Įkraunama...
Įkraunama...

Spalvinis tipas

Dar buvo kazkur rasyta kad tas vivid tipas yra budingas arba misrios rases zmonems arba tamsios odos baltiesiems, buvo pamineta kad ir vasaros tipo merginos kai stipriai idega pereina i ta vivid tipa.

Stai radau koki daikta, tokia palete ir as gavau, kazkur padejus turiu, o cia kazkas nufotografavo ir ikele, cia radau http://forum.aromart...hread.php?t=542

Cia yra BFAS tokia brosiura, joje parodytos bazines visu sezonu mini paletes pagal kontrastinguma. Is kaires i desine:
Stulpeliai eiles tvarka - ziema, pavasaris, vasara, ruduo.
Juosteles eiles tvarka - light, true, vivid, contrasting.

user posted image

Tik true vasaroms minejo kad ruda neatitinka realybes, tikslesne yra pas true winter.
Ten dar buvo kosmetikos spalvos salia parodytos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 01 sausio 2014 - 18:20
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 01, 18:54)
Prašom:

Ką tie palaidi pakeistų, gali būti dar margiau, galai dar tebėra šiek tiek dažyti (tamsinti).


Aciu thumbup.gif


Na, kai nusukuoti atgal tai kaip ir bytte minejo, itakoja kontrastingumo nustatyma. As pati pastebiu kad spalvotoje nuotraukoje jie nevisai atspindi tikraja spalva, kazkaip seselis krenta ant virsugalvio toks jausmas... Margumas atsiranda del seseliu, kur kokia bangele ten ir apsvietimas issikraipo, ten kur jauni plaukuciai ataugineja iskart vaizdas bendras sviesesnis... o jeigu juos taip zemyn susukavus kaip nors... nu as pati sau taip daryciau. smile.gif

user posted image
Atsakyti
Patingėjau su palaidais plaukais atskirai seivinti, pridėjau paletę tiesiog šalia. Beje, šitoje nuotraukoje yra labai geras atskaitos taškas - juoda maikė, kurios spalva sutampa su paletės juoda. Na ir vis vien išeina, kad oda light, plaukai medium arba dark, akys dark.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 01, 19:22)
Patingėjau su palaidais plaukais atskirai seivinti, pridėjau paletę tiesiog šalia. Beje, šitoje nuotraukoje yra labai geras atskaitos taškas - juoda maikė, kurios spalva sutampa su paletės juoda. Na ir vis vien išeina, kad oda light, plaukai medium arba dark, akys dark.


Sita labai gera nuotrauka thumbup.gif atitinka tie ryskumai. 4u.gif
Atsakyti
Erszebeth akys sakyčiau medium tamsiausia

pasižaidžiau su savo juodai baltom foto ir atskirai išdidintom akių foto.
Tai net mano LS akys priklausomai nuo foto, bet vis tiek medium kategorijoj, kai kur net beveik kaip Erszebeth g.gif
o realiai neatrodo tiek ryškios g.gif dėl savo LS tai kaip ir neabejoju
Atsakyti
Beje, dar toks dalykas. Nemažai tų žvaigždžių, kurių nuotraukos dedamos kaip spalvinių tipų pavyzdžiai, būna nufotografuotos renginiuose su stipriu apšvietimu ir t.t. Vis galvojau, na nesu aš tokia šilta, kaip kokia Nicole Kidman, tikrai nesu. Bet prie stipresnio apšvietimo... Nesiskiria tas šiltumas, kaip bežiūrėsi, tiktai aš tamsesnė.

user posted image user posted image
Papildyta:
QUOTE(Dilukai @ 2014 01 01, 18:47)
Erszebeth akys sakyčiau medium tamsiausia

pasižaidžiau su savo juodai baltom foto ir atskirai išdidintom akių foto.
Tai net mano LS akys priklausomai nuo foto, bet vis tiek medium kategorijoj, kai kur net beveik kaip Erszebeth g.gif
o realiai neatrodo tiek ryškios g.gif dėl savo LS tai kaip ir neabejoju


Kai prineši paletę prie pat, tada aiškiau matosi, kuris iš tų atspalvių 4u.gif
Atsakyti
Daznai sakoma kad nusistatyti ar esi saltas tipas ar siltas padeda metalai - auksas arba sidabras. Tai daznai pagalvodavau kad ten is tu papuosaliuku ne ka tesuprasi, va man ir auksinis ziedas puikiai tinka prie odos atspalvio, ir sidabriniai papuosalai neblogiau... O dabar sugalvojau kad realiausia ta daryt su aukso ar sidabro spalvos audiniais - iskart viskas paaisketu - as buciau vienareiksmiskai saltas tipas. biggrin.gif

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image


Papildyta:
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 01, 19:52)
Nemažai tų žvaigždžių, kurių nuotraukos dedamos kaip spalvinių tipų pavyzdžiai, būna nufotografuotos renginiuose su stipriu apšvietimu ir t.t. Vis galvojau, na nesu aš tokia šilta, kaip kokia Nicole Kidman, tikrai nesu. Bet prie stipresnio apšvietimo... Nesiskiria tas šiltumas, kaip bežiūrėsi, tiktai aš tamsesnė.

