Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Noa, žinai, jau kelintą filmuką bandau įžvelgti kas galėtų būt ta tavo mikka. Nu bet tikrai kažkas keisto. Veido oda lyg šalta. Šešėlių visokių ji naudoja, bet ružus dažniausia gan šiltokus renkasi. Žodžiu, nesuprantu visai biggrin.gif
Atsakyti
Ziuriu as i tas soft autumn, nu ir visu akys praktiskai tokios, kaip ir mano - zalios,nsiltos, tokiosnlyg chaki, lyg samanines. Gal as ruduo gis tik g.gif nors pavyzdziui skaistalai, tai man kokie persikiniai manau netiktu. Va tamsesni, rausvesni tinka tikrai. Ir oda gelsvumo lyg neturi, labiau rausva ar kokia ten ivory. Bet tai kaip ten, jei is triju pozymio vienas tik siltas, o kiti salti, tai vis tiek skaitosi saltas tipas. Na tai gal dark winter mano atveju vis tik tinka.
*****, reikia normalaus oro ir bandyt dar su spwlvom prasitestuot.
Atsakyti
Linaguste, jei tu soft autumn, tai tau nelabai tiktų plaukų tamsinimas, galvoju g.gif Aš tarkim labai jautriai reaguoju į net nežymų tamsinimą. O ir ryžinimas tuoj iškreipia vaizdą
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 09, 22:19)
Noa, žinai, jau kelintą filmuką bandau įžvelgti kas galėtų būt ta tavo mikka. Nu bet tikrai kažkas keisto. Veido oda  lyg šalta. Šešėlių visokių ji naudoja, bet ružus dažniausia gan šiltokus renkasi. Žodžiu, nesuprantu visai  biggrin.gif

Nu va sakau, aš irgi niekaip nesuprantu jau pusė metų biggrin.gif Ta Mikė yra mįslė biggrin.gif Peš šiltai blogai. Per šaltai blogai.
Tfū ***. Man išeina braitas biggrin.gif Nu laitas tai ji su savo kaštonais veizolais būti negali? Negali. Dulkėta ji irgi nėra, kad ją į rudenius permest... O gal yra? Prisikrempudrina ir nesimato??? doh.gif lotuliukas.gif

O apskritai tai ar tu žinai ką. Jai gal dar ir tas tipas kaitaliojasi, kai ji persidažo???

Mergos, štai galvosūkis:

Mikė blondinė

Mikė ryžavota blondinė

Mikė brunetė
Mikė kažkokia vidutinė

Kas yra Mikė? biggrin.gif

Ne nu, aš aršiau bright spring nesugalvoju, paryžėjimo momente pereinantis į warm... O gal bright winter, špakliaus pagalba pavasarėjanti??? A????
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2014 01 09, 20:23)

Nea, nepatinka man ta boba, man ji negraži. Dantys gal ir sudėti, bet nosis kaip bulvė. Mikė gražesnė. O Krygina ir išvis lobis, ji dar ir faina biggrin.gif
Šita dar ir mosikuojasi viskuo, kas po ranka pakliuvo, atrodo, kad tuoj kamerą sudaužys biggrin.gif Nervuoja mane biggrin.gif
Ji prastai tinka kosmetiką reklamuoti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 sausio 2014 - 21:45
Po paskutinio filmuko šito pradėjau gan stipriai abejot jos šiltumu, nes nu labai jau ji balta. Mintis apie bright winter irgi vis neapleisdavo, bet dar labiau pliusiuką link to uždėjau.
Sugalvojau, kad tikriausiai jai nepatinka jos baltumas ir visaip kaip bando patapt ne balta, o nubronzinta. Na o kad patapt saulėta, tai ir plaukus ir antakius gauna šviesint ir sočiai bronzinės pudros teptis
Beje, vis bandžiau įžiūrėt kokius krempudros numerius tepasi, bet vis numeriais , o ne spalvų pavadinimais sako, tai nežinia. Gal tu kada susekei kokius tepa? Beige ar ivory?
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 01 09, 21:41)
Nea, nepatinka man ta boba, man ji negraži. Dantys gal ir sudėti, bet nosis kaip bulvė. Mikė gražesnė. O Krygina ir išvis lobis, ji dar ir faina biggrin.gif
Ji prastai tinka kosmetiką reklamuoti biggrin.gif


