Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2014 01 04, 11:14)
nežinau ar ką matysit, mama nelabai moka fotografuoti, bet tokia mano akis stovint palei langą  ax.gif



Bendrai paėmus, tai būtų deep olive green akys ar kažkas tokio. Kontūras su baltu akies obuoliu labai ryškus, oda aiškiai šalta, net abejonių nekyla, kad galėtų būti šilta. Žiema, mano supratimu, deep winter, o gal true (cool) winter g.gif

QUOTE(aina1979 @ 2014 01 04, 12:23)
Mes čia vieną dieną su Erszebeth lyginomės kadangi abi esame warm spring.Tai ji man davė pasiūlymą pabandyti pasifotkinti su morkos ir kepintos morkos spalva biggrin.gif bo kilo įtarimas, kad galiu būti ruuduo.Tai va pagaliau atlikau užduotį biggrin.gif tikiuosi, kad spalvas į temą pasiėmiau. ax.gif Ką manote?
My Webpage


Abi neblogai biggrin.gif Na, gal visgi pavasaris. Dar būtų užduotis, o kokia spalva (nes jau daug jų išsimatavai), tavo pačios akimis, padaro efektą "waaau"? Ar tai būtų geltono, labai gerai prinokusio banano spalva? Jeigu vaikščiotum po prekybos centrus, gal netyčia rastum Stradivarius parduotuvę ir ten, dabar jau išpardavime, būtų štai toks šalikėlis. Jis ypatingai, nerealiai papuošia ir priverčia sužibėti true autumn (mano dukra yra TA). O true spring'ui (man) užsidėjus - nulis emocijų, lyg ir neblogai, pats savaime gražus, akis bendras vaizdas nerėžia, bet to sužibėjimo, sužydėjimo nėra. Kaip mano dukrai jokio ypatingo efekto nesukelia riebi geltona, nors ir nepasakysi, kad netinka.

Puslapyje galima pažiūrėti, kur tų šalikų dar yra. Vilniuje dar turėtų būti Panoramoje.

TS geltoną turiu omeny kažkokią tokią ar tokią (paskutinis kvadratėlis).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 04 sausio 2014 - 12:50
QUOTE(aina1979 @ 2014 01 04, 14:23)
Mes čia vieną dieną su Erszebeth lyginomės kadangi abi esame warm spring.Tai ji man davė pasiūlymą pabandyti pasifotkinti su morkos ir kepintos morkos spalva biggrin.gif bo kilo įtarimas, kad galiu būti ruuduo.Tai va pagaliau atlikau užduotį biggrin.gif tikiuosi, kad spalvas į temą pasiėmiau. ax.gif Ką manote?
My Webpage

g.gif nu gal ta pirma morkos spalva labiau tinka, gaivesne atrodai mano akiai smile.gif
Atsakyti
Aina, kepta morka geriau.
Atsakyti
Va, štai aš, įsivaizduokit, temą buvau pametus. Ofigietj biggrin.gif


Aš nežinau, kuri morka Ainai labiau tinka, gal kepta? Turiu įtarimą, kad kepta. Ir sveikiau... biggrin.gif


Papildyta:
Žiūriu, Erszebeth neršia, nesutinka ji su diagnoze, ir nors tu ką biggrin.gif Aiškinatės tą, kas plika ake matosi. Vidutinis pas tave kontastas, moterie, vidutinis! Link šviesesnio biggrin.gif Va, pasilyginam davai kontrastais biggrin.gif Antakiai nuosavi ir dar gerai perpešioti... Aš juos auginu biggrin.gif

user posted image
[/quote]
user posted image

Su laitu pasilygink biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(rytojryta @ 2014 01 01, 13:23)
man regis paprasciau butu prideti liniuote ir paskaiciuoti kiek zingsniu tarp sviesiausios ir tamsiausios spalvos
user posted image
0-3 zingsniai zemas kontrastas
4-6 zingsniai vidutinis
7 ir daugiau didelis kontrastas

Liniuotę specialiai pacitavau, kad pati save vienam lange matyčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 05, 00:18)
Va, pasilyginam davai kontrastais biggrin.gif Antakiai nuosavi ir dar gerai perpešioti... Aš juos auginu biggrin.gif


