Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Hiver @ 2014 01 08, 18:36)

*O dukriukas is akiu tai koks clear galvociau mirksiukas.gif

**Paziurejau tos kolekcijos spalvas kitas tai pagalvojau kad jeigu 090 per sviesi tai tada 060 gal butu tikes? Nebandei matuot? smile.gif
user posted image

***Jeigu is rusaiciu tai tamsiaplaukes
http://www.youtube.c...M...38&index=14
http://www.youtube.c...w...C7&index=17


* va va, ir man ji į bright'us neša smile.gif

** nepamenu tiksliai ar tas, bet lyg pasirodė ant rankos per daug rudas, tai ant lūpų ir netepiau. Ant manęs labai keistai rusvi atrodo. Įgaunu kažkokio durno purvinumo, ir veide esantis raudonis išlenda negražiai

*** dar sykį dėkui tau už tą pirmąją. Nu ji typ top man tinka spalviškai. Palaukų spalva tokia pat, akių taip pat, o ir oda lyg panaši thumbup.gif Peržiūrėjau ne vieną jos filmuką, tai paskutiniuosiuose tikrai gražiau pasidažius, o ir lūpdažius atradus kokių maždaug aš ieškau po visas pardes. Gaila tik, kad makiažų paskutiniuose filmukuose visai nerodo. Nu reiks palaukt

QUOTE(Noa @ 2014 01 08, 18:51)
O aš suabejojau. Kadangi ji daug kur yra pabrėžus, kaip bijo šiltų atspalvių. Ir šviesūs plaukai, mano akim žiūrint, jai ne kažką, o tie gi dažnai būna į gelsvumą. Be to, jos akys ryškiai tamsiai rudos. Kur jau ten šviesiausias springas doh.gif Ji net į warmus netinka. Bet braitas?! unsure.gif Kelmas žino g.gif Su rudaakėm nesuprantu unsure.gif

Šiaip būčiau dėjus tą viršutinę, kur Hiver įdėjo, nors ji apskritai kobra biggrin.gif Bet kad jau taip, tai žinau ir dar tamsių blogerių biggrin.gif Štai, pati šūstriausia:
http://www.youtube.c...h?v=gsqahGYl21w
biggrin.gif


Vat su tom rudakėm, tai tikrai sunku. Aš jų kol kas beveik jokių neatskiriu lotuliukas.gif Na bet o tikrai, kodėl ji tokia šviesi ir su rudom akim, a? Bet tai ji ir vasara nelabai galėtų būt su tokiom akim tada. g.gif

Nu ir blogerė bigsmile.gif Rimtai kokie krūti čia pas ją piešiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 09, 12:12)
speju, kad dar ir SA spalvos tau negrazios.  o kai spalva negrazi, kaip gali su ja graziai atrodyti  biggrin.gif
na man reikejo laiko, kad pradeciau sau patkti su savo spalvom. ir nemazai. kaip cia  nepamelavus  g.gif gal kelis metus pratinausi. zinau, kad reikia murzinos siltos spalvos, o rankos vis tiek tiesdavosi i saltas ir svarias spalvas  biggrin.gif

na taip blush2.gif nlb gražios
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 01 09, 10:38)
O kuo antakius dažot? Pačius plaukelius aš dažais nusidažau, bet jie reti, o dar viename antakyje randas, tai vadinasi yra "skylė". Man reikia ant odos, kad gerai dengtųsi ir laikytųsi. Pieštuku paprastai, bet nubyra man nuo to rando. Šešėliai antakių dar prasčiau laikosi.

Aš dažau arba šešėliais, arba pieštuku. Man viskas laiko. Kaip gali pieštukas nelaikyt, gal jisai koks blogas? Gi antakių pieštukai tokie kažkokie kietesni, taip paprastai nenubėga... Turiu 3 antakių pieštukus, ir nei vienas nebėga... Turiu elementarų Lumene, už pigiai pirktą Chanel ir prašmatnių Anastasia. Ant antakių laikosi visi trys...

