dar išsišviesinčiau plaukus tai gan panaši į Tildą Swinton būčiau, tik mano antakiai vos tamsėlesni - ot pasiekimas biggrin.gif

šiaip jeigu juodai balta foto Lsummer nuo Lspring jaučiu neatskirt?
Papildyta:
bet ką jinai daro - juodas rūbas, dar ir kontraste su baltu
tai jinai tik opa žalias linzes ir vis tiek akys niekur neprapuola bendram vaizde ir be akių makiažo bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Trynėmės šiandien su drauge visą dieną neįdomiais reikalais Panevėžyje, tai pabaigai nuėjom į Sarmą taip tyčia jai naujo lūpdažio. Žiūrinėjausi ir aš ir labai jau siūlėsi man padėt pardavėja. Tai sakau, kad jau norit padėt paieškokit man panašaus į tą mano Gabrielle Salvette 05 ( buvau juo pasidažius). Na ir pradėjo man nešt. Pradžioj vis man nešė visokius perlamutrinius, tai eina sau kaip jie man nesižiūri. Dar priedo vis atnešdavo man per šviesius. Jaučius greičiau kaip Noa'i . Aš jai pasakydavau, kad netiks, bet nesipriešinau ir vis pasidažydavau, tai ir pati sakė, kad negerai biggrin.gif Paskui sakiau ieškot kuo sunkesnės spalvos ir kol galiausiai atnešė man Shiseido 304 ir 142, tai tas 142 jei būtų bent pusę tiek kainavęs , tai būčiau pirkus nemirksėdama, nes eina sau kaip jis man patiko wub.gif Spalva tai atrodo kaip man sukurta kasdienai biggrin.gif Na o tas 403 kiek ryškesnis, bet jau geriau vakarui.
Eilinį kartą įsitikinau, kad man geriausiai tinka kažkokie maišyti koraliniai su raudonumu, bet sunkoki.

Noa
, nebandei ant savęs šitų?

Shiseido RD142 Sublime
user posted image
user posted image
1-is 142,o paskutinis 304
user posted image

Shiseido RD 304 Sweet Pea
user posted image
user posted image[/quote]
Atsakyti
QUOTE(Dilukai @ 2014 01 10, 14:39)
o kaip galvojate kas yra Tilda Swinton?

Aš žinok pirmiausia pagalvojau apie warm spring biggrin.gif Kad ruduo galėtų būti, man nedašuto biggrin.gif Nemačiau rudens blondės, ir dar tokios biggrin.gif Laitspringui trūksta kontrasto... Ir kas, kad antakių nėr, yr/nėr, čia tipo nelemia, antakiai - dielo naživnoe, turi špakliaus - bus ir antakiai... Bet ji matomai nenori... Ji gi gviazda, gali turėt tų antakių - kasdien kitus biggrin.gif Bet ne visos gali būti Martinėlės lotuliukas.gif

Nors va toj foto, kur patamsinta, tai man ji gražiausia. Kur su antakiais nors kažkokiais.

QUOTE(pumpica @ 2014 01 10, 14:51)
Tos paskutines i springus nepriimu, per salta man ji  schmoll.gif  biggrin.gif

Tai kad šilta, net biskutuką ryžtelėjus kažkokia... Aš iškart maniau ją pas Erszebeth permest. Maniau sau, jos sutartų. Va kokios Martinėlės tai nieks neimtų, o šita - įdomi tokia, nu.

QUOTE(Dilukai @ 2014 01 10, 19:46)
šiaip jeigu juodai balta foto Lsummer nuo Lspring jaučiu neatskirt?



bet ką jinai daro - juodas rūbas, dar ir kontraste su baltu
tai jinai tik opa žalias linzes ir vis tiek akys niekur neprapuola bendram vaizde ir be akių makiažo bigsmile.gif


Niekaip schmoll.gif Niekaip neatskirt, abu patys bekontrasčiausi, tik vienas šiltas, kitas šaltas...
Bet tik va kontrastas skaitosi akių ir odos. Ne antakių...


QUOTE(inc @ 2014 01 10, 20:08)
Paskui sakiau ieškot kuo sunkesnės spalvos ir kol galiausiai atnešė man Shiseido 304 ir 142, tai tas 142 jei būtų bent pusę tiek kainavęs , tai būčiau pirkus nemirksėdama, nes eina sau kaip jis man patiko  wub.gif Spalva tai atrodo kaip man sukurta kasdienai  biggrin.gif Na o tas 403 kiek ryškesnis, bet jau geriau vakarui.
Eilinį kartą įsitikinau, kad man geriausiai tinka kažkokie maišyti koraliniai su raudonumu, bet sunkoki.

Noa
, nebandei ant savęs šitų?


Nea, bet labai mielai išmėginčiau. Kokia jau ten jų tai kaina? Gal yra kur pigiau biggrin.gif Tose Kristutėse jie užsideda be jokios sąžinės. Mano, kad žmonės nei interneto turi, jei jau pas juos neperka, tai niekur kitur ir negaus. Špygą beee.gif Dioro šešėliai ten 200 Lt kainuoja, ligoniai, kas už tiek gali pirkti dry.gif Kai Escentual - 32 svarai, o dabar ten dar 20 proc. viskam duoda, tai apie 102 Lt biggrin.gif Nu dar siuntimas 20 Lt, bet jį galima dalintis.
Pasisakiau ne į temą biggrin.gif

Atsakyti
Noa, Sarmoj 100lt
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 10, 21:47)
Noa, Sarmoj 100lt

O feelunique - 22 eurai ir nemokamas siuntimas... 75 Lt. Nu irgi ne pusė, bet vis viena...
http://www.feeluniqu...uge-Lipstick-4g
Papildyta:
O aš šiandien priešingai dariau... Matavausi grindų skudurus lotuliukas.gif Bože bože lotuliukas.gif Skuduro spalvos - tai ant manęs ir atrodo kaip skuduras, ir aš pati kaip valytoja, kiek ten ta kaina bebūtų doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 10 sausio 2014 - 21:23
pasigirsiu, praeitais metais duty free uz 12 doleriu sumedziojau yves saint laurent lupdazi 4u.gif
user posted image
tokia spalvyte:)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 10 sausio 2014 - 21:52
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 10, 22:45)
pasigirsiu, praeitais metais duty free uz 12 doleriu sumedziojau yves saint laurent lupdazi 4u.gif

Ir tik viena Kristiana jokių nuolaidų nedaro ir nieko neturi ir stovi visa išdidi, kainas išsikėlus... Blin, įkišau šiandien galvą pažėt, kas gero. Guerlainas meteoritus keičia, maniau, gal senus išparduoda? Jo! Sulauksi! lotuliukas.gif Sako, neturim nei naujų, nei senų, jokių lotuliukas.gif Nuolaidų nėra, kada kas bus, niekas nieko nežino, lūpdažiai? A, žino, tokie yra. Spalvos? Spalvų neturi lotuliukas.gif
Atsakyti