Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Aha, prakutai biggrin.gif Gerai darai biggrin.gif Gal jau šešėlius gavai?

Aš tai turiu ligą prisipirkt vienodų lūpdažių biggrin.gif Na, beveik vienodų, kur tinka vienas, ten tinka ir kitas biggrin.gif Tada naudoju tą, kuris pirmas pakliūna po ranka lotuliukas.gif Bet parduotuvėj vis viena žiūriu į tokius pačius, i psio biggrin.gif
Atsakyti
Pati prisipirkt vienodų gali, o aš tipo negaliu, ane? lotuliukas.gif

Na mes kai tokios iš neutralių tipų, tai galim daug visokių spalvų naudot. Man tai ir pusiau šaltų reikia, nes daug tamsiai mėlynų rūbų nešioju, o ir oranžinių sočiai. Nori nenori reik skirtingų atspalvių lūpdažių.

Tai, žinok, vyras buvo sumanęs prieš Kalėdas, kad nori man naujus auskarus padovanot. Apėjom visas pardes Ukmergėj, bet man nieks nekrito į akį. Šiandien Vilniuj manklinėjom, tai vienoj pardėj išsirinkau vienus. Ėmiau tokius, kad tiktų kasdienai, bet paskutinę minutę kitus dar užmačiau. Vos nepradėjau spiegt iš džiaugsmo kokie jie man fainulkos pasirodė lotuliukas.gif Nu tai ir pasiėmiau abejus lotuliukas.gif

Šešėliai, įtariu, jau kažkur po Lietuvą plavinėja, nes jau kadų kadais iš Jav iškeliavę. Greit galėsiu testuot. Pranešiu kas ir kaip mirksiukas.gif Na o kol kas sėkmingai tuo rimmel rinkinuku naudojuos. Tik čiut mažiau tepu ir visai liuks atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 06, 22:26)
Man tai ne, aš per baltų nemėgstu irgi. Labai žiūriu, kad tokie nebūtų. Padorūs žmonės tuos per baltus ant krempudros tepa...


Prisiminiau, kad norėjau paprieštaraut tongue.gif Krempudra gi dar plius nubaltintų, o tas man jame ir nepatinka. Na o kai vazelinu po apačia, tai gaunas kai p blizgesys ir tas baltumas prasiskiedžia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 07, 22:00)
Prisiminiau, kad norėjau paprieštaraut  tongue.gif  Krempudra gi dar plius nubaltintų, o tas man jame ir nepatinka. Na o kai vazelinu po apačia, tai gaunas kai p blizgesys ir tas baltumas prasiskiedžia  biggrin.gif

Tai supranti, būna variantų, kai žmonės nori tas lūpas būtent pašviesint. Visokiais sumetimais, durnais ir protingais, na ten nėra, pavyzdžiui, lūpos negražios, tai ryškina akis, o lūpas maskuoja. Man dažniausiai nelabai gražu, bet skoniai skirtingi...

Kita vertus lūpų pigmentas ne pas visus vienodo stiprumo. Pas ką lūpos gana šviesios, tai naudoja tokį lūpdažį ir džiaugiasi. Yra tokia rusų blogerė, liaudyje Mike vadinama, štai ji. Šiaip ta Mikė buvo gerai, kol Kryginos nebuvo (įdomu, koks iš tikro jos tipas?). Ir ji labai mėgsta nudinius lūpdažius.

Tai pasižiūriu, kaip ant jos atrodo, susiseilėju, bet pirkti negaliu - tie jos nudiniai ant manęs kaip kokia krempudra atrodo... Bandžiau biggrin.gif Ant manęs nudiniai - kur pas ją jau raudoni biggrin.gif Mano lūpos tamsesnės už jos lūpdažius. O jos - ne tamsesnės, jai gerai. Ir gražiai atrodo...

O tai jei aš mirtinai užsimanyčiau atrodyt būtent taip, tai reiktų man tas lūpas balint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 07 sausio 2014 - 23:31
Mergai, o kas šitas diedas būtų? koks tipas?
Damian Lewis
user posted image
user posted image
man tai jis ruduo, sakyčiau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tynka: 08 sausio 2014 - 08:26
QUOTE(Tynka @ 2014 01 08, 08:24)
Mergai, o kas šitas diedas būtų? koks tipas?
Damian Lewis
user posted image
user posted image
man tai jis ruduo, sakyčiau  g.gif


Gal true autumn g.gif
Atsakyti
na, ir kaip baisiai jis atrodo su rudenims siūloma smėline/ar tai chaki (man ją irgi siūlo, bet aš su gal dar baisiau atrodau). Čia aš ieškau paaiškinamos priežasties, kodėl man, rudeniui ta spalva netinka biggrin.gif

user posted image
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 01 08, 09:08)
na, ir kaip baisiai jis atrodo su rudenims siūloma smėline/ar tai chaki (man ją irgi siūlo, bet aš su gal dar baisiau atrodau). Čia aš ieškau paaiškinamos priežasties, kodėl man, rudeniui ta spalva netinka  biggrin.gif


Nepasakyčiau, kad labai jau blogai jam. Greičiau kaip kokia neutrali atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inc: 08 sausio 2014 - 09:18
Plaukų spalvos žiemoms
user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 08, 07:17)
Nepasakyčiau, kad labai jau blogai jam. Greičiau kaip kokia neutrali atrodo

sakai g.gif na gal bėda tame, kad diedas baisokas ir spalva ir baisi lotuliukas.gif man baisiai atrodo, baisiai negražiai
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 08, 11:52)
Plaukų spalvos žiemoms
user posted image



2 spalvyte silta g.gif , o 3 oji silta ir beveik tokia pat kaip mano dabartine naturali prie saknu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 08, 09:52)
Plaukų spalvos žiemoms
user posted image

Jaunysteje kelis kartus buvau nusidaziusi juodai melsva spalva, kaip ta vidurine paskutinej eilutej. Na tai tikrai nemazai pastebejimu buvau sulaukusi, kad man tinka smile.gif
Atsakyti