Tiesa, aš jais dažau mažai, nes pas mane tie antakiai nelabai problematiški. Tik vienoj vietoj plaukelių įpaišau, jei neužmirštu biggrin.gif

QUOTE(rytojryta @ 2014 01 09, 15:12)
na man reikejo laiko, kad pradeciau sau patkti su savo spalvom. ir nemazai. kaip cia  nepamelavus  g.gif gal kelis metus pratinausi. zinau, kad reikia murzinos siltos spalvos, o rankos vis tiek tiesdavosi i saltas ir svarias spalvas  biggrin.gif

Man ir dabar rankos į dulkėtas tiesiasi biggrin.gif Nors jau gal 20 metų žinau, kad negalima biggrin.gif

QUOTE(inc @ 2014 01 09, 15:18)
Vat su tom rudakėm, tai tikrai sunku. Aš jų kol kas beveik jokių neatskiriu  lotuliukas.gif Na bet o tikrai, kodėl ji tokia šviesi ir su rudom akim, a? Bet tai ji ir vasara nelabai galėtų būt su tokiom akim tada.  g.gif

Todėl, kad dažo, zaraza biggrin.gif Pažiūrėk, ji tai blondinė, tai brunetė. Man brunetė vis tik gražiau. Bet ten nuomonių visokių...

Kelmas žino, gal vis tik pavasaris braitas, o gal ***** ir ne, nesuprantu aš jos doh.gif Taip tai lyg visokius persikus naudoja, nu kaip ji su jais būtų, jei būtų žiema unsure.gif

QUOTE(Tynka @ 2014 01 09, 15:24)
na taip  blush2.gif  nlb gražios

Tada aš Clear winter lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 sausio 2014 - 14:54
QUOTE(Noa @ 2014 01 09, 14:49)
Todėl, kad dažo, zaraza biggrin.gif Pažiūrėk, ji tai blondinė, tai brunetė. Man brunetė vis tik gražiau. Bet ten nuomonių visokių...

Kelmas žino, gal vis tik pavasaris braitas, o gal ***** ir ne, nesuprantu aš jos doh.gif Taip tai lyg visokius persikus naudoja, nu kaip ji su jais būtų, jei būtų žiema unsure.gif 


Gal ji tiesiog itin šiltų bijo. Ta prasme , tokių kaip true springams. Bet kiek iš anksčiau ją esu irgi žiūrėjus, tai ji man atmintyje kaip šiltas tipas išlikus. Va kad brightas, tai gali būt, bet kodėl tada tau jos lūpdažiai tokie šviesūs? Turėtų gi būt atbulai g.gif

Beje, mačiau kaip atrodo tie raudonieji lūpų dažai elies faas ant nikoko. Lyg numeris 101. Tu berods tuos pačius pirkai, ne? nu blem kaip gerai thumbup.gif ir dar gyrė ji šešėlius kažkokius taupinius su violetinumu. reik ir man tokių bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 09 sausio 2014 - 15:05
Noa, baik čia juoktis lotuliukas.gif Man tik ta smėlinė baisiai negraži, kitos pakenčiamos, o pvz true autumn man vsis labai gražios ir į jas rankos tiestųsi smile.gif

O pieštukai man nenubėga nuo antakių, bet ištrupa, būtent iš tos "skylės" doh.gif Bet matau pvz mergičkos jaunos užsitušavę tuos antakius kad uch, ir netarodo kad ten permanentas, tai galvoju kuo čia taip užpiešia.
Pieštukai mano lyg normalūs, antakiams, na neprabangūs, Lumene, Essence, anksčiau Rimmel turėjau mėgstamą (kur tas dingęs iš prekybos, kaži, rimmelis).

Beje man viskas labai nuo veido greit nubyra, na bet tarkim šešėliams yra bazė, ir ok, o į antakius gi neįtepsi tos bazės g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 01 09, 15:06)
Noa, baik čia juoktis  lotuliukas.gif  Man tik ta smėlinė baisiai negraži, kitos pakenčiamos, o pvz true autumn man vsis labai gražios ir į jas rankos tiestųsi smile.gif

O pieštukai man nenubėga nuo antakių, bet ištrupa, būtent iš tos "skylės"  doh.gif  Bet matau pvz mergičkos jaunos užsitušavę tuos antakius kad uch, ir netarodo kad ten permanentas, tai galvoju kuo čia taip užpiešia.
Pieštukai mano lyg normalūs, antakiams, na neprabangūs,  Lumene, Essence, anksčiau  Rimmel turėjau mėgstamą (kur tas dingęs iš prekybos, kaži, rimmelis).

