Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Noa @ 2014 01 05, 21:59)

*Pumpica viena pabus laitas biggrin.gif

*Dažyk dažyk kaip nors, nebūk tu ta blondinė, nereikia tau, negerai. Sendina, kam tau reikia. Tavo visą natūralų grožį nublukina. Jei tu natūralaus grožio neturėtum, tai sakyčiau, ką nori, tą daryk, betgi turi. Pasitamsinsi - akys išlys į pirmą planą. Tokių akių niekas neturi, o peroksidinių blondžių - pilni pašaliai, nors vežimu vežk irnesakyk.gif


* as nieko pries, jau susitaikiau su lightu, man visai patinka biggrin.gif na negalima juodos, tai negalima...bet nesioju, negi dabar ismesi turimus rubus biggrin.gif bet i naujus rubus jau dairausi i savo spalvas smile.gif

* drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif HP, mesk blondiniska spalva is galvos, tikrai nereikia tau jos schmoll.gif rudi atspalviai ir tik rudi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 06, 01:15)
Verčiau atrodyt gražiai, kad ir savo amžiaus grupėje lotuliukas.gif

Sutinku drinks_cheers.gif Na, gaaal keletu metu jauniau atrodyti ir nieko. Bet va kaip as, kai tikrai laisvai galeciau nepilnamete apsimesti (bunant 35 m amziaus), tai jau man nepatinka visai schmoll.gif Va paskutinius kokius metus vis mokausi ir "kovoju" su savimi, kaip atrodyti solidziau biggrin.gif Bet islikti jaunatviska. Sunkiai man sekasi daznu atveju, neturiu as to igimto stiliaus pojucio doh.gif
Atsakyti
siais laikais nereikia tureti jokio igimto ir t.t. stiliaus pojucio. Zurnaluose pilna geru patarimu ir foto:) geriausias stilius - tas kuris tinka. 4u.gif

Parduotuvese uzknisa, kasininkes palaiko nepilnamete ir neparduoda be dokumento cigareciu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 05, 13:49)


Kas idomiausia, kai as testavausi savo tipa (as vasara), man minejo, kad is papuosalu man galima nesioti tik sidabra, o jeigu auksa tai ta rusiska raudonaji, ar rozini, jokiu budu ne geltona.
Is to matosi kad esat visgi siltumo turintis tipas. 4u.gif  O man vistiek sidabras butu geriau...


raudonasis būtų kaip tas apatinis? Tokį aš jamčiau biggrin.gif
Man kaip Erszebeth, geltonas auksas visą gyvenimą schmoll.gif

rausvasis auksas man turi kažkokią asociaciją su light summer kartais įdedama viena spalva, kuri man sunkiai suvokiama - kažkokia rausvai rusva. Kiek žiūriu interneto paveikslėlių nelabai suprantu aš jos iš kvadratėlio, o gyvai neteko sutikti smile.gif bet žiūriu į tą auksą, jeigu jį nurudinus, čia gal kažkas panašaus gaunasi g.gif

user posted image

iš šitos paletės light summer irgi turi lašą kontrasto, su vėlgi keista tamsia violetiniai ruda biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Kalbant apie metus, tai as apsimetineju jaunesne biggrin.gif a ko ne -dieds mano jaunesnis gerokai, vaikai mazuliukai, galiu apsimest, kad ir man dar pati jaunyste bigsmile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kaip atskirti bright spring nuo bright winter 1 straipsnio dalis 2 dalis
Atsakyti
siandien visai netycia uztaikiau ant tokio sakinio :
"А вот будет ли золото красным, оранжевым или желтым, зависит исключительно от вашего цветотипа. Но это тема для другой диссертации "
na neveltui as matau, kad man ne visi auksai tinka g.gif g.gif g.gif
reikia dar pakapstyti, gal yra straipsnis apie spalvinius tipus ir aukso atspalvius. bet jauciu kad ne.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 06 sausio 2014 - 14:09
Bandau įkelt savo akį, kokio spalvinio tipo ji galėtų būti 4u.gif

user posted image]part.lt[/URL]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brita33: 06 sausio 2014 - 14:47
Aš tai vien iš akies nemoku tipo nustatyti. Gal šalta, bet ką čia įžiūrėsi...
Atsakyti
Na taip, iš akies neaišku, koks tipas, tik visada save laikiau rudens tipo atstove, manau, kad man labiausiai tinka rudeniškos spalvos, prigesintos šiek tiek, bet šiltos, o akies rainelė tai tikrai šalta ir man atrodo, pilka su šaltai rudu plėmu aplink vyzdį. Plaukai tamsoki, rudi.
Tad pradėjau galvoti, o gal aš žiema. Gal vėliau įkelsiu daugiau foto.
O ar gali ruduo būti "šaltomis" akimis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 05, 22:59)
Dažyk dažyk kaip nors, nebūk tu ta blondinė, nereikia tau, negerai. Sendina, kam tau reikia.

100% pritariu drinks_cheers.gif Bent jau pabandyk su augaliniais patonuoti, nes kitu atveju ypač kai nežinai ko nori gali dar labiau sugadinti plaukus.O tamsi spalva ant tokių šviesių gausis nekaip(Kaip nuskalbti).Aš tai siūlau elgtis labai atsargiai.Sakau iš patirties.Mano šviesūs plaukai po daugelio dažymo liko kirpykloj mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aina1979: 06 sausio 2014 - 18:27
Įtariu, nesakiau dar, bet man šmėstelėj omintis, kad Hypnotic Poison yra bright winter. Labai sunku nuspręst iš tų fotkių kas geriau g.gif
Atsakyti