Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

as atsiverciau ta nuoroda pasmalsauti kokia SA palete ir ka as raudau:

user posted image
cia kazkokiu grybu pripjauta doh.gif is kur SA paletej tokia neonnine zalia doh.gif (2 is kaires stulpelis, 3 nuo apacios eilute)
oi, dar ziuriu ir juoda spalva ideta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 09 sausio 2014 - 18:59
QUOTE(Hiver @ 2014 01 09, 19:32)
user posted image

Labai geras daiktas toms kurios mėgsta aiškias linijas.Aš darydavau taip: iki antakio vidurio su pieštuku, o tada iki galo su flomasteriu.Labai dailiai užsifiksuoja pabaiga. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 09, 16:12)
Gal bijo?
Nu tai matai, gal pas ją lūpų pigmentas šviesesnis, blyškios lūpos pas žmogų. Čia gi nuo tipo nepriklauso, lūpų spalvos niekas neįskaičiuoja, tik akių ir odos???

Ir dar - gal jinai savo lūpomis nepatenkinta, tai jas maskuoja ir šviesina. O man tai tos mano lūpos pusė velnio, tik gal pati burna galėtų didesnė būti... Užtai tuos vidutinius naudoju ir vargo nematau, tiek baisios nėr, kad šviesinčiau, bet raudonai dar nepasiryžtu biggrin.gif

Paro man, kur ta nikoko su Ellis Faas biggrin.gif
Aš turiu 103. Būčiau ėmus 101, bet nebuvo. Tiesa, 101 įdėjo mėginuką. Reikia nusifotografuot, bet tai jolki matalki, kaip nėr dienos šviesos doh.gif Man ryškoka, bet ne taip baisiai ryškoka, kad jau veu netinka netinka, tiesiog gal man pačiai neįprasta biggrin.gif


Nesakyk, lūpos irgi blyškesnės pas šviesesnius tipus smile.gif

Mhm, geros geros tavo lūpos wink.gif

čia 101 ir kiti jos Ellis Faas
Atsakyti
Keliu savo nuotrauką, manau, kad esu tamsus ruduo, ar klystu 4u.gif

user posted image]part.lt[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 09 sausio 2014 - 19:35
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 09, 19:55)
čia kazkokiu grybu pripjauta  doh.gif  is kur SA paletej tokia neonnine zalia  doh.gif  (2 is kaires stulpelis, 3 nuo apacios eilute)
oi, dar ziuriu ir juoda spalva ideta  doh.gif

Aha, tikrai kad. Nei čia ruduo, nei čia vasara, greičiau pavasaris kažkokstai biggrin.gif

QUOTE(inc @ 2014 01 09, 20:23)
Nesakyk, lūpos irgi blyškesnės pas šviesesnius tipus  smile.gif

Tai kad gal visai nebūtinai mastau.gif Niekur nesu mačius tokios tendencijos, pas ką kokios lūpos tamsesnės ar šviesesnės mastau.gif Čia gal kaip koks dantų baltumas - nuo tipo nepriklauso mastau.gif

QUOTE(brita33 @ 2014 01 09, 20:27)
Keliu savo nuotrauką, manau, kad esu tamsus ruduo, ar klystu  4u.gif

part.lt

nesimato g.gif
Atsakyti
user posted image]part.lt[/URL]

Nelabai moku įkelt nuotraukas, nekeliu niekada, tai nesklandumai visokie g.gif


user posted image]part.lt[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 09 sausio 2014 - 19:45
Brita, labai sunku ką sakyt kai tokia mažutė foto mirksiukas.gif Na bet variantas, kad gal deep autumn visai galimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Hiver, tu auksas, labai ačiū už antakių priemonių aprašą 4u.gif

Fotosesijos nedariau sad.gif Nlb turiu sąlygų - na fotikas mano toks ot, bet vat fono neutralaus ir kad apšvietimas geras būtų, tai nėra, bet gal reiks pabandyti, va kaip tik turėsiu laiko kt savaitę
Atsakyti
smile.gif bandau dar kartą.

user posted image]part.lt[/URL]

nerodo kažkodėl, kai didelį įkeliu, o sumažintą rodo, bet per mažas visai. Tikiuosi kitą kartą išmoksiu biggrin.gif

user posted image]part.lt[/URL]

akis pilka su pilkai rudu aplink vyzdį smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 09 sausio 2014 - 20:11
Sitos dvi paspaudus man issididino tai aiskiau akys matosi, jos kaip suprantu melynos? Kazkuo man yra spalvinis panasumas su Erszebeth. g.gif

QUOTE(brita33 @ 2014 01 09, 20:27)



Tynka, prasom, tik va kad pati esu mazai ka bandzius is to ka surasiau. smile.gif

Linaguste radau kitur kad Paradis soft autumn!
http://www.pinterest...le-soft-autumn/

Papildyta:
QUOTE(Tynka @ 2014 01 09, 20:47)
Fotosesijos nedariau sad.gif Nlb turiu sąlygų - na fotikas mano toks ot, bet vat fono neutralaus ir kad apšvietimas geras būtų, tai nėra, bet gal reiks pabandyti, va kaip tik turėsiu laiko kt savaitę

Aisku, verta pabandyt drinks_cheers.gif
Papildyta:
Stai radau su chaki spalva mergina, kaip manot jai tinka? ax.gif

user posted image

Drew Barrymore soft autumn su chaki spalvos apdarais
user posted image

Victoria Beckham irgi chaki megsta. Ji rodos dark autumn? g.gif
user posted image

Kylie Minogue, kazin koks jos tipas
user posted image

Cate Blanchett su chaki suknele, ji rodos light summer
user posted image
user posted image

Radau dar viena soft rudeneli Molly Sims, cia ji su auksine suknele kuri jai labai graziai tinka
user posted image

Michelle Williams irgi priskiriama soft autumn

user posted image
user posted image

Papildyta:
QUOTE(brita33 @ 2014 01 09, 20:53)
user posted image

akis pilka su pilkai rudu aplink vyzdį smile.gif


O kodel galvojat kad galetumet buti dark autumn? Yra konkrecios spalvos kurios tinka? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 09 sausio 2014 - 20:39
Na, galvoju todėl, kad man atrodo, jog labiausiai tinka rudeniškos spalvos, šiltos, bet prislopintos ir , manau, kad netinka balta, "muša iš veido", bet ir tokie murzini balkšvi tonai nelabai, o kakavinė tinka, rudos įvairios, oranžinė.
Tinka žalvariniai, variniai papuošalai, nors ir sidabriniai visai nieko.
Plaukai tamsoki pasidarė, anksčiau buvo šviesesni, dabar juos su chna tik paspalvinu, o kažkada bandžiau šviesint truputį, tai ryžas pigmentas, o ir antakiai juodi, bet turi vos įžiūrimo ryžumo, yra kelios nedidelės strazdanėlės rusvos ant nosies. Veidas linkęs parausti, o su mėlynais atspalviais šaltais įgauna geltonumo, bent jau man taip atrodo. 4u.gif
Atsakyti
Man tai dvejopai... Pagal aprašymą gal ir deep autumn... Bet pagal vaizdą tai gal greičiau deep winter... Šalta oda, šaltos akys, nu mastau.gif jei ne aprašymas, tai net apie cool summer pagalvočiau mastau.gif Akys tai pilkos...
Atsakyti