Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Labas, merginos 4u.gif Su Naujais metais smile.gif
Tiek čia pridiskutavot apie kontrastą, taip "probegom" paskaitinėjua ir likau nesupratusi - tas kontrastas spalviniam tipui nustatyti duoda kokios naudos ar ne? blush2.gif
Va maniškė nespalvota foto. Plaukai va kai tamsiau padažyti, ryškiau, tai ir kontrastas atrodo didesnis g.gif Kiek bandžiau foto nespalvotas daryt, kur plaukai natūralūs, tai švelnesnis vaizdelis gaunasi.
user posted image

Ir dar lauke foto pasidariau, apniukusią dieną biggrin.gif
user posted image

Na ir dar akytės mano, va tokios spalvos jos dažniausiai pas mane ir būna.
user posted image

Pasirašot po Deep Winter nuosprendžiu? biggrin.gif
Atsakyti
Beje, klausėte, kokiais dažais dažiau plaukus. Tai žinokit nežinau blush2.gif Pasitikiu savo kirpėja, ji mane savo namuose gražina. Kokiais dažais dažo tai net nežinau. Tik žinau, kad augaliniais biggrin.gif Pasakiau, kad noriu tamsesnių plaukų, kažko panašaus į juodą šokoladą, tai panašiaip taip ir nudažė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 02, 00:29)
clear spring - Mute
warm spring - Aina1979, Erszebeth
light spring - Noa, Pumpica
light summer - Dilukai
cool summer - Hiver, Bytte
soft summer
soft autumn - Tynka, rytojryta
warm autumn
deep autumn - Inc
deep winter - pear, LinaGustė
cool winter
clear winter

kas dar? 4u.gif

Keista kad neturim nei vienos soft summer ax.gif


irasykit mane i clear spring 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 01 02, 23:25)
irasykit mane i clear spring 4u.gif

na va, baiges mano karaliavimai clear springe verysad.gif biggrin.gif , turesiu drauge 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(LinaGustė @ 2014 01 02, 17:56)
Tiek čia pridiskutavot apie kontrastą, taip "probegom" paskaitinėjua ir likau nesupratusi - tas kontrastas spalviniam tipui nustatyti duoda kokios naudos ar ne?  blush2.gif


Pasirašot po Deep Winter nuosprendžiu?  biggrin.gif


Jis duoda nustatnt tipą pagal BFAS. Jeigu nusprendžiam, kad aš visgi kontrastinga, būčiau contrasting ultramarine spring. Arba true ultramarrine spring. Bet ko gero abiems atvejais vis vien būčiau warm (true) spring pagal 12 tipų suskirstymą.

Tu man iš pažiūros rudeniškų spalvų. Bet kad tinkančios spalvos iš matuotų lyg ir artimesnės žiemai, bent jau daugumai taip pasirodė.

QUOTE(Mute @ 2014 01 02, 23:17)
na va, baiges mano karaliavimai clear springe  verysad.gif  biggrin.gif , turesiu drauge 4u.gif  biggrin.gif


Tai eik į clear winter, ten dar tuščia biggrin.gif
Atsakyti
Aš gal biškį ne temą, bet kaip jūs pasidarot juoda balta nuotraukas? blush2.gif Ar čia fotike yra funkcija ar kompe? blush2.gif Nu aš niekaip su technika nedraugauju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 03, 01:45)
Tai eik į clear winter, ten dar tuščia  biggrin.gif

tai kad neleidžia, kaip kad ir taves neleidžia i rudenius išeit iš warm spring biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(aina1979 @ 2014 01 03, 09:12)
Aš gal biškį ne temą, bet kaip jūs pasidarot juoda balta nuotraukas? blush2.gif Ar čia fotike yra funkcija ar kompe? blush2.gif Nu aš niekaip su technika nedraugauju doh.gif

kompe pasidarai, nor ko gero galima ir fotike pasidaryt is spalvotos i nespalvota, bent jau telefone taip galima padaryt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aina1979 @ 2014 01 03, 05:12)
Aš gal biškį ne temą, bet kaip jūs pasidarot juoda balta nuotraukas? blush2.gif Ar čia fotike yra funkcija ar kompe? blush2.gif Nu aš niekaip su technika nedraugauju doh.gif

būna ir fotike funkcijų, ir kompe programulkių tam. Iš standartinių kompe tai nžn kas daro, gal koks MO Picture Manager g.gif
Atsakyti
picasa, photoshop daro į juodai baltas mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergos, o aš padariau atradimą bigsmile.gif Vargau, matavau visokias ryškias spalvas, bandydama atsirinkti, ar aš warm, ar bright spring, bet, pasirodo, reikėjo matuoti visai ne jas. Su ryškiomis bet kuriuo atveju atrodau pakankamai žmoniškai, net ir su ne savo tipo neretai pusėtinai, bent iš bėdos. O vat šviesios, blyškios... Pamatavau šiandien tokią balzganai pilką su žalsvu atspalviu. Kaip bright spring paletės pirmoji spalva iš pirmos eilutės. Išsitraukiau telefoną ir pridėjusi paletę patikrinau. Seniai bebuvau kažką tokio tragiško matavusi. True spring paletėje apskritai nelabai yra tokio šviesumo, nudvėsusių spalvų, na gal tik gelsvos, o bright jų turi visokių.

Po truputį susigyvenu su warm spring tipu. Atradau, kad galima visai nepapūgiškai ir pagal jį apsirengti. Pavyzdžiui, geltona, ryža, tamsiai pilka. Sodri gelsvai žalia su pilka. Ir panašiai. Tas pavasariams reikalingas 3 spalvas geriau imti tarpusavyje artimesnes, bent dvi iš jų, kad išeitų monochromiškesnis vaizdas.
Atsakyti
nežinau ar ką matysit, mama nelabai moka fotografuoti, bet tokia mano akis stovint palei langą ax.gif

user posted image
Atsakyti
Mes čia vieną dieną su Erszebeth lyginomės kadangi abi esame warm spring.Tai ji man davė pasiūlymą pabandyti pasifotkinti su morkos ir kepintos morkos spalva biggrin.gif bo kilo įtarimas, kad galiu būti ruuduo.Tai va pagaliau atlikau užduotį biggrin.gif tikiuosi, kad spalvas į temą pasiėmiau. ax.gif Ką manote?
My Webpage
Atsakyti