Che, tu ne su savais antakiais, o su savomis akimis, ne lęšiais, kontrastą parodyk tongue.gif
Atsakyti
Aha, ir dabar apie kosmetiką biggrin.gif Taigi aš gavau tą Ellis Faas lūpdažį, kuris velnias žino, pavasarinis - rudeninis. Dar raudoną gavau, bet su raudonu net pati bijau į save žiūrėt, ne tai, kad netinka, bet labai ryšku, akis braižo biggrin.gif Reiks nusifotografuot. O va nudinis štai:
user posted image

Man kas buvo įdomiausia, tai kai ji sakė, kad jos spalvos visiems tinka. Blin, nu. Ką aš žinau. Bet ką pirkau, visos iš tikro man konkrečiai lyg ir tinka unsure.gif Šešėliai čia irgi jos...
Aišku, aš gi perku tokius, apie kuriuos manau, kad tiks. Kažkaip brangoka eksperimento dėlei imt tai, kad manau, kad ne į temą man mastau.gif Bet man atrodo, paslaptis tame, kad ta kosmetika daugiau mažiau permatoma, taigi gula ant žmogaus pigmento. Ir gana lengva reguliuoti spalvos stiprumą. Nu tai ir pasireguliuoja, kas kaip nori... mastau.gif

Spalva čia būtų L106, lyg ir rudeninė:
http://www.ellisfaas...reamy-lips-l106

O šešėliai 126:
http://www.ellisfaas...reamy-eyes/e126

ir 128
http://www.ellisfaas...reamy-eyes/e128

Nors fig jie matosi biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 05, 01:31)
Che, tu ne su savais antakiais, o su savomis akimis, ne lęšiais, kontrastą parodyk  tongue.gif

Taigi čia tik tonuojantys lęšiai, ne spalvą keičiantys. Tokių analogiškų žalių ant mano akių išvis niekas nemato, nes jie nekeičia visiškai nieko biggrin.gif Jie manęs į kitą tipą net nepermeta. Jie nei kiek netamsina akies.

Rimtai dažytų negaliu nešioti, nes tas tamsintas plotas mane nervuoja, aš jį matau. Turėjau, išmečiau į unitazą ir buvau labai pikta, dengi na veter smile.gif
Atsakyti
Sėdžiu prie pc fotkes tvarkau ir teliką viena akim žiopsau. Kelintas kartas matau filme Janet Montgomery ir taip gražiai aprengta- kaip deep autumn lyg, bet bandau realių fotkių susirast ir nieko tokio nebesimato gražaus. Vat ir nesuprantu ar ji dirbtinai padaryta deep autumn ar tik realybėj neisinaudoja biggrin.gif

user posted image


user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

čia fotkė iš jos ralybės
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 01 05, 00:37)
Aha, ir dabar apie kosmetiką biggrin.gif Taigi aš gavau tą Ellis Faas lūpdažį, kuris velnias žino, pavasarinis - rudeninis. Dar raudoną gavau, bet su raudonu net pati bijau į save žiūrėt, ne tai, kad netinka, bet labai ryšku, akis braižo biggrin.gif ..



Ir vėl tu tom grožybėm vilioji tongue.gif Jau ir taip vėl apie pusvalandį pramirkau tik ką biggrin.gif
Aš tai tą į tą L303 vėl seilę varvinau. bet toks keistas jausmas žiūriu aš į jį ir net šiurpas krečia koks gražus biggrin.gif

Dar ir ružus apžiūrėjau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 05, 00:37)
Taigi čia tik tonuojantys lęšiai, ne spalvą keičiantys. Tokių analogiškų žalių ant mano akių išvis niekas nemato, nes jie nekeičia visiškai nieko biggrin.gif  Jie manęs į kitą tipą net nepermeta. Jie nei kiek netamsina akies.