Beje man viskas labai nuo veido greit nubyra, na bet tarkim šešėliams yra bazė, ir ok, o į antakius gi neįtepsi tos bazės  g.gif


O jei rimtai tos bazės teptelt g.gif Nu koks skirtumas kur ją tepliot lotuliukas.gif
Aš tai tepu catrice šešėlinius. Pas mane irgi gan nemažų skylių antakiuose yra. Turiu ir apgamą, bet kažkaip nepajutau, kad nuo jo byrėtų labai g.gif
Dabar tai dar laukiu vienų naujų dažiukų antakiams. Užsisakiau kartu su šešėliais iš urbandecay. Pažiūrėsim kaip tie biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 09, 13:11)
O jei rimtai tos bazės teptelt  g.gif Nu koks skirtumas kur ją tepliot  lotuliukas.gif
Aš tai tepu catrice šešėlinius. Pas mane irgi gan nemažų skylių antakiuose yra. Turiu ir apgamą, bet kažkaip nepajutau, kad nuo jo byrėtų  labai  g.gif
Dabar tai dar laukiu vienų naujų dažiukų antakiams. Užsisakiau kartu su šešėliais iš urbandecay. Pažiūrėsim kaip tie  biggrin.gif

nu kaip, tai yra skirtumas, gi antakiuose plaukų yra lotuliukas.gif arba turėtų būti smile.gif ant vokų tai nėra. ai pala tai gal yra kokia spec bazė antakiams? ar tu siūlai tos šešėlių bazės tepti? Gi ji šviesi, kaip oda,
Atsakyti
Tiesiog pagalvojau, kad jei apgamas nemažas, tai gal ir išeitų tiesiog ant jo užtaikius patept biggrin.gif

mes čia dviratį išradinėjam, o gal yra visai kitų kokių gudrių priemonių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 09, 13:37)
Tiesiog pagalvojau, kad jei apgamas nemažas, tai gal ir išeitų tiesiog ant jo užtaikius patept  biggrin.gif

mes čia dviratį išradinėjam, o gal yra visai  kitų kokių gudrių priemonių  lotuliukas.gif

nu turbūt yra, gerai būtų, kad kas apšviestų. Man tai ten ne apgamas, o randas
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 09, 16:02)
Gal ji tiesiog itin šiltų bijo. Ta prasme , tokių kaip true springams. Bet kiek iš anksčiau ją esu irgi žiūrėjus, tai ji man atmintyje kaip šiltas tipas išlikus. Va kad brightas, tai gali būt, bet kodėl tada tau jos lūpdažiai tokie šviesūs? Turėtų gi būt atbulai  g.gif

Beje, mačiau kaip atrodo tie raudonieji lūpų dažai elies faas ant nikoko. Lyg numeris 101. Tu berods tuos pačius pirkai, ne? nu blem kaip gerai  thumbup.gif ir dar gyrė ji šešėlius kažkokius taupinius su violetinumu. reik ir man tokių  bigsmile.gif

Gal bijo?
Nu tai matai, gal pas ją lūpų pigmentas šviesesnis, blyškios lūpos pas žmogų. Čia gi nuo tipo nepriklauso, lūpų spalvos niekas neįskaičiuoja, tik akių ir odos???

Ir dar - gal jinai savo lūpomis nepatenkinta, tai jas maskuoja ir šviesina. O man tai tos mano lūpos pusė velnio, tik gal pati burna galėtų didesnė būti... Užtai tuos vidutinius naudoju ir vargo nematau, tiek baisios nėr, kad šviesinčiau, bet raudonai dar nepasiryžtu biggrin.gif

Paro man, kur ta nikoko su Ellis Faas biggrin.gif
Aš turiu 103. Būčiau ėmus 101, bet nebuvo. Tiesa, 101 įdėjo mėginuką. Reikia nusifotografuot, bet tai jolki matalki, kaip nėr dienos šviesos doh.gif Man ryškoka, bet ne taip baisiai ryškoka, kad jau veu netinka netinka, tiesiog gal man pačiai neįprasta biggrin.gif


