Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(inc @ 2014 01 05, 14:51)
Greičiausiai taip ir bus... o ir tas barštinis lūpų dažai sunkiai tiktų, jaučiu, jei būtum true. Jo spalva,  mano manymu, prie neutralių skaitosi  g.gif

O kaip manot, spalva pakankamai tinka ar geriau koks kitas atspalvis būtų?

QUOTE(Hiver @ 2014 01 05, 15:07)
Tin-tin man kazkaip irgi i soft autumn panasu g.gif

Kuri artimesne palete jums?

soft autumn

warm autumn



Manau, kad soft autumn rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 01 05, 15:06)
bigsmile.gif  kol nemokama, galima as i clear winter perbegsiu, ten ar taip ar taip tuscia, kazi ar atsiras norinciu, o as beveik tikciau biggrin.gif

Aha, nori pati viena isdidziai karaliauti ane? biggrin.gif Man tai negaila, bet reiktu kad komisija nubalsuotu. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tin-tin @ 2014 01 05, 14:11)
O kaip manot, spalva pakankamai tinka ar geriau koks kitas atspalvis būtų?
Manau, kad soft autumn  rolleyes.gif


akių nepjauna, bet jei ieškot dar idealesnio, tai gal vos šviesesnio ir čiut šiltesnio norėtųsi g.gif

o kokia tavo akių spalva? pilkai žalia ar tiesiog pilka su rusvais?
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 05, 15:19)
akių nepjauna, bet jei ieškot dar idealesnio, tai gal vos šviesesnio ir čiut šiltesnio norėtųsi  g.gif

o kokia tavo akių spalva? pilkai žalia ar tiesiog pilka su rusvais?


sakyčiau pilkai melsva su rusvu apvadu aplink vyzdį
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 05, 16:11)
Aha, nori pati viena isdidziai karaliauti ane? biggrin.gif Man tai negaila, bet reiktu kad komisija nubalsuotu. tongue.gif

o kas nenoretu lotuliukas.gif tik va kad su ta komisija neina susitart verysad.gif biggrin.gif nors gal siais metais geresni bus g.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(brita33 @ 2014 01 05, 16:08)
Gal kvailai paklausiu, bet ar ta tamsesnė oranžinė yra morkos spalva, o šviesesnė kepintos morkos? 4u.gif

man tai antroji foto panasi i kepintos morkos, kur tamsesne, o sviesesne - morkos g.gif
Atsakyti
light summer akyte
user posted image

soft summer
user posted image
user posted image

Soft autumn

user posted image
user posted image

True autumn
user posted image

Dark autumn
user posted image

Tin-tin, randat panasia i savo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 05 sausio 2014 - 14:39
Aš tai vis pagalvoju, kad kol kas visai žiemose nesiorientuoji. Nebent deep dar galiu atskirt doh.gif O man taip noris tris šeimos moteris ten išsisiųst lotuliukas.gif Mama gal true winter būtų, nes kai per šventes apžiūrėjau jos lūpdažius, tai net žagtelėjau - visi tamsūs ir į violetinumą su barštiniu atspalviu. Viena sesė ramiausiai galėtų būt bright winter, o kita arba irgi kaip mama arba deep. Visos Pasirėdo kaip juodos varnos, tai kaip ten atskirsi, o tik pabandyk paprašyt, kad ką prisidėtų, nes noriu pažiūrėt kaip tinka tai žvengia lotuliukas.gif Burbuliuoja, kad nėr čia ko tų spalvų derint ir žiūrėt. Jos tipo velkasi labai nesirinkdamos. Tik kad joms ir lengviau nei man, nes pasirenka sau pirmines spalvas be jokių priemaišų ir vaikšto. Tuo tarpu kai man reikia susirast tuos "sunkiausius" šiltus spalvų variantus lotuliukas.gif
Papildyta:
Hiver, įmesk tuo pačiu ir cool summer ir žiemų jei ten yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mute @ 2014 01 05, 14:32)
o kas nenoretu lotuliukas.gif tik va kad su ta komisija neina susitart verysad.gif  biggrin.gif  nors gal siais metais geresni bus g.gif  biggrin.gif



O gališeitų kaip nors korumpuotai? Va, pažadėtum pati pabalsuoti už Noa kaip bright spring, už mane kaip warm autumn, ir, žiūrėk, kvorumas susidarytų? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 05, 15:38)
Hiver, įmesk tuo pačiu ir cool summer ir žiemų jei ten yra  mirksiukas.gif

Yra yra daug, thumbup.gif va cia visos vasarines:
http://12blueprints....e-album-summer/

o cia ziemines:
http://12blueprints....e-album-winter/

Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 05, 15:36)

Tin-tin, randat panasia i savo?

soft autumn pirmoji arba true autumn drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nežinau, ar rodžiau, bet kažkada suklijavau savo, sesių ir dukters akis. Tik maniškės (1nr.) čia labai jau pilkos atrodo.
Antra būtų winter deep arba true. Kaip juokingai buvo kai sugalvojo per šventes pasidažyt mano skaistalais, o jei pas mane abrikosiniai, tai net iš tolo matėsi kaip jai jei per šilti. Kai aš tuo tarpu ir dar šiltensiais būna pasidažau.
Trečia gal bright winter arba bright spring
Ketvirta yra mano dukriuks. Nesuprantu kas ji doh.gif
O paskutinės mano sesytės dvynės. Jos labai panašios, bet visai gali būt, kad viena yra light spring ,o kita light autumn biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
norejau paklausti Jusu patarimo, pasilitki prie smelines blondes ar dazyt rudai? 4u.gif papildziau foto, imeciau daugiau foto su skirtingos spalvos rubais. Tikrai bs ? 4u.gif

p.s. i antakius nekreipkit demesio,jau susitvarkiau, salone padare normalia,zmogiska forma blush2.gif

My Webpage

cia skaitosi orandzinis idegis? nuoroda2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 05 sausio 2014 - 17:07