Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

geriausia skirtumai matosi šalia sustačius. Turiu artimą giminaitę daugmaž panašios amžiaus grupės ir šviesumo. Mus šalia padėjus aiškiai matosi, kad ana pavasarinė (warm arba light) o aš vasarinis light'as. Jei mane atskirai tai prie įvairaus apšvietimo galiu irgi į šiltumą kažkiek nešt, kol nėra šalia aiškiai šiltos personos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rytojryta @ 2013 12 29, 17:35)
---i sarasiuka mane galit itraukti  4u.gif


clear spring - Mute
warm spring - Aina1979, Erszebeth
light spring - Noa, Pumpica
light summer - Dilukai
cool summer - Hiver, Bytte
soft summer
soft autumn - Tynka, rytojryta
warm autumn
deep autumn - Inc
deep winter - pear, LinaGustė
cool winter
clear winter

kas dar? 4u.gif

Keista kad neturim nei vienos soft summer ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 01 sausio 2014 - 22:33
QUOTE(Hiver @ 2014 01 01, 17:41)
Dekui 4u.gif is situ rinkciausi 133 arba 137.
Uzsisakyt faina butu bet kad turbut is to indisko puslapio tarpininkes neuzsakines, o is to kito tai mano nusiziureta spalva out of stock.... Gal dar galeciau rinktis 129, ziurejau nuotraukas nu grazi visai http://1.bp.blogspot...52Bswatches.jpg

Ne ne, tai aš pati užsakyt bandyčiau mirksiukas.gif

QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 01, 18:22)
Patingėjau su palaidais plaukais atskirai seivinti, pridėjau paletę tiesiog šalia. Beje, šitoje nuotraukoje yra labai geras atskaitos taškas - juoda maikė, kurios spalva sutampa su paletės juoda. Na ir vis vien išeina, kad oda light, plaukai medium arba dark, akys dark.

http://i4.photobucke...zps378f26b0.jpg

ir bendram rezultate turbūt išeina bright spring, ne? bigsmile.gif

QUOTE(rytojryta @ 2014 01 01, 19:31)
vat su tuo auksu yra tokia beda, kad jo atspalviu yra daugybe... atmeskim balta auksa jis kaip sidabras. raudonas auksas (rusiskas) man rudeneliui tinka idealiai, bet pvz geltonas  g.gif  kazkaip nelimpa. turiu auskarus ziedus, kuriu viena puse balto aukso, kita geltono. buvau isisegus viena auskara balta puse, kita geltona ir kaip nustebau, kai pamaciau, kad baltas man zymiai geriau. dabar galvoju, kad tas geltonas au gal yra saltos geltonos spalvos. tai va mano patirtis sako, kad vien pasakymas auksas nieko nereiskia
ai va radau...


man iš auksinių papuošalų geriausiai tinka tas raudonasis, rusiškas auksas ir tamsus sidabras. Nors auksas gal ir geriau net g.gif
Atsakyti
QUOTE(inc @ 2014 01 02, 10:02)
ir bendram rezultate turbūt išeina bright spring, ne?  bigsmile.gif


Tai kad abejoju, juk bright, kaip jau išsiaiškinom, yra ne kontrastingumo, o spalvų ryškumo apibrėžtis. Kitaip sakant, gali būti vienodo tamsumo raudona, žalia - ant juodai baltos foto kontrasto beveik nesimatys, o ant spalvotos bus labai ryšku. O warm spring "chroma" (spalvingumas) yra vidutinis link didelio ryškumo. Kontrastas, kaip suprantu, gali būti įvairus net ir tam pačiam tipui, nors visiems pavasariams apskritai būdingas kiek didesnis.
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 01, 21:27)
Manau esme tame kad visvien kokio bebutu geltonumo auksinis audinys, saltam tipui turi geriau tikt sidabrinis prie veido.

Siaip ju daugybe atspalviu, bet koki beimciau man man visvien sidabrinis audinys geriau tiktu ax.gif


man va toks auksas nekaip ziurisi prie veido
user posted image
kokia cia spalva silta ar salta?
Atsakyti
Sveikos,
neturiu kokybiškesnių nuotraukų, su spalvomis bandysiu fotografuotis savaitgalį, bet ar galima preziumuoti, kad aš autumn? Galbūt net true?

user posted image

user posted image
Atsakyti
CrazyGirlfriend, visai gali būt, kad ir true autumn mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip geriau fotografuotis su spalvomis namų sąlygomis? Užsidengti plaukus ar ne? Jeigu užsidengti, kokios spalvos uždangalu? Geriau prieš langą, ar langas nugaroje/šone? Kokiu dienos metu? Prie apšvietimo lempos ar ne? Jei pvz. dabar ir lauke niūroka ir dar truputį medžiai lauke prie lango patamsina kambarį..
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 01, 20:44)
Ir sukneles

user posted image



va tokią visai galėčiau apsirengt, nors sidabras vis tiek geriau

dar būna toks "neutralus" auksas (bent audiniuos), kaip avižinio dribsnio spalva, tik blizganti. Va ta tai išvis tobulai, gal net geriau už sidabrą biggrin.gif
kažkas panašaus
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dilukai: 02 sausio 2014 - 12:46
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2014 01 02, 11:44)
Sveikos,
neturiu kokybiškesnių nuotraukų, su spalvomis bandysiu fotografuotis savaitgalį, bet ar galima preziumuoti, kad aš autumn? Galbūt net true?


Gali, bet galėtų būti ir deep, o gal net ir žiema - akys labai tamsios. Plaukai, matosi, dažyti, o natūrali kokia spalva?

QUOTE(Melion @ 2014 01 02, 12:36)
Merginos, o kaip geriau fotografuotis su spalvomis namų sąlygomis? Užsidengti plaukus ar ne? Jeigu užsidengti, kokios spalvos uždangalu? Geriau prieš langą, ar langas nugaroje/šone? Kokiu dienos metu? Prie apšvietimo lempos ar ne? Jei pvz. dabar ir lauke niūroka ir dar truputį medžiai lauke prie lango patamsina kambarį..


Mano patirtis rodo, kad geriausia šonu į langą, nesaulėtoje pusėje, kuo šviesesniu paros metu, bet prie natūralaus apšvietimo. Arba lauke, bet nesaulėtą dieną.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 02, 13:53)
Gali, bet galėtų būti ir deep, o gal net ir žiema - akys labai tamsios. Plaukai, matosi, dažyti, o natūrali kokia spalva?
Mano patirtis rodo, kad geriausia šonu į langą, nesaulėtoje pusėje, kuo šviesesniu paros metu, bet prie natūralaus apšvietimo. Arba lauke, bet nesaulėtą dieną.


naturalūs plaukai juodi. o akys mano įdomios, chameleoninės, ir nuo apšvietimo kampo priklauso jų spalva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(CrazyGirlfriend @ 2014 01 02, 14:26)
naturalūs plaukai juodi. o akys mano įdomios, chameleoninės, ir nuo apšvietimo kampo priklauso jų spalva  biggrin.gif


O kokia dar būna be rudos? Kokia akių spalva, žiūrint tiesiai?

Veido oda gana šviesi ir nelabai rudeniška, aš svarstyčiau apie žiemą.
Atsakyti