Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(Tin-tin @ 2014 01 05, 13:11)
Sveikos,
suintrigavo mane ši tema, panorau ir aš savo tipą nusistatyti. Įdedu nuotrauką. Aš manau, kad gal spring tipas mano būtų g.gif  kaip manote?

http://www.part.lt/i...6a263c88227.jpg


Gali būt, bet jei nori tiksliau, tai būtų gerai daugiau faktų žinot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 05, 01:00)

Ir išvis, kam tiek bangų, iškart galėjai manęs paklausyt, kad esi warm spring, ir nebūtų reikėję vargti lotuliukas.gif Taip visada sakau vaikams, kai jie ginčijasi lotuliukas.gif


Nu taip, taip lotuliukas.gif Čia kaip su čigono vaikais, vienas sako, kad rytoj lis, kitas sako, kad nelis, o čigonas džiaugiasi, kad jo vaikai, kaip visada, atspėjo smile.gif

QUOTE(Tin-tin @ 2014 01 05, 13:11)
Sveikos,
suintrigavo mane ši tema, panorau ir aš savo tipą nusistatyti. Įdedu nuotrauką. Aš manau, kad gal spring tipas mano būtų g.gif  kaip manote?

http://www.part.lt/i...6a263c88227.jpg


Iš pirmo žvilgsnio - tikrų tikriausias ir gražiausias true (warm) autumn. Akys, rausvo atslpavio plaukai. Jeigu pavasaris, tada nebent tik mano kolegė warm spring, nes labai rudeniškas vaizdas.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 05, 13:23)

Iš pirmo žvilgsnio - tikrų tikriausias ir gražiausias true (warm) autumn. Akys, rausvo atslpavio plaukai. Jeigu pavasaris, tada nebent tik mano kolegė warm spring, nes labai rudeniškas vaizdas.

drinks_cheers.gif as irgi is pirmo zvilgsnio tik apie rudeni pagalvojau mirksiukas.gif
Atsakyti
Dar dedu nuotrauką, kur labiau matosi plaukų spalva - pelenų pilka tokia, ir akių spalvos nuotrauka smile.gif

http://www.part.lt/i...9b137611704.jpg
http://www.part.lt/i...cf4533ff475.jpg

kaip dabar? ruduo vis gi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tin-tin @ 2014 01 05, 13:35)
Dar dedu nuotrauką, kur labiau matosi plaukų spalva - pelenų pilka tokia, ir akių spalvos nuotrauka smile.gif

http://www.part.lt/i...9b137611704.jpg
http://www.part.lt/i...cf4533ff475.jpg

kaip dabar? ruduo vis gi?  ax.gif


Gryniausias, dar tas raudonumas odoje persimuša... Čia vienas iš tų retų atvejų, kai nekyla abejonių ne tik dėl tipo, bet ir dėl potipio - warm (true) autumn. Mano vyresniosios dukros labai panašios spalvos, tiktai jos oda šviesesnė, neįdegusi. Pelenų pilka plaukų spalva kitaip atrodo, tai daugiau būdinga vasaros tipui.
Atsakyti
Kažkoks softas g.gif Gal ir soft autumn? Na bet ir vasara iš paskutinių fotkių galima būtų svarstyt, o ir light spring trubūt kaip variantas galimas
Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 05, 13:39)
Gryniausias, dar tas raudonumas odoje persimuša... Čia vienas iš tų retų atvejų, kai nekyla abejonių ne tik dėl tipo, bet ir dėl potipio - warm (true) autumn. Mano vyresniosios dukros labai panašios spalvos, tiktai jos oda šviesesnė, neįdegusi. Pelenų pilka plaukų spalva kitaip atrodo, tai daugiau būdinga vasaros tipui.


