Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

aš irgi buvau nusidažius ta mėlynai juoda, jaunystėj biggrin.gif
sulaukdavau daug komentarų kaip netinka biggrin.gif
Atsakyti
Nematau jokio baisaus diedo biggrin.gif

Ta mėlyna juoda, man atrodo, niekam netinka, nebent kokiems negrams biggrin.gif
Atsakyti
tikrai, dingo mano baisus diedas, na ne mano, bet
user posted image
a dabar matosi?
gal ji sucenzūravo kas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 08 sausio 2014 - 13:22
chaki sitam diedui tinka. o baisus, nes jis ryzas. kur matei grazu ryza dieda schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif ir dar be blakstienu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 08 sausio 2014 - 13:27
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 08, 11:26)
chaki sitam diedui tinka. o baisus, nes jis ryzas. kur matei grazu ryza dieda  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  ir dar be blakstienu  biggrin.gif

bet kai jis būna be to tamsesnio švarko, tik su tais marškiniais, tai jo beveik nesimato, tokia išskydusi dėmė, ar su tokia spalva lygiai taip pačiai atrodau, nors teoriškai turėtų tikti. Kita vertus ta pati spalva šiaip sau, gal kiti tipai su ja dar blogiau atrodo.
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2014 01 08, 14:26)
chaki sitam diedui tinka. o baisus, nes jis ryzas. kur matei grazu ryza dieda  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif  ir dar be blakstienu  biggrin.gif

Diedas grožiu neužmušantis, bet už tai gal jo nuostabus būdas! Aš pati tokio diedo neimčiau, nes tada vaikai būtų ryži, bet jei kas tokius mėgsta, tai sveikinu... Gal jis milijonierius, kulinaras ir gerai siurbliuoja. Sutaria su anyta, nerūko ir rašo be klaidų!

Man tai jis visiškas warm autumn, warmesnio nebūna lotuliukas.gif Bobų vasara, kitaip tariant lotuliukas.gif

Man asmeniškai tokios spalvos katinai stipriai gražesni už diedus, dėl to esant pasirinkimui, mieliau imčiau katiną biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 08 sausio 2014 - 13:47
Katino nerodo sad.gif aš ne prieš ryžus, visai ne prieš, yra netgi labai gražių ryžų žmonių. Katinų irgi smile.gif
Ir šitas diedas man su ta spalva baisiai atrodo, kitaip aprengtą galima jį rasti supakenčiamą. Tai vat mano toks ir klausimas - dėl spalvos - ar ji jam tinka, ar iš viso ji kam nors tinka, ir ko ją kiša soft autumn
Katinus rodo, labai gražūs, bet ir yra ryškesni už diedą, manau kontrasto čiiut čiut pas juos daugėliau

Ir katinai labai labai dažnai geriau už diedus smile.gif Jie visad faini
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 08 sausio 2014 - 13:51
Taip tai ta chaki diedui tinka. O kaip kitaip tą varguolį diedą reikia rengti? Tinka jam chaki, net labai, akys gi tokios pat.

Ir kam jau čia chaki bloga spalva? man tai labai gera. jei kam netinka, duokit man, aš mainais atiduosiu pusantro kilogramų šiltų rūžavų ir geltoną biggrin.gif

Aš manau, kad ryži žmonės estetiniais sumetimais turėtų būti tik bobos, bet ginkdie ne diedai. Kodėl. Todėl kad bobos gali blakstienas pasidažyt, ir su nedideliu kiekiu špakliaus atrodys vau. O diedas su nedideliu kiekiu špakliaus atrodys pedryla. Tai tik tiek gerai, kad diedui grožis nelabai svarbus dalykas biggrin.gif

Kad ryžos bobos - gražu, liudija didelis kiekis ryžų plaukų dažų, filmų ir multikų veikėjų. Kad ryži katinai gražu, liudija didelis jų kiekis ant kačių maisto reklamų. O ryži diedai paprastai filmuose vaidina lopinius... Išskyrus tik Norrisą biggrin.gif Nu ir dar kartais jie būna Beckeriai ir Zuckerbergai biggrin.gif



Atsakyti
na vadinasi ta spalva tik man baisi lotuliukas.gif na aš apie tą "smėlinę", garstyčių, ne tamsesnę chaki.
user posted image

ant eilutė iš apačios, iš kairės tos rusvos
Atsakyti
Ta garstyčių spalva neypatinga, bet ant diedo visia nieko mastau.gif Yra viena garstyčių dar bjauresnė, tokia su daugiau geltonos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 07, 23:30)
Tai supranti, būna variantų, kai žmonės nori tas lūpas būtent pašviesint.  Visokiais sumetimais, durnais ir protingais, na ten nėra, pavyzdžiui, lūpos negražios, tai ryškina akis, o lūpas maskuoja. Man dažniausiai nelabai gražu, bet skoniai skirtingi...

Kita vertus lūpų pigmentas ne pas visus vienodo stiprumo. Pas ką lūpos gana šviesios, tai naudoja tokį lūpdažį ir džiaugiasi. Yra tokia rusų blogerė, liaudyje Mike vadinama, štai ji. Šiaip ta Mikė buvo gerai, kol Kryginos nebuvo (įdomu, koks iš tikro jos tipas?).  Ir ji labai mėgsta nudinius lūpdažius.

Tai pasižiūriu, kaip ant jos atrodo, susiseilėju, bet pirkti negaliu - tie jos nudiniai ant manęs kaip kokia krempudra atrodo... Bandžiau biggrin.gif Ant manęs nudiniai - kur pas ją jau raudoni biggrin.gif  Mano lūpos tamsesnės už jos lūpdažius. O jos - ne tamsesnės, jai gerai. Ir gražiai atrodo...

O tai jei aš mirtinai užsimanyčiau atrodyt būtent taip, tai reiktų man tas lūpas balint biggrin.gif


Ji gal koks pats šviesiausias springas lotuliukas.gif Bet kad pavasaris, tai net nesuabejojau biggrin.gif
Esu kažkada žiūrėjus jos klipukus, bet man daug kas netinka kai ji tokia šviesi, tai ir nebepažiūriu.
O nesi užmačius kokios rudeninės tamsios blogerės? bigsmile.gif
Atsakyti
o jeigu tas ryzas diedas butu baltas blondinas, tai jis jau vasara butu? g.gif

Kalbant apie ryzus diedus, man sitas fainas wub.gif gal todel, kad as jo personaza megstu (ir visai ne lopini vaidina tongue.gif ) ir ta serijala biggrin.gif
user posted image
Atsakyti