Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(aina1979 @ 2014 01 06, 20:21)
100% pritariu drinks_cheers.gif Bent jau pabandyk su augaliniais patonuoti, nes kitu atveju ypač kai nežinai ko nori gali dar labiau sugadinti  plaukus.O tamsi spalva ant tokių šviesių gausis nekaip(Kaip nuskalbti).Aš tai siūlau elgtis labai atsargiai.Sakau iš patirties.Mano šviesūs plaukai po daugelio dažymo liko kirpykloj mirksiukas.gif



pati plauku jau nedazau. Baisiai buna kai imuosi saviveiklos. Augaliniai dazai nepaimtu. Paskutini karta pries menesi plaukucius daze 9 ir 7 lygio blond mixo dazais (smelio atspalvio). Rezultatas neblogas, siek tiek patamsejo...bet dazai nusiplove. doh.gif
buvo 1 prie 1 tokieuser posted image

jei dazysiu plaukus laikysiuos auksines taisykles, kad plaukus reikia sviesinti/tamsinti ne daugiau kaip 2 tonais lyginant su naturaliais plaukais. Pvz naturalus plaukuciai pas mane 7 lygio honey dark blond, o dazyciau 6 lygio chesnut light brown. Vat 5 nr kai anksciau dazydavau tai..ne kas kai matydavosi sviesios saknys. Oten foto kur imetus tai ten 6 lygio sviesumas, tiks atspalvio nepamenu.
Atsakyti
Durna šiandien diena kažkokia, tai nusivilkau bent lūpdažių pažioplinėt. Nusipirkau Catrice Fox Nox, o užsimaniau, nes šiandien susibiesinau dažydamasi,jog nei vieni lūpų dažai nesižiūriu su mano oranžiniu megztuku lotuliukas.gif Na nusipirkau, bet čiut čiut negerai. Mat kiek per "baltas", bet jaučiu galima su kokiu vazelinu prieš tai patept ir situacija turėtų pagerėt.

Jis pavasarinukėms geriau turėtų tikt, galvoju g.gif Ant mano lūpų atrodo panašiai kaip paskutinėj fotkėj

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 06, 19:33)
Įtariu, nesakiau dar, bet man šmėstelėj omintis, kad Hypnotic Poison yra bright winter. Labai sunku nuspręst iš tų fotkių kas geriau  g.gif

Na bet jinai sakė kad su juoda atrodė nekaip, bet ir ryža sakė netinka g.gif
Papildyta:
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 06, 19:40)
buvo 1 prie 1 tokieuser posted image

Šitie gražūs, bet augaliniai beabejo nusiplaus ir manau, kad bet kurie tamsesni nusiplaus ant balintų plaukų g.gif
Atsakyti
[quote=inc,2014 01 06, 22:10]
Durna šiandien diena kažkokia, tai nusivilkau bent lūpdažių pažioplinėt. Nusipirkau Catrice Fox Nox, o užsimaniau, nes šiandien susibiesinau dažydamasi,jog nei vieni lūpų dažai nesižiūriu su mano oranžiniu megztuku lotuliukas.gif Na nusipirkau, bet čiut čiut negerai. Mat kiek per "baltas", bet jaučiu galima su kokiu vazelinu prieš tai patept ir situacija turėtų pagerėt.

Jis pavasarinukėms geriau turėtų tikt, galvoju g.gif Ant mano lūpų atrodo panašiai kaip paskutinėj fotkėj

user posted image


turiu tokios pat spalvos lupdazi ir lupu blizgi 4u.gif lb pagyvina veida thumbup.gif
Atsakyti
Na tada lik pas springus thumbup.gif Vargu ar jis galėtų tikt kokiam šaltam sezonui biggrin.gif
Atsakyti
inc, bet tai čia mano dabar mylimiausias lūpadažis. Jau beveik baigiu sutept, kas man retai būna. Na neryškus jis, bet man labai einamas. Beje, man ant lūpų jis atrodo ne kaip paskutinėje iš tavo įdėtų foto, o kai priešpaskutinėje labiau
Atsakyti
Gera spalva, irgi tokias mėgstu smile.gif
Atsakyti
Būtumėt kuri šalia, tai ir atiduočiau, nes supykau aš ant jo lotuliukas.gif Pabandžiau šį tą pamiksuot, tai vis tiek jis man per daug baltas nors imk ir pasiusk doh.gif

Greičiausiai man geria nenusivalė parduotuvėj prieš tai bandytas lūpdažis, o jis buvo tamsokas, tai ir susimoviau g.gif
Atsakyti
Man tai ne, aš per baltų nemėgstu irgi. Labai žiūriu, kad tokie nebūtų. Padorūs žmonės tuos per baltus ant krempudros tepa...
Atsakyti
inc tu tiek lupdaziu perki biggrin.gif turbut prie kiekvieno drabuzio po lupdazi priderinta turi
Atsakyti
Aik tu, neperka ji, ji tik atsakingai renkasi biggrin.gif Pirko antrą gal.
Nesakysiu, kas perka biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Ir vis vienodus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Aga, Noa, gerai suskaičiavus lotuliukas.gif Viso gal kokius cielus 4 turiu lotuliukas.gif ir dar pluoštelį blizgesių biggrin.gif

Vat šiandien, tai auskariukų nusipirkau cielus dvejus ir abejus mėlynus lotuliukas.gif
Atsakyti