QUOTE(Tynka @ 2014 01 09, 16:06)
O pieštukai man nenubėga nuo antakių, bet ištrupa, būtent iš tos "skylės"  doh.gif 

Jetus, žinok, neįsivaizduoju, gal vis viena kitą pieštuką pamėgink? Nu man niekas iš niekur netrupa, Lumene naudojau 100 metų... Netrupa, nu unsure.gif
Atsakyti
Vanessa Paradis koks tipas galetu buti? Nes va kiek nuotrauku ziuriu ir iziuriu, tai jos akiu spalva labai panasi i maniske. O ir nuotraukose, kur plauku saknys matosi, tai irgi lyg panasus i manuosius g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lovers @ 2014 01 09, 00:27)
Labas vakaras,
Labai atsiprasau,kad taip isiverziu,bet mane trecia diena kankina klausimas,kas as?

Nebespejau blush2.gif

QUOTE(Tynka @ 2014 01 09, 10:38)
na ne 100 proc, bet turbūt ruduo. Mergaitės man čia taip nustatė, paskui po pusmečio dar įmečiau savo foto, gal kas naujo pasiūlys, tai nea... 
Bėda, kad aš ant savęs labai nematau tų spalvų...

O kuo antakius dažot? Pačius plaukelius aš dažais nusidažau, bet jie reti, o dar viename antakyje randas, tai vadinasi yra "skylė". Man reikia ant odos, kad gerai dengtųsi ir laikytųsi. Pieštuku paprastai, bet nubyra man nuo to rando. Šešėliai antakių dar prasčiau laikosi.

O daretes fotosesija su spalvom, rodetes su tom garstyciu, chaki spalvom? 4u.gif

Antakiams dazyt buna tokie flomasteriai jie labai ilgai islieka, atseit duoda kaip ir permanentini rezultata, biggrin.gif as ju nebandzius, zinau kad Artdeco turi toki:
user posted image
Paskui dar yra tokia antakiu pudra, visokiu spalvu, man pardavejos reklamavo kad cia kaip pusiau permanentiniai antakiu dazai:
http://www.nagai.lt/...msiai-ruda.html
user posted image

dar - Waterproof antakiu piestukai, Isadora firmos (gal buna ir kitu). Tai va tokio tipo ir ant voku gerai laikosi, nusiplauna su riebalinio pagrindo valikliu, turetu ir antakiams gerai laikyt. g.gif

user posted image

Ir dar gal buna kokie kreminiai antakiu dazai, gal tie nenubyretu?
As pati turiu antakiu seselius ir antakiu vaska is Inglot tai kai noriu ryskesnio efekto tiesiog sumaisau juos abu, lyg ir laikosi. g.gif

QUOTE(inc @ 2014 01 09, 16:02)
Beje, mačiau kaip atrodo tie raudonieji lūpų dažai elies faas ant nikoko. Lyg numeris 101. Tu berods tuos pačius pirkai, ne? nu blem kaip gerai  thumbup.gif ir dar gyrė ji šešėlius kažkokius taupinius su violetinumu. reik ir man tokių   bigsmile.gif

Jeigu tam video kur ji reklamuoja keturias priemones, 2 seseliai ir 2 lupdaziai, tai ten ant jos lupu kazkokie kiti raudoni kur ja visaziste padaze. smile.gif Jeigu mes apie ta pati video. biggrin.gif
Tie seseliai ir man labai wub.gif

QUOTE(LinaGustė @ 2014 01 09, 17:54)
Vanessa Paradis koks tipas galetu buti? Nes va kiek nuotrauku ziuriu ir iziuriu, tai jos akiu spalva labai panasi i maniske. O ir nuotraukose, kur plauku saknys matosi, tai irgi lyg panasus i manuosius  g.gif
http://i1.mirror.co....adis-189312.jpg

Cia raso kad pavasaris su rudens itaka
user posted image
http://www.30somethi...arm-spring.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 09 sausio 2014 - 18:35