Na, jeigu sakai, kad tamsumo nekeičia, tada išeina, kad oda 2, akys kokie 8. 6 žingsneliai, vidutinis kontrastas link aukštesnio, pas mane kiek didesnis išeina, jau kaip ir aukštas. Bet pavasario visiems potipiams būdinga nemažas kontrastas. Į kitą tipą pereitum ne su didesniu kontrastu (tamsesnėm akim), o su didesniu ryškumu (ką tu ir darai), nekintant tamsumui. Išaiškino juk, kad kontrastas nieko nekeičia, kai sprendžiam apie 12 tipų suskirstymą, jis svarbus tiktai BFAS atveju. Šiuo atveju, jis lemia, ar man žiūrėti internete palečių contrasting, ar kitokių ultramarine spring. Kad pagal 12 tipų esu warm spring, jau neabejoju, galutinai (bent kol kas) įrodė absoliučiai netinkančios bright spring šviesiosios spalvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 05 sausio 2014 - 00:47

QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 05, 01:46)
Na, jeigu sakai, kad tamsumo nekeičia, tada išeina, kad oda 2, akys kokie 8. 6 žingsneliai, vidutinis kontrastas link aukštesnio, pas mane kiek didesnis išeina, jau kaip ir aukštas. Bet pavasario visiems potipiams būdinga nemažas kontrastas. Į kitą tipą pereitum ne su didesniu kontrastu (tamsesnėm akim), o su didesniu ryškumu (ką tu ir darai), nekintant tamsumui. Išaiškino juk, kad kontrastas nieko nekeičia, kai sprendžiam apie 12 tipų suskirstymą, jis svarbus tiktai BFAS atveju. Šiuo atveju, jis lemia, ar man žiūrėti internete palečių contrasting, ar kitokių ultramarine spring. Kad pagal 12 tipų esu warm spring, jau neabejoju, galutinai (bent kol kas) įrodė absoliučiai netinkančios bright spring šviesiosios spalvos.


Nekeičia, nors aš ir norėčiau, labai noriu į braitus, bet nesigauna nė-per-kur lotuliukas.gif Spalva pasikeičia vos vos, o tonas - ne.

Neeea, nebus tos akys 8, bus kokie 6 max. Vyzdžių tu nežiūrėk, jie pas visus juodi. Bet pas tave irgi didesnis neišeina, tu savo kontrastą irgi praplėtei biggrin.gif Pažiūrėk ne matuodama, o tiesiog plika ake į abi foto, specialiai greta sudėjau - panašiai toks pats tas kontrastas lotuliukas.gif

Tik tiek, kad pas tave spalvos šiltos, o pas mane - neutralios vos vos į šiltumą. Vat turėčiau kontrasto, ne spalvos, o kontrasto - bučiau labai geras braitas biggrin.gif O turėčiau ryžumo - būčiau warmas. Turėčiau šaltumo - būčiau vasara. Deja, yra kaip yra, nieko neturiu, visiškai nieko, kad jį kur galas biggrin.gif

Papildyta:
Ir išvis, kam tiek bangų, iškart galėjai manęs paklausyt, kad esi warm spring, ir nebūtų reikėję vargti lotuliukas.gif Taip visada sakau vaikams, kai jie ginčijasi lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(inc @ 2014 01 05, 01:42)
Vat ir nesuprantu ar ji dirbtinai padaryta deep autumn ar tik realybėj neisinaudoja  biggrin.gif

Gal ji tiesiog tokių spalvų gyvenime nemėgsta. Čia gi reikia mėgėjo biggrin.gif Kaip ir laitspringams visiems lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 01 04, 22:18)
...
Žiūriu, Erszebeth neršia, nesutinka ji su diagnoze, ir nors tu ką biggrin.gif Aiškinatės tą, kas plika ake matosi. Vidutinis pas tave kontastas, moterie, vidutinis! Link šviesesnio biggrin.gif Va, pasilyginam davai kontrastais biggrin.gif Antakiai nuosavi ir dar gerai perpešioti... Aš juos auginu biggrin.gif

...

nu, nu, o ką aš sakiau bigsmile.gif

Fainas lūpadažis. Man ir ant tavęs gerai atrodo. O kreminių šešėlių aš neusprantu, niekad neturėjusi ir man rodos bais keista, ten juos sklaidyti, kreminius. Spraga pas mane šičia, reiktų pabandyti
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2014 01 04, 14:47)
Aina, kepta morka geriau.


man irgi gramelį keptoji morka geriau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
suintrigavo mane ši tema, panorau ir aš savo tipą nusistatyti. Įdedu nuotrauką. Aš manau, kad gal spring tipas mano būtų g.gif kaip manote?

http://www.part.lt/i...6a263c88227.jpg
Atsakyti