Žiūriu, mudviejų nuomonės vis tose pačiose vietose susikerta lotuliukas.gif Aš labai retai kada true spring arba autumn įžiūriu lotuliukas.gif

Papildyta:
Beje, dabar fotkes tvarkau ir dvi deep autumn turiu- mama ir dukra, tai man jos tokios gražios ir apskritai man visos žiemos tokios idealios atrodo wub.gif
Atsakyti
Dėkui, dėl autumn tipo sutikčiau drinks_cheers.gif man asmeniškai gal tada soft būtų g.gif
Atsakyti
inc, parasysiu AZ. 4u.gif
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 02, 22:25)
irasykit mane i clear spring 4u.gif


4u.gif
clear spring - Mute, Hypnotic Poison
warm spring - Aina1979, Erszebeth
light spring - Noa, Pumpica
light summer - Dilukai
cool summer - Hiver, Bytte
soft summer
soft autumn - Tynka, rytojryta
warm autumn
deep autumn - Inc
deep winter - pear, LinaGustė
cool winter
clear winter


Kas nori i soft summer, warm autumn, cool winter ir clear winter?bye1.gif Pirmiesiems keturiems kandidatams istojimas nemokamas!!! bigsmile.gif


QUOTE(rytojryta @ 2014 01 02, 12:05)
man va toks auksas nekaip ziurisi prie veido
http://img1.manodrab...3/143172623.jpg
kokia cia spalva silta ar salta?

Man atrodo, ji prie saltesniu, bent jau bandant isivaizduot tokia medziaga, ji kazkokia kaip soft summer ta murzinai geltona butu, ne? g.gif
user posted image
Galvoju kuris cia auksas ar tas tradicinis amerikietiskas blyskusis, is kurio jie paprastai gaminasi savo vestuvinius ziedus, ar taip vadinamas zaliasis auksas, tas tai man isvis su zalvariu asocijuojasi.
Bet kokiu atveju manau kad kai kalbama apie auksa kazin ar einama i krastutinumus, dazniau gal turima omeni visokios tokios spalvos:
user posted image

Realiai tas grynasis auksas be priemaisu tikriausiai butu toks?
user posted image

Zac Posen’s $1.5 Million 24-Karat Gold Dress
user posted image
user posted image

Bet tuomet gal neklaustu ar tinka aukso spalva, galbut klaustu ar tinka ryskiai geltona? biggrin.gif lotuliukas.gif

Kas idomiausia, kai as testavausi savo tipa (as vasara), man minejo, kad is papuosalu man galima nesioti tik sidabra, o jeigu auksa tai ta rusiska raudonaji, ar rozini, jokiu budu ne geltona.

QUOTE(Dilukai @ 2014 01 02, 13:45)
dar būna toks "neutralus" auksas (bent audiniuos), kaip avižinio dribsnio spalva, tik blizganti. Va ta tai išvis tobulai, gal net geriau už sidabrą biggrin.gif
kažkas panašaus
http://www.weddingwi...GoldDress_6.jpg

Is to matosi kad esat visgi siltumo turintis tipas. 4u.gif O man vistiek sidabras butu geriau...

QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 03, 23:02)
Su ryškiomis bet kuriuo atveju atrodau pakankamai žmoniškai, net ir su ne savo tipo neretai pusėtinai, bent iš bėdos. O vat šviesios, blyškios... Pamatavau šiandien tokią balzganai pilką su žalsvu atspalviu. Kaip bright spring paletės pirmoji spalva iš pirmos eilutės. Išsitraukiau telefoną ir pridėjusi paletę patikrinau. Seniai bebuvau kažką tokio tragiško matavusi. True spring paletėje apskritai nelabai yra tokio šviesumo, nudvėsusių spalvų, na gal tik gelsvos, o bright jų turi visokių.

Bet tos sviesios irgi turi but gyvos, tokios svarios, kristolines, sherbetines, ne kokios isblukusios. 4u.gif Antras dalykas, bright tipai jas turi nesioti kartu su tamsesnemis, ryskiomis spalvomis is savo paletes, jeigu nori neprarast saves. Vien tik tamsiai ar vien tik sviesiai apsirenges brightas kazkaip prapuola, bent auskaru kazkokiu reikia kad isgelbet situacija.

QUOTE(aina1979 @ 2014 01 04, 13:23)
Mes čia vieną dieną su Erszebeth lyginomės kadangi abi esame warm spring.Tai ji man davė pasiūlymą pabandyti pasifotkinti su morkos ir kepintos morkos spalva biggrin.gif bo kilo įtarimas, kad galiu būti ruuduo.Tai va pagaliau atlikau užduotį biggrin.gif tikiuosi, kad spalvas į temą pasiėmiau. ax.gif Ką manote?
My Webpage

O kuri cia kepta ir kuri nekepta morka? blush2.gif Zodziu man ant jusu graziau ta antra, kur tamsesne. Butumet su sviesiais plaukais kaip anksciau, tada butu klausimas ar ne sviesesne.