Nu, žinok, ir mane per kelis filmukus bežiūrint privertė pagalvot, kad kobrinė, o ir vis be nuotaikos tipo. Kažkaip labai jau užsigrūzinus ciuocė. Na bet ką dabar daryt, kad tokia idealiai tinkama man spalviškai. Sukandus dantis žiūrėsiu, bet gal pavyks atsekt man patinkamų lūpdažių ir šešėlių spalvas - nereiks tiek klaidžiot thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 09, 22:48)
Po paskutinio filmuko šito pradėjau gan stipriai abejot jos šiltumu, nes nu labai jau ji balta. Mintis apie bright winter irgi vis neapleisdavo, bet dar labiau pliusiuką link to uždėjau.
Sugalvojau, kad tikriausiai jai nepatinka jos baltumas ir visaip kaip bando patapt ne balta, o nubronzinta. Na o kad patapt saulėta, tai ir plaukus ir antakius gauna šviesint ir sočiai bronzinės pudros teptis
Beje, vis bandžiau įžiūrėt kokius krempudros numerius tepasi, bet vis numeriais , o ne spalvų pavadinimais sako, tai nežinia. Gal tu kada susekei kokius tepa? Beige ar ivory?
Papildyta:
Nu, žinok, ir mane per kelis filmukus bežiūrint privertė pagalvot, kad kobrinė, o ir vis be nuotaikos tipo. Kažkaip labai jau užsigrūzinus ciuocė. Na bet ką dabar daryt, kad tokia idealiai tinkama man spalviškai. Sukandus dantis žiūrėsiu, bet gal pavyks atsekt man patinkamų lūpdažių ir šešėlių spalvas - nereiks tiek klaidžiot  thumbup.gif


Man atrodo, kad va tas violetinis ellis Faas šešėlis, kur ji kibirą seilių prileido, žaliaakėms tikrai idealiai turėtų tikti. E116, man regis.

Nors pati boba mane nervuoja.

Mikė atrodo kultūringiau. Ji aiškiai iš prigimties brunetė... O krempudros nu tai - net fawn mastau.gif Tom Ford Traceless Foundation 03 fawn, Estee lauder spalva Ecru, Chane CC beige (bet jie tik du yra, kitas ružavesnis, o šitas geltonesnis).
Nesuprantu *****.
Nu arba pavasaris, arba žiema. Be špakliaus tikrai ji labai jau balta. Be to, ir kaklą špakliuoja...
Atsakyti
Kitą kartą bandysiu daugiau foto įkelt ir kad iš arčiau matytųsi, bet va ir pati pastaruoju metu visai nebesuprantu, kažkaip pradėjau tamsėti ir kartais atrodo, kad esu vasara, kartais, kad žiema. Dėkui už komentarus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 09, 21:37)
Linaguste, jei tu soft  autumn, tai tau nelabai tiktų plaukų tamsinimas, galvoju  g.gif Aš tarkim labai jautriai reaguoju į net nežymų tamsinimą. O ir ryžinimas tuoj iškreipia vaizdą

Kad as SA tai nemanau, nesu tokia blyski... Tiesiog paziurejau, kad tu rudeniu akys beveik tip top, kaip mano. Nes va pas ziemas tokiu akiu nelabai sutikau unsure.gif Tai ir vel abejone iskilo - o gal as Dark Autumn, o ne winter. Na bet cia jau reikia su spalvom vel testuotis.
inc, o tavo kokia oda? I gelsvuma? Kokia krempudra naudoji, kokio atspalvio?
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 09, 18:15)

Kylie Minogue, kazin koks jos tipas
user posted image



va tokia samaninė man tinka

o kas yra Mikė, nžn, nes rudaakes aš suprnatu, tik kai jos yra deep autumn,jei ne - nesuprantu, koks tipas. Labai įdomu, ką nuspręsit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 01 10, 10:08)
va tokia samaninė man tinka

o kas yra Mikė, nžn, nes rudaakes aš suprnatu, tik kai jos yra deep autumn,jei ne - nesuprantu, koks tipas. Labai įdomu, ką nuspręsit  smile.gif

Nu dar žiemos visokios gali būt. Aš aplamai visas rudaakes padalinčiau per žiemas, šiltas sumesčiau į deep autumn, ir būtų aišku biggrin.gif Bet jos ne, jos ten kažkaip kitaip lotuliukas.gif

Įtariu, kokios kinietės savo forumuose burnoja - fig ten mėlynakės žaliaakės chrienaakės, dalinasi lai visos į laitus, kas šiltas - į spring, kas šaltas - į summer, ir nesuka galvos lotuliukas.gif
Atsakyti
Kokia grazi man ta Krygina bigsmile.gif na studijuosiu dabar, nes ziuriu mano akiu ir veido forma kazkiek panasi i jos, o jei dar tipas toks pat, tai cia lobis man biggrin.gif
Atsakyti
man mike salta pasirode. graziausiai atrodo juodais plaukais, snieguole tokia. o su ryzais, tai kaip cigone dazyta + dar veidas murzinas atrodo.
Vasaros ir sviesus pavasariai ir rudeniai tikrai ne, Deep autumn ne, nes su juodom spalvom neatrodo isblukus (tokios akys tikrai isves juoda), Bright spring kazin g.gif salta jos oda, porcelianine (i ranka galima paziureti, jei veidas nuspakliuotas). Pagal mane ji ziema ziemiausia.
Papildyta:
dar tiesa, vis noriu paklausti, gal netyciukais matet kokia besidazancia blogere SA tipo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 10 sausio 2014 - 10:24