Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Morkos testą tau biggrin.gif

Kokia spalva geriau tinka - morkos paprastos ar morkos keptos? biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 09, 01:30)
Morkos testą tau biggrin.gif

Kokia spalva geriau tinka - morkos paprastos ar morkos keptos? biggrin.gif

keptos morkos skaniau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Skaniau???
Ai nu tada ruduo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 09, 02:22)
Skaniau???
Ai nu tada ruduo lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

wow, taip viskas paprasta ?? blink.gif buciau zinojus,butu nereikeje tris dienas kankintis biggrin.gif
dekavoju 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lovers: 09 sausio 2014 - 00:37
Ne nu biggrin.gif Prie veido kuri spalva geriau tinka biggrin.gif

Šiaip 13 psl gale ir 14 p. ta problema sprendžiama. Atsiverskit, pažiūrėkit biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 09 sausio 2014 - 01:52
QUOTE(Hiver @ 2014 01 08, 21:15)
http://www.youtube.c...A...iL&index=20
Labai graziai ji cia panaudojo geltona spalva akiu makiazui. smile.gif
Seniau jau buvau dejus jos video, man ji kazkoks darkas, gal dark autumn, gal dark winter... o gal dar koks kitas. Man lyg spalviskai kazkuo primena Linaguste gal? ax.gif

Yra panasumo g.gif Tik odos spalvos realios neiziuriu. Na ir akys jos rudos, mano zalios/alyvuogiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 09, 03:48)
Ne nu biggrin.gif Prie veido kuri spalva geriau tinka biggrin.gif

Šiaip 13 psl gale ir 14 p. ta problema sprendžiama. Atsiverskit, pažiūrėkit biggrin.gif

4u.gif Aciu
Atsakyti
LinaGustė man i Jusu spalvini tipaza ir potipi lb panasi sita aktore 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 08, 16:36)
Tynka, klauset del kreminiu seseliu tai galiu pasakyt kad as lygiai taip irgi pradzioj atsargiai i juos ziurejau, bet tikrai verta isbandyt,
....
O esat isitikinus kad tikrai ruduo?  4u.gif 
...

o labai ačiū, tikrai reiks pabandyti, nes catrice ir kaina labai palanki bandymui smile.gif

na ne 100 proc, bet turbūt ruduo. Mergaitės man čia taip nustatė, paskui po pusmečio dar įmečiau savo foto, gal kas naujo pasiūlys, tai nea...
Bėda, kad aš ant savęs labai nematau tų spalvų...

O kuo antakius dažot? Pačius plaukelius aš dažais nusidažau, bet jie reti, o dar viename antakyje randas, tai vadinasi yra "skylė". Man reikia ant odos, kad gerai dengtųsi ir laikytųsi. Pieštuku paprastai, bet nubyra man nuo to rando. Šešėliai antakių dar prasčiau laikosi.
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 01 09, 07:38)
o labai ačiū, tikrai reiks pabandyti, nes catrice ir kaina labai palanki bandymui smile.gif
....

nulėkiau perpiet tų šešėlių catrice ieškoti, nu nėr. Grįžusi paskaitau atidžiau - taigi maybeline doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 08, 18:51)

Aik jau aik. Nafig tau Noa, taigi yra Krygina biggrin.gif Tarp kitko, irgi to paties tipo. Tai jau kur Krygina, tai nieko kito ir nereikia schmoll.gif

ok, eisiu Kryginos nagrinet drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 01 09, 10:38)


na ne 100 proc, bet turbūt ruduo. Mergaitės man čia taip nustatė, paskui po pusmečio dar įmečiau savo foto, gal kas naujo pasiūlys, tai nea... 
Bėda, kad aš ant savęs labai nematau tų spalvų...


speju, kad dar ir SA spalvos tau negrazios. o kai spalva negrazi, kaip gali su ja graziai atrodyti biggrin.gif
na man reikejo laiko, kad pradeciau sau patkti su savo spalvom. ir nemazai. kaip cia nepamelavus g.gif gal kelis metus pratinausi. zinau, kad reikia murzinos siltos spalvos, o rankos vis tiek tiesdavosi i saltas ir svarias spalvas biggrin.gif
Atsakyti