QUOTE(Noa @ 2014 01 05, 01:37)
gavau tą Ellis Faas lūpdažį, kuris velnias žino, pavasarinis - rudeninis. Dar raudoną gavau, bet su raudonu net pati bijau į save žiūrėt, ne tai, kad netinka, bet labai ryšku, akis braižo biggrin.gif Reiks nusifotografuot. O va nudinis štai:
http://i363.photobuc...zps379cd04f.jpg


Tinka graziai, ne per ryskus, ne per blankus, ir spalviskai isipaiso 4u.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 05, 01:46)
Bet pavasario visiems potipiams būdinga nemažas kontrastas. Į kitą tipą pereitum ne su didesniu kontrastu (tamsesnėm akim), o su didesniu ryškumu (ką tu ir darai), nekintant tamsumui. Išaiškino juk, kad kontrastas nieko nekeičia, kai sprendžiam apie 12 tipų suskirstymą, jis svarbus tiktai BFAS atveju

Na kad nevisai...
QUOTE(Hiver @ 2014 01 01, 18:41)
Taip, juk clear ta ir reiskia - aiskus, skaidrus, svarus, ryskus, suprantamas, giedras, permatomas......
Priesingybe drumzliniems, murziniems, neperprantamiems, prislopintiems, dusliems, minkstiems, svelniems softams.
Taciau kontrastingumas pas brightus irgi didelis, lyginant su kitais, matosi is juodai baltu paleciu.


Taip sakant spalvu svarumas eina pirmu numeriu, o toliau kontrastingumas ir spalvos siltumo - saltumo balansas.
Va dabar galvoju kazin kurie kontrastingesni brightai ar darkai, kaip manot?
Pas softus ryskiausias bruozas spalvu tas vadinamas murzinumas, minkstumas, sudetingumas, o paskui ir kontrasto, siltumo klausimai.
Beje irgi del kontrasto ar softai ar lightai kontrastingesni kazin? Lightai tai visom prasmem sviesesni, o kaip del kontrasto? g.gif
Reikia turbut ziuret i paleciu kontrastus...

user posted image

Matosi kad bright spring paletes spalvos pacios kontrastingiausios lyginant su kitais dviem pavasariais - yra ir visai sviesiu ir labai tamsiu. True spring dominuoja vidutinio tamsumo, light spring - sviesios spalvos.
Taip sakant jeigu light spring apsirengtu svelniai persikine palaidinuke ir ant jos sviesiai camel svarka artodytu labai gerai, o brigt spring ant tos sviesiai persikines palaidinukes turetu rengtis pvz. koki tamsiai pilka svarka kad islaikytu kontrasto lygi.

user posted image

user posted image

user posted image

Ziurint i ziemu paletes sias konkrecias, tai mano akys rodo kad clear winter kontrastingesne uz deep winter, nes pas clear yra arba labai sviesios arba visai tamsios, o deep visa daugmaz tamsi su siek tiek sviesiu spalvu, nemazai yra visutinio intensyvumo spalvu. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tin-tin @ 2014 01 05, 13:47)
Dėkui, dėl autumn tipo sutikčiau  drinks_cheers.gif  man asmeniškai gal tada soft būtų  g.gif



Greičiausiai taip ir bus... o ir tas barštinis lūpų dažai sunkiai tiktų, jaučiu, jei būtum true. Jo spalva, mano manymu, prie neutralių skaitosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 05, 15:49)

Kas nori i soft summer, warm autumn, cool winter ir clear winter?bye1.gif Pirmiesiems keturiems kandidatams istojimas nemokamas!!! bigsmile.gif


bigsmile.gif kol nemokama, galima as i clear winter perbegsiu, ten ar taip ar taip tuscia, kazi ar atsiras norinciu, o as beveik tikciau biggrin.gif
vat idomu butu, jei surinkus is visu temu kam koks tipas buvo nustatytas, kazi kokiu yra daugiausia g.gif dabar tai pavasaris karaliauja biggrin.gif
Atsakyti
Tin-tin man kazkaip irgi i soft autumn panasu g.gif

Kuri artimesne palete jums?

soft autumn
user posted image


warm autumn
user posted image


Atsakyti
Gal kvailai paklausiu, bet ar ta tamsesnė oranžinė yra morkos spalva, o šviesesnė kepintos morkos? 4u.gif
Atsakyti