O tai gal tokia nuotrauka reikia imti uz pagrinda kontrasto nustatymui? ax.gif
bytte kaip is tikruju?
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 01 01, 20:13)
Daznai sakoma kad nusistatyti ar esi saltas tipas ar siltas padeda metalai - auksas arba sidabras. Tai daznai pagalvodavau kad ten is tu papuosaliuku ne ka tesuprasi, va man ir auksinis ziedas puikiai tinka prie odos atspalvio, ir sidabriniai papuosalai neblogiau...


vat su tuo auksu yra tokia beda, kad jo atspalviu yra daugybe... atmeskim balta auksa jis kaip sidabras. raudonas auksas (rusiskas) man rudeneliui tinka idealiai, bet pvz geltonas g.gif kazkaip nelimpa. turiu auskarus ziedus, kuriu viena puse balto aukso, kita geltono. buvau isisegus viena auskara balta puse, kita geltona ir kaip nustebau, kai pamaciau, kad baltas man zymiai geriau. dabar galvoju, kad tas geltonas au gal yra saltos geltonos spalvos. tai va mano patirtis sako, kad vien pasakymas auksas nieko nereiskia
ai va radau
"Gryno, be priemaišų aukso spalva yra geltona. Aukso spalva nepriklauso nuo aukso prabos, t.y. įvairių spalvų auksas gali būti vienos prabos. Auksą „nudažo“ įvairūs metalai, įeinantys į lydinį. Populiariausi metalai naudojami lydiniuose, yra varis ir sidabras. Kuo daugiau lydinyje yra vario, tuo raudonesnė bus aukso spalva. Sidabras suteikia auksui gelsvą, žalsvą arba beveik baltą spalvą, kadmis - žalsvą, plienas - pilką, melsvai pilką ar netgi melsvą spalvą, platina arba nikelis – baltą, paladis – pilkai-rusvą spalvą. Pavyzdžiui norint gauti rausvą aukso spalvą imama 58,5% aukso, 32,5% vario ir 9% sidabro. Blyškiai žalsva spalva gaunama pridedant 41,5% sidabro. Balta spalva išgaunama su ligatūra iš sidabro ir paladžio arba platinos. Platina suteikia auksui intensyvesnę baltą spalvą nei paladis, tačiau ligatūrose naudojama retai, nes lydiniai su platina pasižymi kietumu bei mažu plastiškumu. Balta spalva taip pat išgaunama ir su ligatūra iš sidabro, nikelio, vario ir cinko. Su šia ligatūra gautas aukso lydinys yra du kartus kietesnis ir tvirtesnis nei baltas auksas gautas su sidabru ir paladžiu. Šiais laikais išgaunama netgi juoda aukso spalva. Juoda spalva gaunama sudėtingų technologinių procesų metu ligatūros, kurioje yra kobaltas ir chromas, pagalba."

tai reiktu testuotis su 100 procentiniu auksu,be priemaisu biggrin.gif . neturiu as tokio doh.gif
Atsakyti
Manau esme tame kad visvien kokio bebutu geltonumo auksinis audinys, saltam tipui turi geriau tikt sidabrinis prie veido.

Siaip ju daugybe atspalviu, bet koki beimciau man man visvien sidabrinis audinys geriau tiktu ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Ir sukneles

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


user posted image
user posted image
user posted image

Aisku, misriam tipui gali but sudetingiau nuspresti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 01 sausio 2014 - 21:06
QUOTE(Hiver @ 2014 01 01, 19:13)
O tai gal tokia nuotrauka reikia imti uz pagrinda kontrasto nustatymui?  ax.gif


Taigi visuomet pabrėžiama, kad, nustatinėjant spalvinius tipus, reikia žiūrėti natūralioje šviesoje, ir ne tiesioginėje saulėje. Stiprus apšvietimas, kaip ir tiesioginė saulė, iškraipo vaizdą. Realiai, prie natūralaus apšvietimo, nei mano plaukai, nei oda nėra tokie geltoni. Bet kai matai gviazdas, nufotografuotas būtent tokiame apšvietime, ir po to visokias blogeres baksnojant pirštu, kokios jos šiltos, auksinės ir spinduliuojančios... Tą pačią Kidman paimkim filmuose, ne raudono kilimo apšvietime, kaip ji atrodo?

user posted image

user posted image

Gal ir light summer galėtume jai nustatyti? lotuliukas.gif

QUOTE(Hiver @ 2014 01 01, 20:27)
Manau esme tame kad visvien kokio bebutu geltonumo auksinis audinys, saltam tipui turi geriau tikt sidabrinis prie veido.

Siaip ju daugybe atspalviu, bet koki beimciau man man visvien sidabrinis audinys geriau tiktu ax.gif


Tikrai taip, galiu patvirtinti ir iš savo patirties drinks_cheers.gif Man tinka auksinis, ne baltas blizgutis megztuose daiktuose. Kai dašuto, kad esu šiltas, ne šaltas tipas, vienas skausmingiausių momentų buvo papuošalų metalo spalva. Nuo paauglystės aukso spalva tiesiog pasibjaurėjimą kėlė. Iki šiol dar nesusigyvenau iki galo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 01 sausio 2014 - 21:03
QUOTE(Erszebeth @ 2014 01 01, 21:58)
vienas skausmingiausių momentų buvo papuošalų metalo spalva. Nuo paauglystės aukso spalva tiesiog pasibjaurėjimą kėlė. Iki šiol dar nesusigyvenau iki galo.

Del papuosaliuku nesukciau galvos smile.gif nebent jie butu labai masyvus.
Atsakyti